Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lista modów + kilka pytań --> NIEDŁUGO NOWE FOTY !!!!!


pjngwjn

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Teraz ja chciałem się pochwalić moją audiczką :)

Jest to mój pierwszy samochód.

Jakieś informacje: A4 jak sami widzicie. silnik 1.8ADR 125kucy rok 1996, sprowadzony z Niemiec w 2004roku, Gaz od 2004 roku. Kolor - granatowy.

Na razie nie mam żadnych pieniędzy, z racji, że za tydzień piszę maturę i jeszcze nie pracuję :D

Mam ten samochód niecały tydzień i takie rzeczy, które muszę kupić to rozrząd, zmiana oleju i filtrów :)

Ale nie szkodzi zapytać:co bym mógł wrzucić? z biegiem czasu, kiedy będę miał hajs .. od razu mówię, że mnie kręcą standardowe alu audi, bo są naprawdę super, poza tym gdybym ją miał kłaść na ziemię to bym nie przejechał na swoich osiedlówkach takie dziury :)

Myślę o przyciemce szyb, zmianie kierownicy, grill .. co jeszcze? tak jak wcześniej wspomniałem - nie mam hajsu na razie :D

No muszę przyznać, że jak dla gówniarza 18lat to takie auto robi wrażenie - trochę pomyka po ulicach Łodzi

no, teraz zdjęcia:

przodd.th.jpg

prawoprzod.th.jpg

tylu.th.jpg

wle.th.jpg

lewotyl.th.jpg

silnikz.th.jpg

kokpit2.th.jpg

kokpit.th.jpg

wnetrzetyl.th.jpg

Oczywiście wymieniłem takie rzeczy jak ojel (Mobil1 10w40 półsyntetyk), filtry wszystkie, pompe wody i dodatkowo wszystkie klocki i tarcze hamulcowe.

Wszystkie mody jakie planuję dokładnie zrobić są opisane niżej! piszcie, piszcie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać chrom wokół szyb- nie kosztuje to dużo a później zmień lampy na zespolone i ładne felgi. To wystarczy bo ogólnie auto jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie taka sama jak moja ten sam kolorek i silniczek. Zapodaj sobie listwy chromowe tak jak mówi armistead - ja tak zrobiłem :wink4:

Bardzo ładna oby ci służyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kosztują ale jak wyglądają :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź wita Łódź :) no felgi 17 fajna sprawa sam mam ale myśle nad zmianą na ori 16... boje się poprpstu o zawieszenie ile wytzyma na tych kołach... Pozdrawiam i dozobaczenia kiedyś może na Światłach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam daje rade na 17 i zawiecz -35 tobie proponuje to samo.

Lampki jak najbardziej zmien, fele i to szybko i radio ja bym zostawil org. bo co fabryka to fabryka tyle ze kup sobie na CD :naughty:

Ogolem zwykla B5 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem - lista moich przyszłościowych modyfikacji:

- system audio (myslałem o jbl, alpine, ..)

- lampy przód http://moto.allegro.pl/item616705609_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_tyc.html o coś takiego, no może będą ciemne zamiast takich jak w linku.

- lampy tył http://moto.allegro.pl/item589734394_lampy_tylne_nowe_audi_a4_95_00_led_red_white_diody.html widziałem to u jednego "pana" z forum, swietnie wygląda :D

- oczywiście ringi na zegary i obwódki na szyby. :gwizdanie:

- poliftowy grill :tongue4:

- gleba ... z racji takiej że u mnie są straszne dziury w tej Łodzi a mi szkoda takiego ładnego autka to myślałem o -35/-30

- jakieś alu do tego, ale kompletnie się na tym nie znam - wiem tylko, że mają to być 17 :D te co mam teraz, zostawią na zimowe i będzie git. :kox: :kox: :naughty:

- kierunki boczne na białe lub dymione

- zmiana postojówki na białe led

- zmiana oświetlenia tylnej blachy na białe led

*ogólnie żółtych świateł nigdzie bym nie chciał :no:

- zmiana oświetlenia kabiny (gdzies na forum widziałem za***iste ledy wstawione w lampke w podsufitce - jak ktoś to ma - niech prześle plis :D)

- welurowe dywaniki - stare gumowe nadają się, ale ... na zimę :gwizdanie:

-polerka lakieru - wreszcie :decayed:

-wygłuszenie pod maską - ciekawe ile to kosztuje :confused4:

Chyba wszystko. Przede wszystkim chcę, aby całość wyszła w miare niedrogo ... może w 6tys. się zamknę (raczej tak, bo takie sprawy jak dywaniki czy ringi to sprawy groszowe)

Tylko takie modyfikacje chciałem wprowadzic, ponieważ chcę zachować wygląd tego auta jak najbardziej standardowy - podoba mi się to, że wygląda on tak hmm dojrzale? :kox: tak za***iście poprostu - zakochałem się w momencie, keidy ujrzałem go czystego :decayed:

Dlatego nie zrobię np. przyciemnienia szyb, nie zrobię jakiejś alu nakładki na klapę, bo to już zepsuje wygląd, a to ma mi wyglądac, bo uwielbiam to auto!

Dobra to chyba tyle .. jak ktoś ma jakieś propozycje to sypać mi szybko, tylko pamiętajcie że mój budżet nie jest duży :) praktycznie teraz go w ogóle nie ma :D modyfikacje mam zamiar zrobić do końca roku.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem z kim konsultowane mody :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah, ale trochę rzeczy miałem w głowie wcześniej - allegro przewertowane w górę i w dół :D

apropo tego:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html

trochę z tym roboty, nie wiem czy sam dam radę ... mechanik będzie wiedział o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanikowi jak obrazkowo nie pokażesz i nie narysujesz to Cię weźmie za idiote :polew:

tam nic trudnego samemu takie rzeczy sprawiają większą satysfakcję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boję się że tak to zepsuję, że nawet standardowe nie bedą pasować :D

powrzucam trochę takich ładniejszych fotek jak będę miał czas i jak będzie umyty i jak pogoda będzie sprzyjała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...