Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Avant by Neo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Wiem, że dla wielu z Was B7 to nie szczyt marzeń, ale posiadanie audi, dla mnie jest. Co prawda zawsze myślałem o A5, później A4 b8 ale ..... " jak się nie ma co się lubi, to lubi się to co ma" 

Priorytetem  dla mnie jest doprowadzenie a następnie utrzymanie auta do stanu daleko nie odbiegającego od ideału .

 

 

Auto zakupione niedawno pod koniec września 

A4 b7 2.0 tdi 2007 avant 

Data produkcji 30.01.2007

Rok modelowy 2007

Kod silnika BRF

kolor zewnętrzny / numer koloru Q4 / Y7G

pdf (11).pdf

 

Kupiony " okazyjnie" więc zdaje sobie sprawę, że jest masa do zrobienia ...

 

Na dzień dobry zrobiłem:

 

 

  • wymiana wahaczy przód  RTS zestaw kupiony w Pro Choice 
  • Olej Motul + płukanka LM+ kpl. filtrów kupiony w Motokram w Poznaniu ( polecam) 

Kolejne naprawy to:

 

  • rozrząd 
  • naprawa drzwi i tylnego nadkola (rysy  - poprzedni właściciel ) 
  • zakup rolety bagażnika (obecnie brak)

 

Oczywiście modyfikacje na pewno będą. Jest ich kilka , jako pierwsze będą ( kolejność przypadkowa) :

 

  • heble 312 /288 lub 320/ 288 -320/288 w trakcie przód tarcze czarne + klocki ceramicvzne Quaro, tył TRW
  • chip na pewno , może większe turbo z IC (zobaczymy)
  • podłokietnik z tyłu typu mc donalds
  • zawieszenie jakieś obniżające 
  • pakiet S line (na pewno środek)
  • car audio
  • kolorowy FIS - w trakcie czeka na montaż 
  • come and leaving home - okazało sie , ze jest oryginalnie 
  • reflektory przód i lampy z tyłu 
  • jakieś alufelgi min 17 może 18
  • bi xenon skrętny

 

 

Zapewne coś przegapiłem , ale z pewnością będę temat aktualizować na bieżąco 

 

1.jpg.875d24d65ff33b1d33d5fa7f064d1320.jpg3.jpg.4872e4d678dbdb49945847ebc0cb2ae4.jpg4.jpg.0fc86dcc2b1f6e485ae9f7b564f73b1c.jpg5.jpg.389f00460555e040289bcd912118f7e6.jpg6.jpg.253302a9ca41abff5fb8189724f96010.jpg7.jpg.3272405f36f62340cdd2fa1830833f75.jpg8.jpg.dc38dc69214b266f29084555bc231433.jpg9.jpg.8dbab03b07a6c71e58ab67cfed103a94.jpg

 

 

Edytowane przez neo82
update

Opublikowano

Pakiet 'sline przód' już masz awansem ?

Opublikowano

gratuluje autka, bardzo fajne... pierwszy mod jaki powinieneś wykonać to ściągniecie plastików i szmatek w nadkolach i skontrolowanie oraz ewentualne doprowadzenie do porządku wnęk nadkoli...

2 godziny temu, neo82 napisał(a):

Wiem, że dla wielu z Was B7 to nie szczyt marzeń

nie, dla czego... ja stare auta bardzo doceniam bo takich aut już nigdy nie będzie... a4 b6/b7 już trochę odstaje jakościowo od ostatniego prawdziwego audi jakim jest a4 b5  jednak mimo tego na tych modelach a4 b6/b7 definitywnie zakończyła się pewna epoka motoryzacji.... dbajmy o te auta...

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, sahipp napisał(a):

gratuluje autka, bardzo fajne... pierwszy mod jaki powinieneś wykonać to ściągniecie plastików i szmatek w nadkolach i skontrolowanie oraz ewentualne doprowadzenie do porządku wnęk nadkoli...

 

Dzięki.  Tak też zrobię 

Opublikowano

Kolega dobrze radzi ? u mnie w wątku w ostatnich postach możesz co tam siedzi ? 

Powodzenia w modach :)

Opublikowano
  • Autor

Cześć.  

zaczynam sie zastanawiać czy nie rozumiem jak włączyć tempomat w swojej ? , czy też może czujnik sprzęgła  uszkodzony .

