Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Głośniejszy bas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Czy w sedanie a4 b6 na zwykłym wzmaku jak ta czarna  wtyczkę dwupinową włożę odwrotnie dla lepszego basu nic się nie stanie ? W sedanie też to działa? Nie spali sie po czasie ?

Pozdro

Rozwiązane przez Langista

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano

Tak działa, ale nikt nie zagwarantuje, że nic się nie stanie po czasie, to już wiekowy głośnik jak zmienisz polaryzacje, membrana głośnika będzie pracowała w odwrotną stronę.

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, I Matt I napisał(a):

Tak działa, ale nikt nie zagwarantuje, że nic się nie stanie po czasie, to już wiekowy głośnik jak zmienisz polaryzacje, membrana głośnika będzie pracowała w odwrotną stronę.

Rozumie :)

Opublikowano

z tego co wiem zmiana biegunów owszem daje ten lepszy bas, ale kosztem ogólnej jakości tego basu... także samemu sprawdzić czy efekt zadowalający i powrócić do serii albo zostawić...

Opublikowano

Bas się nie pogorszy. Te sposób powstał dlatego, że w niektórych modelach wiązka była źle zmontowana i z fabryki wyjeżdżało już źle, dopiero po czasie to ktoś zauważył odwracając polaryzację.  Nie wiadomo jednak czy to Ci coś poprawi w ogóle.

Opublikowano
  • Autor
22 minut temu, Langista napisał(a):

Bas się nie pogorszy. Te sposób powstał dlatego, że w niektórych modelach wiązka była źle zmontowana i z fabryki wyjeżdżało już źle, dopiero po czasie to ktoś zauważył odwracając polaryzację.  Nie wiadomo jednak czy to Ci coś poprawi w ogóle.

Ale nie zaszkodzi ?

Opublikowano
55 minut temu, Langista napisał(a):

Bas się nie pogorszy. Te sposób powstał dlatego, że w niektórych modelach wiązka była źle zmontowana i z fabryki wyjeżdżało już źle, dopiero po czasie to ktoś zauważył odwracając polaryzację.  Nie wiadomo jednak czy to Ci coś poprawi w ogóle.

tzn przepraszam że nie wstawię cytatów, od razu wspominam że żaden ze mnie meloman... natomiast na bliźniaczym forum lecz dotyczącym innego modelu jest materiał na kilka ładnych stron dotyczący omawianej modyfikacji.... wypowiadały się tam osoby dla których audio jest konikiem... nie wnikając w szczegóły jest taki mod i podobno nie wynika on z powodu wad... Rzeczywiście w tych latach można było uzyskać mocniejszy bas, ale minusem podobno była gorsza jakość... Takie wnioski po kilkustronicowej dyskusji osób które siedzą w temacie audio dosyć mocno... Najlepiej sprawdzić samemu i jakby co powrócić do tego co było... Każdy ma inne uszy i inne oczekiwania... Na pewno spróbować można, do stracenia nic nie ma...

Opublikowano

Nie wiem po co ta dyskusja, skoro na Naszym forum też to jest już wyjaśnione na wielu stronach tego tematu w dziale Car Audio

 

Edytowane przez Fido

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Fido napisał(a):

Nie wiem po co ta dyskusja, skoro na Naszym forum też to jest już wyjaśnione na wielu stronach tego tematu w dziale Car Audio

 

Zapodaj link tego tematu..niemoge znalezc

 

 

 

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Fido napisał(a):

Dziękuję bardzo.. I odpowiedź mi tylko na jedno pytanie.. Mam sedana .a tam jest tylko o avantach. ..czy na sedanie też to zadziała?? :)

Opublikowano
  • Rozwiązanie
7 godzin temu, krzyskg napisał(a):

Ale nie zaszkodzi ?

Nie zaszkodzi, najwyżej będzie gorzej bo możesz mieć to już dobrze założone.

6 godzin temu, sahipp napisał(a):

tzn przepraszam że nie wstawię cytatów, od razu wspominam że żaden ze mnie meloman... natomiast na bliźniaczym forum lecz dotyczącym innego modelu jest materiał na kilka ładnych stron dotyczący omawianej modyfikacji.... wypowiadały się tam osoby dla których audio jest konikiem... nie wnikając w szczegóły jest taki mod i podobno nie wynika on z powodu wad... Rzeczywiście w tych latach można było uzyskać mocniejszy bas, ale minusem podobno była gorsza jakość... Takie wnioski po kilkustronicowej dyskusji osób które siedzą w temacie audio dosyć mocno... Najlepiej sprawdzić samemu i jakby co powrócić do tego co było... Każdy ma inne uszy i inne oczekiwania... Na pewno spróbować można, do stracenia nic nie ma...

Pewnie kwestia tego kto czego oczekiwał, czasami różnicy w audio mimo wielu wydanych pieniędzy zwyczajnie nie ma.

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Langista napisał(a):

Nie zaszkodzi, najwyżej będzie gorzej bo możesz mieć to już dobrze założone.

Pewnie kwestia tego kto czego oczekiwał, czasami różnicy w audio mimo wielu wydanych pieniędzy zwyczajnie nie ma.

Dziękuję:)

Opublikowano
  • Autor

Niestety..  w sedanie niema tej wtyczki czarnej na wzmaku..jest tylko ta duża.

Dziękuję za odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.