Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8T do 20tys.


Gremoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich przymierzam się do kupna A4 z 1.8T Avant rok produkcji od 2005 i moje pytanie brzmi czy do 20tys da się coś fajnego i w dobrym stanie kupić czy to zdecydowanie za malo czy do tej kwoty to same zajechanie egzemplarze znajdę.

Może ktoś z was będzie miał nie długo na sprzedaż.

Edytowane przez Gremoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już prawie 20 letni samochód więc nie wymagaj stanu salonowego, i to takie szukanie igły w stogu siana, robi się tak albo jest kibel za 15-20 tys, albo igła  za 30 tys.

P.S. jakbyś szukał sedana to mam, ale trzeba dołożyć troszkę do tych 20

Edytowane przez andrewb25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj czegoś spoza audi a do 20 tysięcy znajdziesz auta o 10 lat młodsze i mniej dojechanie. Fordy, Ople Citroeny. Wszystko poza 'klasą premium' będzie tutaj lepsze. Cena Audi jest jak wino, z wiekiem idzie w górę a te auta to zwykłe padła 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że te nowsze ople,fordy czy citroeny sa jeszcze gorsze , tzn. jednorazowe samochody. i co z tego że 10 lat młodsze, jak 10x gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się szuka za 20k auta o wartości 50k to tak się kończy. Nie mówiłem o tym że można za pół ceny zdobyć to samo w innych markach, da się jednak tańsze auta kupić, które nie będą 25 letnie z łatką legendy która nijak ma się do rzeczywistości.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minuta temu, Langista napisał(a):

da się jednak tańsze auta kupić,.które nie będą 25 letnie z łatką legendy

Pokaż takie o podobnej klasie, mocy itp., tylko konkret przykłady. Będzie łatwiej dla innych co szukają takich perełek.

Wracając do Twojego wcześniejszego posta to pokaz mi samochód za 20kola z 2014r. z podobnej półki co takie b7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, przem8 napisał(a):

Pokaż takie o podobnej klasie, mocy itp., tylko konkret przykłady. Będzie łatwiej dla innych co szukają takich perełek.

Wracając do Twojego wcześniejszego posta to pokaz mi samochód za 20kola z 2014r. z podobnej półki co takie b7.

No nie żartuj, samo otoszroto wywala ponad 8000 wyników aut z 2010 i młodszych a wpisałem jedynie rok i cenę. Według mnie podobna półka co B7 to insygnia, mondeo, octavia. Te auta często zadbane są w lepszym stanie za te 20 koła, jak zajechanie audi, bo przecież sprzedaje się markę a nie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Langista napisał(a):

nie żartuj

Pisałeś 10lat młodsze od b7, a z tego co wiem to b7 w 2000r nie wychodziło więc kto tu żartuje? Pasuje być konsekwentnym, a nie pisać pierdoły dla samego pisania.

 

5 godzin temu, Langista napisał(a):

mondeo

W większości diesle i to padaczkowate 1.8 z pół bani przebiegu, a zadbane mondeo znaleźć to tak samo jak z tym kałdi. Najtańsza insignia z silnikem pb u mnie w okolicy(do 100km) to 24900 z 2010r, a diesel 16kola i prawie 500tys nalotu. Normalnie nic tylko brać.

 

I gdzie te tanie, "młodsze" samochody?

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...