Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opuszczanie i podnoszenie szyb z pilota w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy da sie jakoś zaprogramować odsuwanie szyb z kluczyka w b9?
W starej b6 wiem, że jakoś naciskałem w drzwiach potem na kluczyku i śmigało to, pytanie czy tutaj też sie da w prosty sposób zrobić to ?

Opublikowano

Jest fabrycznie. Wystarczy dłużej przytrzymać przycisk zamykania lub otwierania na pilocie.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie nie działa, dlatego pytam :D

Opublikowano

Możliwe, że aku było odpinane i sterowniki drzwi utraciły pozycje krańcowe szyb.

Czy jak masz otwartą szybe, po jednym naciśnięciu przycisku otwierani/zamykania szyg zamyka lub otwiera szybę do końca? Jeżeli nie, to musisz przyuczyć we wszystkich sterownikach drzwi pozycje krańcowe. Po przyuczeniu otwieranie z pilota powinno działać.

Opublikowano

Da się to konfigurować w MMI - sekcja Centralny zamek - może masz wyłaczone.

 

Ja z kolei mam takie pytanie - czy da się jakoś ustawić, aby szyby zamknęły się same po zaryglowaniu drzwi?

Edytowane przez speed1986

Opublikowano
  • Autor

Tak, było odpinane.
Jeśli nacisnę raz w dół to leci szyby na sam dół. A jest może instrukcja jak przyuczyć, normalnie tak jak w starszych modelach?

Opublikowano
6 minut temu, Danko23 napisał(a):

Tak, było odpinane.
Jeśli nacisnę raz w dół to leci szyby na sam dół. A jest może instrukcja jak przyuczyć, normalnie tak jak w starszych modelach?

Tak. Najpiererw naciskasz otwierasz  (w dół) i trzymasz na dole przez 5 sek, następnie zamykasz i przytrzymujesz u samej góry przez 5 sek. Wszystkie 4 szyby w ten sposób przyucz.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał(a):

Tak. Najpiererw naciskasz otwierasz  (w dół) i trzymasz na dole przez 5 sek, następnie zamykasz i przytrzymujesz u samej góry przez 5 sek. Wszystkie 4 szyby w ten sposób przyucz.

ok, będę próbował. Dzięki ;)

Opublikowano
57 minut temu, speed1986 napisał(a):

Da się to konfigurować w MMI - sekcja Centralny zamek - może masz wyłaczone.

 

Ja z kolei mam takie pytanie - czy da się jakoś ustawić, aby szyby zamknęły się same po zaryglowaniu drzwi?

A nie masz tak, jak zamykając auto przytrzymasz dłużej przycisk na kluczyku?

Edytowane przez Langista

Opublikowano
Godzinę temu, speed1986 napisał(a):

Ja z kolei mam takie pytanie - czy da się jakoś ustawić, aby szyby zamknęły się same po zaryglowaniu drzwi?

Nie da się. W tym celu należy nacisnąć i trzymać do kompletnego otwarcia/zamknięcia.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.03.2023 o 16:47, Muskel1 napisał(a):

Nie da się. W tym celu należy nacisnąć i trzymać do kompletnego otwarcia/zamknięcia.

Probowalem tak jak piszesz zaprogramować, nie działa.

Jesli nacisne szybe ktorąkolwiek raz to leci na sam dół, tak samo do gory jak nacisne raz to zamyka sie tez, ale nie moge zaprogramowac otwoerania i zamykania z klcxyka

Opublikowano

A w ustawieniach pojazdu w MMI masz zaptaszkowane otwieranie szyb długim przyciśnięciem?

 

20230410_195436.jpg

Opublikowano
  • Autor

Teraz działa :) dzięki.

A za co odpowiada ostatnia pozycja?20230411_105823.thumb.jpg.009cba698d20c48e1489935dae8b5c2f.jpg

Opublikowano

Sorry muszę poprawić.

Funkcja ta deaktywuje klamkę klapy.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
W dniu 11.04.2023 o 11:08, Muskel1 napisał(a):

Sorry muszę poprawić.

Funkcja ta deaktywuje klamkę klapy.

Deaktywuje klamkę klapy jak jest zapłon włączony.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 10.04.2023 o 19:58, Muskel1 napisał(a):

A w ustawieniach pojazdu w MMI masz zaptaszkowane otwieranie szyb długim przyciśnięciem?

 

20230410_195436.jpg

witam mam tak ustawione ale nie zamyka ani nie otwiera szyb bledow brak szyby skalibrowane

 

witam dolacze sie do problemu pacjet audi q5 fy wszelkie procedury kalibracji szyb przeprowadzone ale nie dziala z pilota bledow brak

Opublikowano

Wrzuć pełny auto-scan, w szczególności ze sterownika 46 (BCM2).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.