Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z apple carplay


jechor

Rekomendowane odpowiedzi

Część,

mam następujący problem. Po podłączeniu iphone, MMI zachowuje się jak na poniższym filmie. Android Auto działa bez problemu.

Z każdym innym podłączonym iPhone,  MMI zachowuje się w ten sam sposób, kabel oryginalny - testowany również na kilku - rezultat zawsze taki sam.

 

AA/Carplay przerabiałem sam, według instrukcji z forum, wymiana modułu USB na (2 xUSB), wiązka, M.I.B 

 

 

Wyczerpały mi się pomysły co może być nie tak.

Dzięki za sugestie/pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Jakich części użyłeś? Oryginalne czy chiński szrot?

Oryginał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Czy na telefonie z androidem jest tak samo?

Nie, tak jak napisałem - „Android Auto działa bez problemu”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem dzis rano podobnie z AA - po aktualizacji do AA 10.8

Zobacze po pracy czy nadal bedzie problem - to bede pewien ze to wina 10.8, byc moze podobny problem masz z IOS - chodzi o aktualizacje jakas.

Nie napisales czy kiedykolwiek zadzialal Ci Car play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały  czas mam problem z CarPlay - nie udało mi się rozwiązać problemu z filmiku, nigdy nie działał.  raczej to nie problem z iOS bo kazdy podłączony iPhone zachowuje się tak samo,sprawdzone na 11/SE/13/14pro, iPad. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jechor napisał(a):

Cały  czas mam problem z CarPlay - nie udało mi się rozwiązać problemu z filmiku, nigdy nie działał.  raczej to nie problem z iOS bo kazdy podłączony iPhone zachowuje się tak samo,sprawdzone na 11/SE/13/14pro, iPad. 

a to faktycznie dosc dziwny problem. Niestety ja uzywam AA, nie sprawdzalem nawet Car play (nie mam iphone), ale wydaje sie ze jezeli jedno dziala to powinno i drugie...hmm

Ja po aktualizacji AA dzis mialem dokladnie taki sam efekt, zaznaczasz i sie odznacza... no zobacze pozniej to napisze, choc tu cos czuje masz inny przypadek bo na wielu urzadzeniach roznych sprawdzales z IOS...

 

Zawartość dodana 22 minuty później

u mnie jednak wrocilo do normy i po aktualizacji nadal jest ok.

Musisz na moje szukac problemu chyba w kodowaniu?

Instalacje tez warto zweryfikowac jeszcze raz, szczegolnie miejsca polaczen.

Zawartość dodana 55 minuty później

sluchaj sprawdz jeszcze podlaczenie w drugim porcie usb. Tam masz 2 porty, jeden mam wrazenie jest "glownym" - teoretycznie dziala na obu, ale jednak zauwazylem ze jak podlaczysz 2 telefonu do 2 kabli to nie dziala czesto, jak zamienilem miejscami (nawet przy podlsaczonych 2 urzadzeniach) to dziala ok.

Nadal sprawdz jakie masz kable - najlepiej kabel o przepustowosci minimum 5Gbps!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy z tym AA 10.8 . Po aktualizacji tez miałem migawkę , pomógł restart telefonu i restart MMI

Edytowane przez MiruK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MiruK napisał(a):

Coś jest na rzeczy z tym AA 10.8 . Po aktualizacji tez miałem migawkę , pomógł restart telefonu i restart MMI

tak niestety z AA sa takie czasami tematy, ja co sie pojawi nowa wersja to aktualizuje sam AA, ale wersji BETA nie instaluje juz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...