Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecana skrzynia biegów w A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry,

Planuje kupno samochodu audi a4  b9. Czy możecie Wy jako użytkownicy tych aut polecić z jaką skrzynią biegów najlepiej szukać samochodu? A której skrzyni starać się unikać? Dziękuje za wszelkie podpowiedzi ;)

Opublikowano

Skrzyni s-tronic

 

Opublikowano

Raczej nie ma wyboru jeśli chodzi o skrzynie. B9 w manualu w tych czasach raczej nikt nie kupuje, stronic ma swoje wady (potrafi szarpać), a lepsza skrzynia automatyczna jest w 3.0D (lepsza znaczy lepsze ma opinie), ale mało kto kupuje b9 z tym silnikiem (cena nowego / dostępność używanych).

Dla mnie - b9 = stronic

Opublikowano
Teraz, Antek50 napisał(a):

Skrzyni s-tronic

 

To 80% tych B9 odpada:decayed:

Bo te pozostałe 20% to manual i tiptronic :grin:

Opublikowano
  • Autor

Sam to zauważyłem że 90% ogłoszeń jest z skrzynią s-tronic. Pytanie jak ona się sprawuje? Czy jeżeli kupie taki samochód i będę regularnie wymieniał olej w skrzyni to posłuży ona na jakieś dłuższe przebiegi ? :)

Opublikowano
1 minuta temu, wuPiotrek napisał(a):

lepsza skrzynia automatyczna jest w 3.0D (lepsza znaczy

I to tylko w tym mocniejszym 3.0 TDI, bo ten słabszy 3.0 TDI ma także s-tronic:whistling:

Opublikowano
4 minut temu, Automat23 napisał(a):

Sam to zauważyłem że 90% ogłoszeń jest z skrzynią s-tronic. Pytanie jak ona się sprawuje? Czy jeżeli kupie taki samochód i będę regularnie wymieniał olej w skrzyni to posłuży ona na jakieś dłuższe przebiegi ? :)

do przebiegu 200 000 km nie spodziewał bym się awarii w stronic. olej + ew dwumasa do wymiany po jakimś tam przebiegu. później to różnie bywa czytając opinie. 

 

 

Edytowane przez wuPiotrek

Opublikowano
  • Autor
Teraz, wuPiotrek napisał(a):

do przebiegu 200 000 km nie spodziewał bym się awarii w stronic. olej + ew dwumasa do wymiany po jakimś tam przebiegu. później to różnie bywa czytając opinie. 

 

Hmm duża ilość ogłoszeń silnika diesel ma już około 200 tyś km przebiegu. Czy uważasz, że w takim wypadku lepiej szukać benzyny z dużo mniejszym przebiegiem w celu zmniejszenia ryzyka awarii skrzyni pod względem przebiegu? 

Opublikowano
3 minut temu, Automat23 napisał(a):

 

Hmm duża ilość ogłoszeń silnika diesel ma już około 200 tyś km przebiegu. Czy uważasz, że w takim wypadku lepiej szukać benzyny z dużo mniejszym przebiegiem w celu zmniejszenia ryzyka awarii skrzyni pod względem przebiegu? 

wybór diesel/benzyna to raczej odseparował bym od wyboru skrzyni, raczej to nadrzędna rzecz. Nawet jak ta skrzynia miała by paść to koszt z wymianą (używka) to jakieś max 10% wartości pojazdu, nie jest to jakaś tragedia zakłądając najgorszy przypadek jaki może Cię spotkać a szansa na to jest mała. sam mam tdi z stronic i nalotem ponad 200 i generalnie w b9 nie wybrał bym nic innego. jak się zepsuje to się naprawi - tyle.

 

ale jednak te skrzynie mają coś ze zmianą biegów przy małym obciążeniu / niskich prędkościach. w nowych autach z salonu potrafi szarpać. osoby które nigdy nie jeździły stronic wsiadają do a6 c8 i wychodzą z opinią że skrzynia szarpie .. 

Edytowane przez wuPiotrek

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, wuPiotrek napisał(a):

wybór diesel/benzyna to raczej odseparował bym od wyboru skrzyni, raczej to nadrzędna rzecz. Nawet jak ta skrzynia miała by paść to koszt z wymianą (używka) to jakieś max 10% wartości pojazdu, nie jest to jakaś tragedia zakłądając najgorszy przypadek jaki może Cię spotkać a szansa na to jest mała. sam mam tdi z stronic i nalotem ponad 200 i generalnie w b9 nie wybrał bym nic innego. jak się zepsuje to się naprawi - tyle.

