Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co kupić za 100k? F10535/A6C7/S4B9


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.12.2023 o 19:41, Awra napisał(a):

Jedyne 3.0 o jakim poważnie myślałem to z s4b9. Chodzi tylko ze miałem już kilka 3.0 diesli i nie chce się bawić w naprawy 20-25tys w dwa lata. Ja niestety muszę mieć w aucie wszystko idealnie. Myślałem nad c7 w 3.0 benzynie, nie ukrywam. Idealnie to by było c7 prestige w 2.0 tfsi.

Ja Ci żadnego diesla nie proponowałem. W c7 na rynek usa szedł też benzyniak 3.0 tfsi,  o którym jest mnóstwo sprawdzonych opinii, natomiast o 3.0 z s4 b9 to już sporo mniej informacji. 

Tak szczerze to często przeglądam aukcje aut z usa i nie widziałem 2.0 tfsi w c7 z zestawieniem prestige. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6C7 i tego Mietka bym niebral ze względu na wiek aut,  wybrałbym a4b9 45 TFSI z bogatym wyposażeniem , chociaż dla mnie największą wada aut z USA poza tym że były rozbite jest to że niemaja świateł matrix LED , co jednak jest dużym minusem jeśli chodzi o wyposażenie. Potwierdzam że między a4b8, a a4b9 jest duża roznica technologiczna ,miałem B8, użytkuje b9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minut temu, matbruk napisał(a):

największą wada aut z USA poza tym że były rozbite jest to że niemaja świateł matrix LED

Dodaj jeszcze Audi Connect:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Dodaj jeszcze Audi Connect:wink:

Tego nie wiedziałem ale w sumie logiczne auto na inny kontynent , też lipa bez Audi Connect jak ktoś już użytkował i się przyzwyczaił do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matbruk napisał(a):

że niemaja świateł matrix LED , co jednak jest dużym minusem jeśli chodzi o wyposażenie.

to zalezy od roczniki, od 2022 USA juz dopuscilo matrix led

36 minut temu, matbruk napisał(a):

też lipa bez Audi Connect jak ktoś już użytkował i się przyzwyczaił do tego.

nie uzywam, nie uzywalem wiec nie wiem, co jest tak bardzo przydatne dokladnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Koalakm napisał(a):

to zalezy od roczniki, od 2022 USA juz dopuscilo matrix led

nie uzywam, nie uzywalem wiec nie wiem, co jest tak bardzo przydatne dokladnie?

Z Audi Connect jest podobnie jak z telefonami komórkowymi. Kiedyś ich nie było i dało się żyć. Teraz są wszechobecne i z nich korzystasz. Jeżeli wersje wyposażenia Twojego auta obsługują usługi Audi Connect,  to z nich korzystasz. Ja może nie codziennia, ale często korzystam. Uruchamianie webasto telefonem, czy zamykanie i otwieranie auta (lub sprawdzanie czy jest zamknięte. Lokalizacja, stan paliwa itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Z Audi Connect jest podobnie jak z telefonami komórkowymi. Kiedyś ich nie było i dało się żyć. Teraz są wszechobecne i z nich korzystasz. Jeżeli wersje wyposażenia Twojego auta obsługują usługi Audi Connect,  to z nich korzystasz. Ja może nie codziennia, ale często korzystam. Uruchamianie webasto telefonem, czy zamykanie i otwieranie auta (lub sprawdzanie czy jest zamknięte. Lokalizacja, stan paliwa itp...

ee dlatego pytam o konrety, bo wlasnie pamietam jak czytalem to nic nadzwyczajnego - rozumiem jezeli ktos jak Ty ma opcje webasto :) Natomiast wszystko pozostale to naprawde "gadzety" i to malo uzyteczne - jak ryglowanie i odryglowywanie ;) Nie ma co tego porownywac do Smartphone Interface - bo to faktycznie jest must have - jezeli jest mozliwosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Koalakm napisał(a):

jak ryglowanie i odryglowywanie

Nigdy bym nie przypuszczał, ale zdarzyło mi się kiedyś pozostawić otwarte auto na parkingu (ciekawe czy tylko raz?:eusathink::decayed:), wsiadłem do auta kolegi i odjechaliśmy. Po pewnym czasie spoglądam na aplikację (przypadkowo), patrzę i widzę, że auto otwarte. Żaden problem, klikasz w apce na zamknij i jedziesz dalej. Od tamtej pory często spoglądam, czy zamknąłem pozostawione na parkingu auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nigdy bym nie przypuszczał, ale zdarzyło mi się kiedyś pozostawić otwarte auto na parkingu (ciekawe czy tylko raz?:eusathink::decayed:), wsiadłem do auta kolegi i odjechaliśmy. Po pewnym czasie spoglądam na aplikację (przypadkowo), patrzę i widzę, że auto otwarte. Żaden problem, klikasz w apce na zamknij i jedziesz dalej. Od tamtej pory często spoglądam, czy zamknąłem pozostawione na parkingu auto.

no w sumie racja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nic by się nie stało gdyby auto postało 8-10 godzin otwarte na parkingu, alę mając taką możliwość, wolę zapobiegać niż leczyć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to czymś niezbędnym w życiu, i pewnie gdybym tego nie miał, nie żałowałbym tego, ale jest to dosyć przydatne. Dla porównania na dole zdjęcie nr 1), gdy wszystko jest ok, auto zamknięte, szyby także itp.

Na zdjęciu 2 auto nie zaryglowane, przednie szyby uchylone i pozostawione włączone światło (postojówki).

Screenshot_20240111_150417_myAudi.jpg

Screenshot_20240111_150953_myAudi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Nie jest to czymś niezbędnym w życiu, i pewnie gdybym tego nie miał, nie żałowałbym tego, ale jest to dosyć przydatne. Dla porównania na dole zdjęcie nr 1), gdy wszystko jest ok, auto zamknięte, szyby także itp.

Na zdjęciu 2 auto nie zaryglowane, przednie szyby uchylone i pozostawione włączone światło (postojówki).

Dobrze to ujales i dzieki za zdjecia.

Moze kiedys to aktywuje - bo mam opcje - ale jakos mi sie nie pali, najwazniejszy jak pisalem byl dla mnie smartphoneinterface. Natomiast gdybym mial webasto (a nie mam) to juz dawno bym mial aktywowane audi connect :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...