Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] FIS podaje problem z hamulcami po remoncie


pysio30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak kupilem autko to nie bylo wogole hamulcow zbiorniczek na plyn byl pusty wiec wycieki pewnie byly ale FIS nie pokazywal mi zadnego problemu :wallbash: wiec oddalem do warsztatu i wymienili mi hamulce , plyn , odpowietrzyli uklad i teraz autko hamuje idealnie ale za to FIS mi piszczy przy starcie i pokazuje ze mam sie zatrzymac i hamulce naprawic ;( dziwne ze jak nie bylo hamulcow to nic nie pokazywal - szlag mnie zaraz z tym trafi - pomozcie co to moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza najpierw mic takie cos albo 300 euro zeby a serwisie podpieli , jkabym mial tyle kasy to bym sie glupio na forum o pomoc nie prosil.

Najbardziej prawdopodobną przyczyną będzie uszkodzenie bądź problem z połączeniem czujnika ABS. Niestety bez podłączenia interfejsu diagnostycznego jest to wróżenie z fusów.

jeżeli dysponujesz laptopem, to warto zainwestować w taki interfejs.

http://www.allegro.pl/item623735730_interfejs_diagnostyczny_vag_kkl_obd2_na_usb_pl.html

lub poszukać kogoś posiadającego VAG`a w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolke od abs mam na zegarach normalnie i gasnie mi po kilku seknudach wiec nic nie wskazuje bledu ABS - tak mysle a co do podlaczenia od kogos w okolicy to moze byc ciezko juz pisalem na forum ze szukam kogos z okolic Koeln ale cos ciezko jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega tyle zaplacil ale to bylo w bmw moze masz racje myslalem ze ceny beda podobne , ale kabelek se juz zamowilem :D sam se bede czytal bledy - pewnie i tak ich nie zrozumiem ale to juz inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysio30 . Dopóki nie zdiagnozujesz furki VAG iem, niczego sie nie dowiesz. Jak już pisali poprzednicy, to wróżenie z fusów.

Widzę, że jesteś z Deutschland. Zapewne w Twojej okolicy znajduje sie sporo zapaleńców. Może masz znajomych z VAG-COM i nawet o tym nie wiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...