Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moduł komfortu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Część, 

Jakiś czas temu pisałem, że mam problem z mrugającymi światłami, podświetleniem deski, klima itp. Byłem u partacza/elektryka (żeby nie było opinie miał dobre). Miał wszystko posprawdzac itp finalnie wymienił akumulator. Jednak rano okazało się że połowa elektroniki nie działa. Nie działa otwieranie okien, drzwi, światła na podsufitce, nie działają światła od wstecznego, dodatkowo nie działają czujniki otwartych drzwi a bagażnik otwiera się sam podczas jazdy. Dodatkowo klapa od bagażnika w losowych momentach otwiera się i zamyka. Byłem z reklamacja u elektryka to teraz twierdzi że padł moduł komfortu lub przewody są naderwane. 

Opublikowano

Objawy wskazują na moduł komfortu, jakie są błędy?

Opublikowano
  • Autor

Właśnie takie że moduł komfortu nie działa. Tylko czy on może mieć wpływ na światła od wstecznego? 

Opublikowano

Tak, bo otrzymuje sygnał od czujnika w skrzyni biegów i zwiera masę żarówek.

Opublikowano
  • Autor

Patrzyłem w necie że taki czujnik to koszt koło 300-400 zł a wymiana? Ktoś może wymieniał u jakiegoś majstra? 

Opublikowano
1 godzinę temu, FalloutBoy napisał(a):

Patrzyłem w necie że taki czujnik to koszt koło 300-400 zł a wymiana? Ktoś może wymieniał u jakiegoś majstra? 

Jaki czujnik? Masz do wymiany moduł komfortu na złomie za 20zł dostaniesz.

Opublikowano

Tego bym taki pewien nie był, trzeba szukać o takich samych numerach najlepiej. 

Opublikowano

Masz padnięte 2 przekaźniki w module komforu .


Da się to zrobić samemu.
Lecz jeśli nie czujesz się na siłach to jedź do elektronika, który Ci to ogarnie.
Masz tu link gdzie to kupisz

ALLEGRO.PL


Wiszisz mi piwo :D

 

PS. Moduł komfortu znajduje się pod fotelem keirowcy z lewej strony. By go wyjąć wystarczy odchylić wykładzinę...A może i odkręcić fotel. Nie pamiętam już dokładnie.

Untitled.jpg

Edytowane przez swIP

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Moduł cały zgnił, muszę go wymienić. Natomiast nie mogę znaleźć z identycznymi numerami. Jaki inny mogę użyć? 

IMG_20240108_114330.jpg

Opublikowano

Szukaj tu :

 

 

Opublikowano
  • Autor

Tak patrzyłem na to wcześniej, ale niewiele mi to mówi. W sensie nie wyjaśnia mi to czy mogę użyć każdego innego modułu który ma elektryczne szyby z tyłu. 

Opublikowano

Możesz użyć każdego pod warunkiem, że obsługuje wyposażenie, które masz w aucie. A jakie masz wyposażenie sam wiesz najlepiej. Musisz dobrać z listy, która tam jest zamieszczona. Już prościej niż na podanej stronie nie da się wytłumaczyć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.