Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Quattro a ośka różnice w A4 B6


Mat77

Rekomendowane odpowiedzi

Siema grupowicze, szybkie pytanko. Czy jest duża rozbieżność cenowa w częściach do ośki i do quattro, i jakie części z ośki nie będą pasowały do quattro ? Chciałbym żeby ktoś bardziej zgłębił wątek bo jestem świeży w temacie jeśli o to chodzi. Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do quattro masz inny filtr paliwa (ale są oczywiście wyjątki gdzie jest taki jak w ośce). Sanki oczywiście inne są, poza tym wszystko pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W quattro jest inny:  wydech, kolanko wydechu,linki hamulca ,pompa abs ,zbiornik paliwa,osłony termiczne  i to co kolega napisał powyżej .Ale do Fwd Quattro można dołożyć 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie awaryjności zdarzyło się komuś że napęd padł bo stoję przed wyborem ośki a 4x4 a trochę obawiam się wyższych cen za części do quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich wyższych cen? O czym kolego piszesz?

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wieloma ludźmi gadałem i wiele razy słyszałem opinie że części do quattro są droższe niż do ośki, stąd taki komentarz. Może się mylę ale jak mówiłem w tym temacie jestem laikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mat77Kupuj Quattro będziesz zadowolony .Ci co kupili FWD, w brodę sobie pewnie pluli i  potem quattro zakładają ,lub szukają  gratów i będą  zakładać😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2023 o 20:20, Mat77 napisał(a):

Z wieloma ludźmi gadałem i wiele razy słyszałem opinie że części do quattro są droższe niż do ośki, stąd taki komentarz. Może się mylę ale jak mówiłem w tym temacie jestem laikiem.

 

Quattro zawsze przeszkadza tylko tym którzy go nigdy nie mieli, a Ci co mieli to już nie chcą innego jak 4x4.

Pisałem Ci już w pierwszym moim poście, bierz z Q, nic innego.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2023 o 08:57, A4b6quattro napisał(a):

W quattro jest inny:  wydech, kolanko wydechu,linki hamulca ,pompa abs ,zbiornik paliwa,osłony termiczne  i to co kolega napisał powyżej .Ale do Fwd Quattro można dołożyć 😉

Zgadza się, jednak ja wypisałem jedynie to, co się kupuje w trakcie eksploatacji, reszta go nie powinna interesować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...