Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blad czujnika g252 oraz czujnika klamek keyless go.


Szczypior21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem odnośnie czujnika parkowania g252, to jest ten prawy przedni. Raz działa, raz nie, kupiłem nowy jakiś zamiennik, podłączyłem podziałał trochę i dzieje się to samo. Mam wrażenie,  że tylko się tak dzieje po myciu samochodu lub obfitych opadach, dostałem się dzisiaj tam znowu, kable były wilgotne oraz sam czujnik, ale napięcie cały czas pokazywało 9,5V, podczas włączonego zapłonu, nawet jak pokazywało na mmi, że czujniki nie działają. To samo tyczy się czujników klamek, po obfitych opadach lub myciu samochodów, nie działa to zbyt dobrze, ponieważ gdy łapię za klamkę w różnych drzwiach to jest różnie, jedne się nie chcą zamknąć, jedne otworzyć lub jedno i drugie, ale błędu z tym żadnego nie ma. Teraz pytanie, czy wymienić wszystkie czujniki w klamkach, czy spróbować zrobić z tym coś innego ? A odnośnie czujnika parkowania to ktoś ma jakieś pomysły, jak to można rozwiązać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Czujniki montuje się tylko oryginalne nowe z ASO. 

Mówisz o czujnikach klamki i tego czujnika parkowania, czy tylko czujnika parkowania. Tylko nawet jeśli chodzi Ci o ten czujnik parkowania, to przełożyłem mój fabryczny czujnik z jednego miejsca w to co nie działa i problem dalej jest ten sam, więc podejrzewam gdzieś przetarta, uszkodzona wiązka. A co do czujnika klamki znalazłem 4G8927753B taki kod i czy w moim przypadku wymienić wszystkie czujniki klamki i czy też brać ori czy zamiennik na allegro za 50 ? 

Edytowane przez Szczypior21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szczypior21 napisał(a):

Mówisz o czujnikach klamki i tego czujnika parkowania, czy tylko czujnika parkowania

Czujniki wszelakiego rodzaju. Obojętnie od czego, PDC, różnicy ciśnień, temperatury, klamek etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...