Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dokładka Listwy progowe podświetlane Audi A4 B9


storm665

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pomoże ktos z podłąaczeniem zasilania listew sline?

mam wersje bez s line i nie widze tam wtyczki do podlaczenia;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę ale świta mi że te listwy były podświetlane ze sterowników drzwi, może i dało by się je wysterować z Twoich sterowników ale konieczne było by poprowadzenie przewodów do drzwi od listew. Wiązki w Audi są dedykowane do wyposażenia, wszystko trzeba dorabiać w takich przypadkach. I były one też w QQ1 sline napewno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy były z QQ1 i z QQ2. Pytałem o QQ2, bo tu jest prościej podpiąć. Oryginalnie listwy podpięte są do sterowników drzwi, czyli njajpierw do przelotki w karoserii na słupkach A, i dopiero do sterowników drzwi. Mając QQ2 można podłączenie wykonać prościej, bez konieczności podpinania się do sterowników drzwi, miamowicie można wpiąć  się w lampki ambiente przestrzeni nóg, ale tylko w przypadku QQ2. Przy QQ1 nie jest to możliwe.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby kolega wiedział o co jest pytanie - QQ2 to kolorowe podświetlenie wnętrza.

 

Czyli były listwy progowe w wersji QQ2 sterowane z LIN? One miały kolory do wyboru?

Edytowane przez wuPiotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wuPiotrek napisał(a):

Czyli były listwy progowe w wersji QQ2 sterowane z LIN? One miały kolory do wyboru?

Nie, zarówno w QQ1 jak i w QQ2 listwy drzwiowe sterowane są przez sterowniki drzwiowe.

 

W pakiecie QQ2 natomiast, lampki ambiente przestrzeni nóg pełnią 2 funkcje i mają 4 przewody. Jedna funkcja to świecenie RGB, a druga funkcja to świecenie na biało po otwarciu drzwi, i tu podpinając się pod pin 1 i pin 4 podświetlanymi listwami progowymi, zaświecą one tylko w momencie otwarcia drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też zobaczyć czy w tzw. przelotce od drzwi nie ma już poprowadzonych przewodów . Ja w Q5 ( myśle że A4b9 może być to samo ) miałem oryginalnie poprowadzone przewody w drzwiach . Wpinałem się tylko od strony wewnętrznej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...