Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756


A4b6quattro

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie to wygląda. Nie którzy robią  przyciski, z a3 ale te z b8 bardziej mi się podobają😁

Zawartość dodana 6 minuty później

Dziś  walcze z instalacją nową pod fotochromy  od @kaju trochę rozbieranie jest😉ale będzie pożądanie zrobione, bo ta moja instalacja byla ,ala nie tak zrobiona jak trzeba.Wpadnie też nowy włącznik😉

20231105_130554.jpg

 

20231105_130539.jpg

 

20231105_130608.jpg

20231105_133304.jpg

 

20231105_130634.jpg

 

20231105_133323.jpg

20231105_143906.jpg

20231105_130514.jpg

20231105_133334.jpg

20231105_130532.jpg

Zawartość dodana 9 minuty później

😁

Zawartość dodana 12 minuty później

No ogarnięte 7h dłubania, ale warto było,jak zawsze😉

20231105_184958.jpg

 

20231105_164420.jpg

20231105_164343.jpg

 

20231105_164355.jpg

Zawartość dodana 16 minuty później

 

 

Zawartość dodana 59 minuty później

Przyszły dziś moduły od kolegi @kkam ,do składania rozkładania lusterek z pilota,w wersji Full opcja. 

-Składanie rozkładanie z pilota

-Składanie z pilota ,rozkładanie po zapłonie

-Opcjonalnie opuszczanie prawego lustra "To już mam z titl i pamiecią.

-Podłączenie ledów w lusterkach

-Podłączenie pod CLH

W weekend montaż 😉

20231108_103056.jpg

20231108_103209.jpg

Edytowane przez A4b6quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Very , very  nice , so you did just buy installation for photochromic mirror   and it was plug and play  or ?

 

I have a photochromic mirror  (inside) ,  but my car  dont have it from factory , also have , 14 pin photochromic mirror  , but nothing installed :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @dayd_4:thumbup1:

@MarioR34Thank you. Yes, I bought a ready-made installation from a friend from the Forum @kaju. Everything is plug and play. You have to buy the same installation as I installed and you will also have external mirrors for photochrom. There is a bit of work, but I like such work.

Zawartość dodana 16 minuty później

Było troche  czasu dziś, to zmieniłem materiał w podłokietniku,z alcantary na czarną.Został mi materiał, z podsufitki😁

20231108_143922.jpg

20231108_144220.jpg

20231108_135749.jpg

20231108_150524.jpg

20231108_150512.jpg

20231108_140756.jpg

Zawartość dodana 50 minuty później

@MarioR34It's not a big expense 😉 I'll give you a link to who I got it from ⤵️

https://allegro.pl/oferta/wiazka-lusterek-fotochrom-do-audi-a4-b6-6-pin-13694067532

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thank you for the link , i did buy  from them .  Arm rest looking good ,  i think that is pretty easy , but headliner , uff i would not  mess  with it like you 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thank you @MarioR34 making the ceiling wasn't that difficult. I'm waiting for new buttons in the tunnel and a business card holder from the American version.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły fajne detale w tunel , w wersji Us-a.Wizyownik oraz, panel z przyciskami airbag off😁 Zawsze coś się zmieni wizualnie😉 Bede musiał tą  kontrolke podłączyć,bo narazie mam w lampce podsufitki.

20231116_124438.jpg

20231113_121211.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dorwałeś ten przełącznik do świateł ? Działa Ci dobrze funkcja AUTO ? 

JA zabrałem się za przeróbkę swojego oryginalnego na chrome wdg. jakiegoś manuala ale nie udało mi się wypiąć zatrzasku pokrętła i uszkodziłem to i finalnie poszedł na śmietnik. \

Kupiłem nowy z zamiennika i po kilku tygodniach wszystko zaczęło świrować 

Raz światła drogowe działają tylko na auto a raz trzeba dać na mijania normalnie. 

DRL działa tylko po zapłonie a w jeździe gaśnie. CLH tylko dobrze działa. Wszystko po wymianie przełącznika na zamiennik SKV 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarekS4 ja kupiłem na OLX ori.z b7 z końcówką D za 50 zł, i z a3 8p też za 45zł.Mój działa wszystko hula Ja jak się zbierałem za to to tylko z b7 rościołem ten przełącznik "pokrętło" i w środku śrubokrecikiem podważałem, wciskałem takie zatrzaski tego pokrętła i wyszedł.Włożyłem nowy pokŕetło, i to tyle.Jest też filmik,jak całkowicie rozebrać,i złożyć ten przełącznik.Ja zrobiłem jak ponizej⤵️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DarekS4 napisał(a):

Kupiłem nowy z zamiennika i po kilku tygodniach wszystko zaczęło świrować 

Raz światła drogowe działają tylko na auto a raz trzeba dać na mijania normalnie. 

DRL działa tylko po zapłonie a w jeździe gaśnie. CLH tylko dobrze działa. Wszystko po wymianie przełącznika na zamiennik SKV 

tak sobie czytam te różne tematy i jeżeli chodzi o zamienniki SKV to wychodzi na to że oni chyba wszystko robią do pupy...  ale w sklepach to 5 gwiazdek.... ostatnio czytałem jak facet wstawił zamek drzwi SKV, efekt podobny do Twojego najpierw po jakimś czasie krańcówka otwarcia poszła na emeryturę, aż po finał nie zamyka w ogóle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełączniki leżą mi z b8 tez a przełącznik z chromami mam z a6 c6 

Teraz tylko i tak musze kupić nowy przełącznik nalepiej ori żeby mi to działało jak należy. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem chromowane pokrętło dla tego z a3,ponieważ pasuje idealnie. Niektórzy brali właśnie z a6c6 ,skody czy jetty, ale coś tam idealnie nie pasowało podobno ,bo był bardziej do środka wyciśnięty niż obwódka.Sam przełącznik to tylko z b7 z końcówką D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I like it how that buttons look , what is the part number of these two items

 

 

20231113_121211.jpg

 

Maybe you should buy also  lighter that flips , and change a cooler to mach your interior trim  , like this :D

 

 

PRNT.SC

Captured with Lightshot

 

I did return the lighter for repainting again because i did tell him , paint the wholl thing ,no need to bother with this line  and its prettier , firs thing he did is paint the lighter and sand it to see the line black :D , omg , haha ,

And you can see the line  just fine when all thing is painted , actually its a hydrographic . :D

 

For the  light switch i bout mine from the AliExpress long time ago , you can buy chrome  one  , black one like oem , but there is  no crome one  with auto function , and it works just fine .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarioR34 It looks better than the previous set. I don't know the OEM number, I was looking for it based on appearance.My lighter rotates, but I always have it in this position:).

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka👍,widzę że nakręciłes się na "korki"mocy🤣portfel wymieciony

Edytowane przez rrrudy25
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem  koła na zimę , parametry  Jx7.5 18 225 40  Et 45 założy sie dystanse , i będzie ideolo😁 Zdjecia z aukcji.W  Środę będą  to się na dniach założy Zastanawiam się ,czy by nie kupić na Lato  takich samych,  ale czarnych tylko 19 j8,5 Et 35.:kox:

alutc2.jpg

alutec1.jpg

alutec3.jpg

alutec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe koło założone, nawet dobrze to wygląda 🙂 

20231230_080650.jpg

20231218_162623.jpg

Edytowane przez A4b6quattro
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest klawo. 👌

Przeleć szprayem MOTIPA do ściemniania lamp boczne kierunki bo się odznaczają.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tych kierunkach ciemnych dynamicznych ,może ktoś zakładał u siebie?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...