Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Indigoblau Passeratti B5.5 by kamil-vag


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Aż mi się przypomina, jak M4K wstawiło komuś 'high-endowe' radio za niby 4 kafle, a chodziło to jak pierwsze telefony z ekranem dotykowym 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało się ogarnąć sterowanie z kiery Androida, wymiana przekaźnika kierownicy na 451 i pociągnięcie CANów do licznika rozwiązało sprawę. 😀

 

Także jest naprawdę dobrze. Jedyny minus jaki do tej pory zauważyłem z tym radiem to stacje FM, dość słabo zbiera. Ciężki dostęp do płytki anteny w sedanie trochę mnie zniechęca do sprawdzenia tego... na razie lecę MP3 😄

 

 

 

 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil brawo. 

Co do radia to wzmacniacz antenowy masz? Ja u siebie zmieniłem taki co był w zestawie na inny kupiony na alledrogo i stacje bardzo dobrze zmieniały. 

Ogólnie to w tych nowych andrutkach jakość dźwięku jest na plus co zresztą słychać na filmi - ładnie zagrało. 

Ja głównie słuchałem YT premium sprawdzało się bardzo - polecam :)

 

Czyli co Kamil projekt najlepszy pastuch w tym kraju jednak będzie? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie komponuje się z wnętrzem. :hi:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lewiatan1989 Co do FM to coś nie tak, bo przyłożyłem kluczyk do wyciągania radia do końcówki separatora i zaczęło działać FM poprawnie, więc coś jakby nie tak z moją anteną/instalacją, może rzeczywiście zaśniedziała płytka pod batem i jest zwarcie masy do żyły...

 

Nie mam jakoś wizji na tego passata, robię w sumie takie rzeczy normalne, żeby jeździł, działało co trzeba i tyle, raczej na projekt jak A4 Mingblau nie ma co liczyć, jedyne co to jak ogarnę skrzynie i dwumas to po prostu będę musiał trochę pojeździć tym autem... W miarę wygodne jest dla 4 osób, pali znośnie, a że to król memów Passat to już temat drugorzędny 😆

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil-vag napisał(a):

Nie mam jakoś wizji na tego passata, robię w sumie takie rzeczy normalne, żeby jeździł, działało co trzeba i tyle, raczej na projekt jak A4 Mingblau nie ma co liczyć, jedyne co to jak ogarnę skrzynie i dwumas to po prostu będę musiał trochę pojeździć tym autem... W miarę wygodne jest dla 4 osób, pali znośnie, a że to król memów Passat to już temat drugorzędny 😆

Takie podejście nie pozbawia funkcjonalności w życiu codziennym. :)  Inaczej podchodzi się, gdy auto nie służy do jazdy na co dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...