Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wykres po chipie opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Udalo mi sie znalezc logi przed wgraniem chipa, 002 + 033, 115 + 118 co prawda wtedy wtryski byly seria i pewnie dolot nieszczelny ale ta sama pompka. Mam juz oryginal na podmiane ktory jezdzil na tym aucie przed wymiana na dw65v 
 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

 

Opublikowano

W serii już był dramat z wydajnością pompki. Masz wadliwą pompę albo filtr paliwa. Turbo w serii miało tendencję do przeladowywania w peaku.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki @przem8 filtr wymieniony ale ile oryginalu jest w oryginale okaże się po podmianie pompki :Pw weekend biore się za pompke i sprawdzam manometrem jaki wynik. Jak turbo przeładowuje może to mieć związek ze słabym ciśnieniem paliwa? N75 sprawdzę i wyczyszcze

Edytowane przez shogu

Opublikowano
22 minuty temu, shogu napisał(a):

Jak turbo przeładowuje może to mieć związek ze słabym ciśnieniem paliwa? N75 sprawdzę i wyczyszcze

Nie. W serii to nie przeszkadza ale to jest do ogarnięcia softem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pompka zmieniona, trzyma równo 4 bar. Pokazałem tunerowi zdjęcie ile wyszło na poprzedniej pompce, wytłumaczyli się, że pewnie przez niskie ciśnienie im ta góra nie chciała wyjść.. Dałem im szanse na korektę, czy to dobrze? Logi po korekcie poniżej:

 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

Jakie są wasze opinie?

Opublikowano
  • Rozwiązanie

Widzę że twardo ufasz swojemu fachowcowi no i to niestety błąd, paliwo juz jest, ale reszta nadal dramat, wtryski zle skalibrowane, afr woła o pomste do nieba, potencjał turbiny nie wykorzystany, chłopak ewidentnie nie wie na czym polega soft w 1.8t więc nie wiem po co się za to zabiera... napisz do mnie ogarnę Ci to po ludzku, po co sie tak męczyć...

 

Edytowane przez Łukasz13

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Łukasz13 napisał(a):

Widzę że twardo ufasz swojemu fachowcowi no i to niestety błąd, paliwo juz jest, ale reszta nadal dramat, wtryski zle skalibrowane, afr woła o pomste do nieba, potencjał turbiny nie wykorzystany, chłopak ewidentnie nie wie na czym polega soft w 1.8t więc nie wiem po co się za to zabiera... napisz do mnie ogarnę Ci to po ludzku, po co sie tak męczyć...

 

Do zaufania to daleko, po prostu chciałem dać im drugą szanse. Skoro auto już sprawne jest, ciekawy byłem czy moje uwagi zostały wysłuchane… 

Opublikowano
1 minutę temu, shogu napisał(a):

Do zaufania to daleko, po prostu chciałem dać im drugą szanse. Skoro auto już sprawne jest, ciekawy byłem czy moje uwagi zostały wysłuchane… 

To już chociaż trzeciej nie daj, tylko odezwij się na PW do Łukasza, będziesz zadowolony.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Udało się rozwiązać temat z pomocą kolegi @Łukasz13 ? 

Poprosiłem warsztat o wgranie serii i zwrot pieniędzy, nie robili żadnego problemu i dość szybko doszło do transakcji bez żadnych oszczerstw itd. Oczywiście później znalazłem inne buble zrobione przez nich… ale to później.

Pojechałem do Łukasz13, pojeździliśmy, zrobili logi, podmienili zaworek znowu logi, pogadali no i w końcu chip (międzyczasie pompa paliwa zaczęła nam wyć jak sk***ysyn?) . Chip zrobiony, japa sie cieszy na powrocie ?

Pompa coś mi nie dawała spokoju, miałem inna na podmianę wiec zabrałem się za rozbiórkę, okazało się, ze Panowie z warsztatu nie mieli chyba czasu/chęci/pojęcia i pompkę zamiast zamontować w kołnierzu, włożyli ją w gumowy wąż z fmic tak aby siadła idealnie a wszystko podtrzymali na opasce.. już jest całe szczęście jak powinno być.


ps udało mi się jeszcze znaleźć zdjęcia wtrysków z demontażu przez warsztat

 

Wrzucam wykres i logi:

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS /...

 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS /...

 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS /...

 

IMG_4443.jpeg

IMG_4444.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.