Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALG] Audi A4 2.8 30V ALG


Erea1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarek

No Andrzej wreszcie wrzuciłeś fotki :naughty:

Już nie mogłem z ciekawości wytrzymać,ale widzę że warto było czekać :good:

Autko zadbane nie ma co to widać :kox:

Silniczek 1 klasa :naughty:

Kolorek też :good:

A co do lamp to kwestia gustu

Lepiej tyłek wygląda jak jest ogolony i nie wszyscy wiedzą co tam za motorek siedzi,a napewno nie jeden się ździwi spod świateł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ghost Dog : rura jest od Ultera

@Czarek : zastanawiam się nad ogoleniem tyłu, myślę, że do tego dojrzeję

@PABLO : bez Q bardziej wyrywny, tyle że zimą inaczej i w zakrętach trzyma 'inaczej' ; diody z przodu chcę zdjąć, ale też chcę je czymś zastąpić, co by całkiem łyso nie było; najbardziej podoba mi się

valeo.jpg

tylko jak je umocować w tym zderzaczku ? uprzejmie proszę o rady w tej kwestii

@grzes1150 : kółka ori i niemal nowe, opony może z drugiego sortu, mimo że P ZERO ROSSO - dlatego tyle obciążników na feldze

@robi1811 : w końcu to tylko papier

@all : tylne światełka na razie zostaną, być może w przyszłym sezonie zmienię na ori, jak mi się opatrzą; rozumiem, że robią trochę zgrzytu, że nie pasuje, itd. - miałem jednak pomysł, żeby autku nadać delikatny silver look, co z grubsza osiągnąłem dzięki końcówce Ultera + tylnym lampkom + z pomocą felunku; nie jest to może mistrzostwo świata, ale autko zyskało dzięki temu nieco bardziej indywidualny wymiar zachowując jednak bardzo dużo z ori. Zastanawiałem się też na srebrnymi lusterkami z s-line albo z in-pro, ale chwilowo doszedłem do przekonania, że byłby to jednak przesyt.

@all : dziękuję za komentarze i zobowiązany jestem za wszelkie pomysły i sugestie.

Zastanawiam się nad lekkim przyciemnieniem szybek. Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz odnośnie halogenów:

http://www.audiworld.com/tech/elec90.shtml

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t78856.0.html

lub na szybko:

http://www.a4-klub.pl/smf/swiatla_przeciwmgielne_przednie-t8961.0.html;msg116329#msg116329

Jestem za delikatną ściemą szybek, ale w taki sposób by nie było wielkiej różnicy między tyłem a przodem. Delikatnie i z umiarem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PABLO : bez Q bardziej wyrywny, tyle że zimą inaczej i w zakrętach trzyma 'inaczej' ; diody z przodu chcę zdjąć, ale też chcę je czymś zastąpić, co by całkiem łyso nie było;

Ale powiedz mi kiedy jest bardziej wyrywny :?:

Jezdziłem ośką oraz Q z tym motorem i śmiało mogę powiedzieć że nic bym innego nie wybrał niż Q, w sumie nie ma co porównywać tych napędów :wink4:

Jak twierdzisz że łyso by bylo na przodzie to załóż zderzak poliftowy lub skorzystaj z moda mrogala :) ewentualnie zderzak od S4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem z jakiego auta jest ten model felg - 2009 Audi A3 FL:

audia3facelift061091795.th.jpg

http://www.motorauthority.com/gallery/2009-audi-a3-facelift/audi-a3-facelift-06-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet widziałem na żywo to A3 na takich felgach w ASO AUTOSAR.

Btw. zrobiłem mały upgrade instalacji audio. Relacja wkrótce.[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 08:16_________________________________________________1. Przełamałem się. Proszę o poradę, w jaki sposób bezpiecznie ogolić tył ze znaczków.

2. Wjechałem w dziurę na drodze. Tył mi zaczął nieładnie chodzić, pojechałem na diagnostykę. Lewy tylny amortyzator 0%. Reszta w miarę - w miarę. Chętnie i pilnie kupię. Proszę o rady i propozycje.

3. Audio-upgrade rodzi się powoli i w bólach. Ostatnio krucho u mnie z czasem. Finalizacja musi poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...