Czy mógłby ktoś nagrać krotki film jak to zrobić 

 

 

Kto z zacnych kolegów posiada kamerę cofania 

Czy możecie podrzucić link do zdjęcia jak u Was wygląda... mam na myśli zakup ale nie chce tak ordynarnie wystającej lub rzucającej się w oczy . 

Może polecicie jakiś model ? ( link poproszę)

Obecnie mam concert II i zastanawiam się czy skoro chce iść w car audio kupić RNSe czy może jakąś alpinke albo pionka . 

Co myślicie? 

Opublikowano

Wszystko kwestia gustu ;)

Mam rnse i kamerę cofania, chwalę sobie.

Pisz do @kosik25 w sprawie kamery cofania, doradzi pomoże i od niego również pozyskasz moduł do kamery. 

Opublikowano

U siebie mam blendę z audi q7. FB_IMG_1678186450654.thumb.jpg.44972e726f3c86cbda0abf0fcbbe8273.jpg

tak to wygląda, choć na kamerze widać takie 'rybie oko'.received_730900658379833.jpeg.80a8174c12081ee11247e50b80886328.jpeg

 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Adam87 napisał(a):

U siebie mam blendę z audi q7

Dziękuję.  Adam zrob proszę zdjęciez ok kilku metrów . 

Czy miałeś wcześniej inne radio? Jesli tak jak odczucia w jakości dźwięku  ? 

Opublikowano

Z kilku metrów z tyłu auta? tego w ogóle nie widać, co do samej kamery to widzę, że chińczyk u mnie ma lepszą jakość ?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dzięki teraz mnie upewniłeś 

Opublikowano
1 godzinę temu, neo82 napisał(a):

Dziękuję.  Adam zrob proszę zdjęciez ok kilku metrów . 

Czy miałeś wcześniej inne radio? Jesli tak jak odczucia w jakości dźwięku  ? 

Takie mam tylko zdjęcie z perspektywy której oczekujesz.20230722_171510.thumb.jpg.45046b61383a4bed5feeed42ddaaee4d.jpg

1 godzinę temu, Langista napisał(a):

 ..co do samej kamery to widzę, że chińczyk u mnie ma lepszą jakość ?

Może i tak, ale igły nie szukam w kamerze, więc wystarczająca jakość.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.10.2023 o 18:02, Adam87 napisał(a):

Może i tak, ale igły nie szukam w kamerze, więc wystarczająca jakość

Super  dzięki.  

Opublikowano
W dniu 24.10.2023 o 16:17, Langista napisał(a):

Z kilku metrów z tyłu auta? tego w ogóle nie widać, co do samej kamery to widzę, że chińczyk u mnie ma lepszą jakość ?

I lepsze pole widzenia. Nie ucina tak obrazu u góry i na dole jak ori kamera.

20230422_133319.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jest ktoś w stanie mi napisać zamiast tego "czegoś" ten niby mikro schowek koło ręcznego , koło zapalniczki  co tam jeszcze jest ? tzn gdzieś jakies przyciski mi się o oczy obiły.

Prócz tego  gdzień na FB widziałem ktoś sprzedawał przycisk tylne roletki (chyba tylnie drzwi) ma to ktoś u nas ? ( w klubie) 

Audi-A4-DTM-Edition-B78E-2005–07.jpg

Opublikowano

Tam w B6 wchodzi obsługa menu fis i nawigacji, w B7 masz to już w manetce.

Edytowane przez Langista

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Langista napisał(a):

Tam w B6 wchodzi obsługa menu fis i nawigacji, w B7 masz to już w manetce.

A czy jest jakaś inna opcja niz ten "Potężny schowek" na klucze ?

Opublikowano

No to właśnie Ci napisałem, masz albo schowek, albo panel do obsługi menu fis i nawigacji.

Opublikowano
37 minut temu, Langista napisał(a):

No to właśnie Ci napisałem, masz albo schowek, albo panel do obsługi menu fis i nawigacji.

Dodatkowo mały schowek  obrotową zapalniczką :)

Opublikowano
Godzinę temu, neo82 napisał(a):

A czy jest jakaś inna opcja niz ten "Potężny schowek" na klucze ?

image.thumb.png.036fd3e2521f86b4ae2944abdd3af393.png

opcja od exeo ze sciema na aux i tpms :whistling:

Edytowane przez Mukade93

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.