Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie Ambiente A4 B9


Pioter2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim bardzo serdecznie. Od niedawna stałem się posiadaczem pierwszej w moim życiu audi. Mam kilka pytań związanych z ustawieniem oświetlenia wewnątrz kabiny. Chodzi mi konkretnie o możliwość wybrania jednego z 30 dostępnych kolorów(wyczytałem w internecie)w listwach drzwi. Obecnie mam możliwość jedynie regulacji natężenia oświetlenia Bialego które jest w boczkach.  Czy potrzebne jest w granie takiej funkcji czy jak to wyglada. Sprzedajacy mówił ze mam taka możliwość lecz w specyfikacji pojazdu widnieje kod qq1. Z góry dziękuje ze wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qq1 obsługuje tylko kolor biały. 

42 minuty temu, Pioter2000 napisał(a):

 Sprzedajacy mówił ze mam taka możliwość

 wiadomo że masz taką możliwość, z tym że ta możliwość może wiązać się z wymianą sterowników drzwi , okablowania , diód podświetlających  na kolorowe, parametryzacją modułu komfort .

Ale ty chyba nawet nie masz podświetlania białego w listwie drzwi więc co chcesz tam podświetlić .

 

Na Ali można chyba kupić takie zastawy ala konwersja ale nie orginał do 1k powinno się domknąć 

 

Edytowane przez Lukaa5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podpinam się pod temat.

Mam w boczkach drzwi podświetlenie białe które zapala się tylko przy otwieraniu drzwi. Po zamknięciu gaśnie. Jak ustawić np. w VCDS-ie aby to podświetlenie było również przy zamkniętych drzwiach?!

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje auto wyjechało z fabryki bez oświetlenia ambiente, czyli QQ0.

Zarówno fotele jak i boczki oraz kierownicę i gałkę zmiany biegów ktoś dołożył.

Najwidoczniej boczki pochodziły z auta z białym oświetleniem ambiente QQ1, dlatego masz je teraz u siebie. Zostały one u Ciebie najprawdopodobniej podłączone do oświetlenia wsiadania i wysiadania, dlatego tylko wtedy świecą.

Tu masz listę wyposażenia Twojego auta, tak jak wyjechało z fabryki oraz zdjęcia w linku z tym fabrycznym wyposażeniem.

 

STAT.VIN

Car history Audi A4 Avant 2018 Black ➡️ VIN code: WAUZZZF45JA110191 Auction...

 

A4 B9.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2023 o 11:24, Muskel1 napisał(a):

Twoje auto wyjechało z fabryki bez oświetlenia ambiente, czyli QQ0.

Zarówno fotele jak i boczki oraz kierownicę i gałkę zmiany biegów ktoś dołożył.

Najwidoczniej boczki pochodziły z auta z białym oświetleniem ambiente QQ1, dlatego masz je teraz u siebie. Zostały one u Ciebie najprawdopodobniej podłączone do oświetlenia wsiadania i wysiadania, dlatego tylko wtedy świecą.

Tu masz listę wyposażenia Twojego auta, tak jak wyjechało z fabryki oraz zdjęcia w linku z tym fabrycznym wyposażeniem.

 

STAT.VIN

Car history Audi A4 Avant 2018 Black ➡️ VIN code: WAUZZZF45JA110191 Auction...

 

A4 B9.pdf 134.75 kB · 6 pobrań

Witam, pomoże mi ktoś dowiedzieć się czegoś o moim Audi? Kupiłem nie dawno i jeszcze nic o nim nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć VIN do tego działu i poproś o rozkodowanie, to dowiesz się jakie auto ma wyposażenie.

https://a4-klub.pl/topic/444535-dekoder-vin-audi-grupy-vag-oraz-innych-marek-dane-techniczne-oraz-wyposażenie/page/458/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...