Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS6 700KM


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawe rozwiązanie :good: myślę że znajdą się chętni na zakup tego auta :cool1: chociaż na naszych drogach nie sposób wykorzystać jego możliwości . ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że dzieciaki na tylnych fotelikach miałyby fajne minki jak tatuś sobie depnie na maxa, a żoneczka ze strachu popuszczała w majteczki :kox:

700KM

340km/h elektrycznie :decayed: ciekawe ile poleci bez kagańca :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że poleci więcej niż 340 km/h, to jest po prostu chwyt marketingowy! Veyron osiąga 407 km/h a gdzie RS6 do Veyrona :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy poleci 339 czy 349 czy ile tam, po co to komu? Nawet na autobanie raczej ponad 300 wiele osób nie lata... Czymś takim to by się w PL bezpiecznie wyprzedzało :kox: auto które na zawsze pozostanie w sferze marzeń :gwizdanie: osobiście wolalbym aby w A6 montowali 4.2 TDI :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze ostatnio siadł na ogonie.Jak go puścił to zjadł ich niemiłosiernie.RS6 ABT 700KM , kierowca DTM :kox:

46aef84816.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega czym jechał ?

Na tym zdjęciu wygląda konkretnie :slina: Tylko te LEDy trochę takie allegrowate :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega czym jechał ?

Na tym zdjęciu wygląda konkretnie :slina: Tylko te LEDy trochę takie allegrowate :confused4:

Jakie allegrowate, po czym tak sądzisz :?:

Kilka razy widziałem te ledy w RS6 i kozacko wyglądają a wieczorem to już w ogóle bajka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowca DTM :kox:

Po czym poznał, że to kierowca DTM? :mysli:

Tylko te LEDy trochę takie allegrowate :confused4:

No Comment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowca DTM :kox:

Po czym poznał, że to kierowca DTM? :mysli:

No przecież nie po kasku i kombinezonie :decayed: Rozmawiali :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega czym jechał ?

Na tym zdjęciu wygląda konkretnie :slina: Tylko te LEDy trochę takie allegrowate :confused4:

Jakie allegrowate, po czym tak sądzisz :?:

Kilka razy widziałem te ledy w RS6 i kozacko wyglądają a wieczorem to już w ogóle bajka :kox:

Chodzi mi głównie o to że w S6 czy A5/S5 dużo lepiej wyglądają, tam z daleka widać że to ori. A taki efekt jak jest widoczny na tym zdjęciu ludzie osiągali wkładając diody z allegro. Oczywiście nie te najtańsze diody, tylko takie lepsze. Przy czym to jest tylko wrażenie na podstawie samego zdjęcia, a to nigdy nie odda całości. Może się okazać że jak zobaczę je na żywo to zrobią na mnie takie samo wrazenie jak te od S6 czy A5/S5, które to widziałem na żywo. Przez to może być trochę nieobiektywnie gdyż live a zdjęcie nie ma porównania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega czym jechał ?

Na tym zdjęciu wygląda konkretnie :slina: Tylko te LEDy trochę takie allegrowate :confused4:

Jakie allegrowate, po czym tak sądzisz :?:

Kilka razy widziałem te ledy w RS6 i kozacko wyglądają a wieczorem to już w ogóle bajka :kox:

W B8 i A5 te ledy wyglądają pieknie natomiast w A6 po lifcie mam wrażenie jakby zostały dołożone w ostatniej chwili bez jakiegoś przemyślunku. W inny modelach te Ldiody tworzą jakieś fajny kształ a tu taki prosty pasek. SORRY ZA OT

RS6 piękna ale ja i tak wole RS4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega czym jechał ?

M3 E92 420KM :hi:

To też konkretny silnik, a i tak mu ostro odjechał :shocked: Ciekawe jakby to wyglądało jakbyśmy jechali swoimi paździerzami. Czułbym że stoję w miejscu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że poleci więcej niż 340 km/h, to jest po prostu chwyt marketingowy! Veyron osiąga 407 km/h a gdzie RS6 do Veyrona :gwizdanie:

chyba jednak poleci :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAMER to jest prędkość licznikowa odejmij minimum z 10-15kmh wtedy będziesz miał rzeczywistą. Veyron mierzony specjalnym gps'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...