Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak check engine


Maro2063

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie po wymianie głowicy mam trochę problemów z autem a zatem do sedna, przed  ściągnięciem i wymianą czapki było wszystko ok. Autko mało paliło  zadnych kłopotów z check teraz gdy je odebrałem pali od ch... I nie tylko to bo zginął kompletnie check engine zamiast tego zapala się kontrolka od abs esp nie widać kiedy autko przechodzi w tryb awaryjny ma ktoś jakieś pomysł gdzie szukać przyczyny? Dodam że kontrolka jest fizycznie w aucie podczas testu zegarów zapala się a po stacyjce już nie... Wcześniej przed było wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w pierwszej kolejności podłącz auto pod komputer z VCDS lub VAG-KOM i odczytaj błędy że wszystkich sterowników i je tu wklej.

Niestety uniwersalne narzędzie diagnostyczne typu Delphi się nie sprawdzają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

Kolego w pierwszej kolejności podłącz auto pod komputer z VCDS lub VAG-KOM i odczytaj błędy że wszystkich sterowników i je tu wklej.

Niestety uniwersalne narzędzie diagnostyczne typu Delphi się nie sprawdzają.

 

Podłączyłem vaga brak błędów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się to od razu po odebraniu auta z warsztatu? Co na to mechanik? W ECU ani w zegarach nie ma błędów?  Wrzuć najlepiej pełny skan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Skowrix napisał(a):

Stało się to od razu po odebraniu auta z warsztatu? Co na to mechanik? W ECU ani w zegarach nie ma błędów?  Wrzuć najlepiej pełny skan.

Tak dokładnie po odebraniu po wymianie głowicy, mechanik jak ti mechanik a czym się prejmujesz? I tyle wlasnoe chodź o to ze nie ma żadnych błędów vag nic nie pokazuje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...