Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujnik wysokiego ciśnienia G65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Nie załącz mi sie klima podłączyłem komputer i wyskoczył blad jak w opisie. Rozkręciłem czujnik i mam nr pt4-h1100-1 210103 8z0 959 126 tylko nie mogę go znaleźć na internecie.  Ktoś pomoże znaleźć?

Wie ktoś może co to są za dwa inne błędy?

20230311_162051.jpg

Opublikowano

Jeżeli chcesz dobrą radę, to kup oryginalny czujnik w ASO. Zamienniki często podają błędne wartości do sterowników. Czujniki wszelakiego rodzaju kupuję tylko ori z ASO. 

Opublikowano
  • Autor

a wiesz moze co to sa za dwa inne błedy ?

 

Opublikowano
  • Autor

 

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Jeżeli chcesz dobrą radę, to kup oryginalny czujnik w ASO. Zamienniki często podają błędne wartości do sterowników. Czujniki wszelakiego rodzaju kupuję tylko ori z ASO. 

Dzwoniłem do ASO to zawołali 349 zł trochę drogo. Może ktoś polecić trochę tańszego ?

Opublikowano

czasem lepiej dopłacić i wydać raz niż kupować trzy razy to samo co w efekcie wyjdzie drożej plus nerwy... lepiej zrobić i zapomnieć... niestety kolega @Muskel1 ma rację, czujniki tylko ori.... Sam kupiłem raz zamiennik czujnika temp (ale akurat zostałem wprowadzony w błąd w sklepie dla tego kupiłem  zamiennik, a chciałem  ori) efekt ponowna wymiana po pół roku...

Opublikowano
16 minut temu, Dziurra napisał(a):

a wiesz moze co to sa za dwa inne błedy ?

 

Silniczki klap albo mają usterkę mechaniczną albo elektryczną (zasilanie).

Opublikowano
  • Autor

A ori mogę kupić tylko w aso ? 

Opublikowano

Tak. Jest też kilku sprzedawców tu na forum, którzy takie czujniki mogą załatwić trochę taniej, napisz do @Wandej.

Opublikowano
13 minut temu, Dziurra napisał(a):

A ori mogę kupić tylko w aso ? 

jeżeli chodzi konkretnie o silniczki klap to często siada nie tyle sam silniczek a potencjometr... tutaj możesz kupić same potencjometry jeżeli silnczek działa.. trzeba poświecić czas i sprawdzić.... jeżeli tylko potencjometr to nie musi byc ori.... popatrz na YT pełno filmów jak to zmienić....

Opublikowano

Tu akurat błąd jest inny jak zazwyczaj, niech spróbuje najpierw nastaw podstawowych, żeby silniki przejechały się w krańcowe pozycje.

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, Langista napisał(a):

Tu akurat błąd jest inny jak zazwyczaj, niech spróbuje najpierw nastaw podstawowych, żeby silniki przejechały się w krańcowe pozycje.

a jak to zrobic ?

 

Opublikowano

vag`iem tylko....

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, sahipp napisał(a):

vag`iem tylko....

Wiem ze vagiem tylko jak dokładniej .

Opublikowano

W nastawach podstawowych w sterowniku klimatyzacji.

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem czujnik i terax taki błąd? Co sprawdzić.?

20230317_172859.jpg

Opublikowano

Wiązka/wtyczka ma uszkodzenie.

Czujnik oryginalny z ASO?

Opublikowano
  • Autor

Od kolegi wyżej.  

Sadzisz ze czujnik jest wadliwy ?

Lub wtyczka ?

Opublikowano

Wtyczkę i wiązkę musisz skontrolować.

Opublikowano
  • Autor

Wtyczkę sprawdzałem i dochodzi 12v. Czyli plus i minus jest okej. Niewiem do czego jest trzeci pin. A wiązkę jak spraedzic ? Dużo trzeba rozbierać? A może jakoś miernikiem pójdzie je sprawdzić.?

Opublikowano

Musisz zmierzyć na wtyczce sterownika silnika oraz wtyczce czujnika.

Edytowane przez Muskel1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.