Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B9 czy A6C7?


ELNUNO8

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim😀

Wiem, że podobny temat był już kiedyś poruszany ale chciałem rozpocząć nową dyskusję.

 Co według Was lepiej kupić a4 b9 2015, czy A6 C7 . A6 po lifcie od 2015/16r,. Samochody używane. Szukam czegoś w benzynie. 

Pytam o wasze opinie co wybralibyście w mojej sytuacji. Budżet około 60- 70k.

Z góry dzięki za każdą rzeczową opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ELNUNO8 napisał(a):

Cześć wszystkim😀

Wiem, że podobny temat był już kiedyś poruszany ale chciałem rozpocząć nową dyskusję.

 Co według Was lepiej kupić a4 b9 2015, czy A6 C7 . A6 po lifcie od 2015/16r,. Samochody używane. Szukam czegoś w benzynie. 

Pytam o wasze opinie co wybralibyście w mojej sytuacji. Budżet około 60- 70k.

Z góry dzięki za każdą rzeczową opinię.

Za taką kasę to B9 TFSI lub C7 ale przedlift. Polift C7 trzeba liczyć 100k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

W tym budżecie to nic dobrego w tych budach nie kupisz.

Myślisz, że mocno musiałbym rozrzeczyc budżet? Dodam tylko, że nie zależy mi jakoś specjalnie na V-kach i 300 kuniach. Nie należę do tej grupy użytkowników 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie po ile chodzą. Wybierz kryteria wyszukiwania jakie Cię interesują i zobaczysz ile kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet to bardziej na B8 lub C7 przedliftem. Zeby coś konkretnego kupić trzeba mieć z 80k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audicoman napisał(a):

Budżet to bardziej na B8 lub C7 przedliftem. Zeby coś konkretnego kupić trzeba mieć z 80k.

Myślę, że byłbym skłonny do tej granicy 80 rozszerzyć budżet. A powiedzcie mi Panowie czy wolelibyscie w takim położeniu kupić w lepszej wersji starszy model czy jakaś bieda edycja ale nowszy mimo wszystko? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć jeszcze 20.000 chyba że chcesz starszy model ze słabym wyposażeniem i przebiegu grubo ponad 200 kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem wogóle, że wybór benzyny bardzo mocno ogranicza liczbę ofert. Myślicie, że będę miał duże problemy z diesla i jeśli jeżdżę właściwie tylko po mieście? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakim mieście? Po małym mieście nie zagrzejesz silnika ale po dużym, gdzie zrobisz 10 km do pracy już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Langista napisał(a):

gdzie zrobisz 10 km do pracy już tak.

Też mało na Diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Langista napisał(a):

Po jakim mieście? Po małym mieście nie zagrzejesz silnika ale po dużym, gdzie zrobisz 10 km do pracy już tak.

Jakieś 5000 km rocznie robię. Do pracy może z 6-7km. Dlatego nie chciałem diesla. Naczytałem się o problemach z dpf-em ale widzę że benzyniaki to luksus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden luksus. Za odpowiednią cenę jest duży wybór. Ty porywasz się z przysłowiową motyką na księżyc, podchodząc z tym budżetem do B9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Żaden luksus. Za odpowiednią cenę jest duży wybór. Ty porywasz się z przysłowiową motyką na księżyc, podchodząc z tym budżetem do B9.

Chodziło mi o to, że diesle w t przedziale cenowym już się znajdują. Gorzej właśnie z benzyniakami. Ale coś w tym jest ze chyba przestrzeliłem o pułap za wysoko jednak 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...