Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak prądu w A4 B8. Auto zamknięte i brak możliwości otwarcia z kluczyka


Pavel707

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, ze padl prad w audi, nie koge dostac sie z zewnatrz do srodka by podlaczyc kablem. Nie wiem co moge zrobic, slusarze wolaja po 500zl, chce twgonuniknac. Jakies sposoby na awaryjne otwarcie lub podlaczenie pradu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od spodu, podnieś auto z przodu, zdemontuj dolną osłonę  komory silnika i podaj napięcie na rozrusznik lub alternator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minut temu, Pavel707 napisał(a):

Czy jezeli auto mam na parkingu pod domem dam rade to zrobic. Czy laweta i na warsztacie?

proś mechanika albo może jacyś mobilni podjadą jak są, to nie jest duży problem tak jak napisał pod blokiem też da radę tr @Muskel1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dzieki. Sprobuje kogos znalezc. Sytuacja z glupoty, a problem mega. Slusarze odmawiaja checi pomocy lub wolaja 500zl z brakiem obietnicy sukcesu lub wywalaniem zamka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podlaczylem prad pod pokrywa silnika, i jest, ale niestety pojawil.sie nowy problem,  ze mimo pradu nie moge otworzyc auta. Po przekreceniu klucza mechanicznego zapalily sie kontrolki na desce i to wszystko. Wyciagalem baterie i wkladalem, zadna mozliwosc nic nie daje, co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadź kluczyk do zamka, przekręć w l lewo (otwórz) i naciśnij na pilocie przycisk otwarcia. Jeżeli to nie pomoże to musisz przez dłuższy czas mieć z przodu w komorze silnika podłączone napięcie aby trochę podładować aku. Wygląda bowiem na to, że aku masz kompletnie rozładowane.

 

Jakie źródło napięcia podałeś z przodu? Prostownik? Czy kable do rozruchu z innego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladowane bylo okolo pol godziny z kabli z rozruchu innego auta. W zadnym wypadku klucz nie reagowal. Teraz juz nie mam mozliwosci podpiecia, bo byl to serwis mobilnego mechanika. Totalna lipa, nie wiadomo jak to ugryzc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nic nie idzie. Na desce swieca jedynie kontrolki,  wiec pewnie niedlugo aku siadzie znow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam juz takiej mozliwosci, mechanik wzial 200zl,.podloadowal ile podladowal,.probowal pomoc,i pojechal, a ja nie mam mozliwosci wejscia pod auto, nie mam sprzetu ni nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w limuzynie nie da się odblokować zamka od strony bagażnika ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znasz kogoś z powerbankiem do rozruchu w przypadku padniętego Aku to tym się uratuj. Miałem raz tak z padniętym Aku że żadna kontrolka się nie świeciła a za pomocą powerbanku odpaliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, waltz napisał(a):

A w limuzynie nie da się odblokować zamka od strony bagażnika ? 

Nie wiem prawde mowiac, nigdzie nie znalazlem informacji o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Langista napisał(a):

Jak znasz kogoś z powerbankiem do rozruchu w przypadku padniętego Aku to tym się uratuj. Miałem raz tak z padniętym Aku że żadna kontrolka się nie świeciła a za pomocą powerbanku odpaliłem.

Problem w tym, ze najpierw trzeba dostac sie do auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Langista napisał(a):

To wcześniej pisałeś, że przekrecałeś kluczyk w stacyjce..

Nie nie. Ani razu nie dostalem sie do auta. Mechanicznym krecilem zewnatrz jedynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...