 

ale jednak te skrzynie mają coś ze zmianą biegów przy małym obciążeniu / niskich prędkościach. w nowych autach z salonu potrafi szarpać. osoby które nigdy nie jeździły stronic wsiadają do a6 c8 i wychodzą z opinią że skrzynia szarpie .. 

 

Jeżeli naprawa w ostateczności skrzyni wynosi max 10 tysięcy to powiedzmy sobie nie jest to jakiś bardzo duży majątek - o ile te koszty nie są większe (nie wiem jak się to prezentuje kosztowo ).

Opublikowano

To już zależy od warsztatu napewno, możesz z ciekawości podzwonić popytać żeby to sobie przekalkulować. Używana kompletna skrzynia na ogłoszeniach 5-7k. Wiadomo że jak ktoś będzie chciał koniecznie regenerować starą lub kupic fabrycznie nową to te koszty się zwiększą. Ale naprawdę małą miałem styczność z takimi większymi awariami tej skrzyni, tutaj w forum b9 mało jest też takich wpisów (choć się zdarzają). Generalnie całe b9 tdi to raczej bezawaryjne auto (adblue tylko się psuje z powodu niezbyt szczęśliwej lokacji sterownika, koszt naprawy mały).

 

Może ktoś inny się wypowie kto przeszedł remont/wymianę skrzyni jaki to jest koszt.

Opublikowano
3 godziny temu, Automat23 napisał(a):

z jaką skrzynią biegów najlepiej szukać samochodu?

z taką o którą dbał poprzedni właściciel (wymiana oleju, update softu, "normalne" użytkowanie) dziś to loteria z silnikami czy skrzyniami... nikt jednoznacznie nie powie, tak jak kiedyś, bierz silnik 1Z czy AVF lub skrzynię ZF 5HP

Poniżej trochę parametrów o starszych skrzyniach

tab 3.0 tdi.jpg

Opublikowano
33 minut temu, pilKOZAK napisał(a):

z taką o którą dbał poprzedni właściciel (wymiana oleju, update softu, "normalne" użytkowanie) dziś to loteria z silnikami czy skrzyniami... nikt jednoznacznie nie powie, tak jak kiedyś, bierz silnik 1Z czy AVF lub skrzynię ZF 5HP

Poniżej trochę parametrów o starszych skrzyniach

tab 3.0 tdi.jpg

Co Ty tu kolego dane z B8 wklejasz, jak tu mowa o B9. To całkiem inne auto i skrzynie.

Opublikowano
1 godzinę temu, pilKOZAK napisał(a):

update softu

o jakim sofcie piszesz? przy okazji tuningu motoru?

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Co Ty tu kolego dane z B8 wklejasz, jak tu mowa o B9. To całkiem inne auto i skrzynie.

 

4 godziny temu, pilKOZAK napisał(a):

Poniżej trochę parametrów o starszych skrzyniach

 

Opublikowano

I co ma nam to powiedzieć? Nadal nie ma to nic wspólnego z DL382.

Opublikowano
W dniu 16.12.2023 o 19:04, RALF76 napisał(a):

o jakim sofcie piszesz?

aktualizacje które wypuszcza ASO, bądź właśnie zrobione przez tunera - punkty przełączania zmiany biegów i poukładane redukcje, tak jak to robią chłopaki np. z VagPerformance Pomorze - wydłuża to życie skrzyni oraz osprzętu.

 

W dniu 16.12.2023 o 21:41, Muskel1 napisał(a):

I co ma nam to powiedzieć? Nadal nie ma to nic wspólnego z DL382.

jak masz problem to zamknij oczy i omijaj grafikę z tego postu...

Opublikowano

Napisz lepiej, że też chciałeś coś napisać, nie ważne, że nic nie wnosi do tematu:facepalm:

Problem ty chyba masz, bo prawda w oczy kole. 

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

pilKOZAK proszę nie zaśmiecaj tematu, potem ktoś chce znaleźć konkretne info i musi czytać pół dnia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.