Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Awaria Pre Sense w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Podepnę się pod temat. Mam problem z Audi Pre Sense. Podczas jazdy co chwilę wywala mi komunikat. Audi Pre Sense usterka. Proszę udać się do serwisu. Gdy jest cieplej, zdarza się to rzadziej. Błąd jaki odczytał mi znajomy: B11CE15 przerwa w obwodzie lub zwarcie z plusem. Czy to może być grzałka w kamerze? A jeżeli tak to czy wymiana kamery na taką samą z takim samym numerem pomoże? Czy trzeba będzie coś kodować?

Opublikowano

Grzałka w kamerze spalona. Tylko wymiana na sprawną. Do tego kodowanie i kalibracja. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
16 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Grzałka w kamerze spalona. Tylko wymiana na sprawną. Do tego kodowanie i kalibracja. 

Dzięki za szybką odpowiedź. Ktoś to ogarnie w okolicy Wrocławia?

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Tu zapytaj, powinni bez problemu ogarnąć.

https://shop.vagsystems.com/pl/c/Uslugi/201

Dzięki bardzo. Będę próbował.

Opublikowano
5 godzin temu, Artur5689 napisał(a):

B11CE15 przerwa w obwodzie lub zwarcie z plusem. 

Widziałem metodę druciarską  na szybko ale niby skuteczną 

Driver Assistance System) -> Long coding -> Windshild_heater - coded -> changed to Not_coded.

Opublikowano

Wykodowanie ogrzewania to maskowanie usterki?

Opublikowano
46 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Wykodowanie ogrzewania to maskowanie usterki?

No tak, ale rozumiem że po wykodowaniu samego ogrzewania, system nie będzie działał.

Opublikowano

Ogrzewanie nie będzie działało, kamera będzie prędzej parowała i system wtedy nie działa gdy widoczność jest zaburzona.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
13 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Ogrzewanie nie będzie działało, kamera będzie prędzej parowała i system wtedy nie działa gdy widoczność jest zaburzona.

Faktycznie trochę druciarskie rozwiązanie. Widziałem w internecie aukcje, gdzie ktoś sprzedaje niby nowe takie kamery za 600 zł. Gdzie cena w serwisie jest dużo wyższa i tak się zastanawiam czy Chińczycy robią już podróbki?

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

 

Odświeżam temat bo problem nadal nie rozwiązany,

zamówiłem używkę o kodzie 8W0 907 217 B  prawie nową.

teraz pytanie, jeżeli kod jest taki sam, to będzie potrzebne kodowanie i kalibracja czy wystarczy podmianka?

Opublikowano

Kalibracja i kodowanie oraz adaptacje na pewno. Ewentualnie jeszcze flash kamery do tego. Wszystko zależy od Twojego wyposażenia oraz wyposażenia dawcy. Jeżeli Ty np. masz rozpoznawanie znaków, a dawca tego nie miał, to flasha będzie trzeba także wykonać.

Opublikowano
  • Autor

wygląda na to że zakup nowej kamery to nawet nie 50% rozwiązanego problemu. W takim razie pozostaje szukać speca w Wielkopolsce lub w okolicy 100km który to zrobi jak należy w przyzwoitych pieniądzach. Może jest ktoś z forum godny polecenia? 

Opublikowano
  • Autor

Temat do zamknięcia,

kamera działa kupiona używka - z auta o przebiegu podobno 36km, zamontowana i zakodowana w ASO. 

Opublikowano

Jak ktoś chce wyłączyć samą grzałkę.

Moduł A5

Bajt 11 Bit 7 odznaczyćFB_IMG_1737224251397.jpg.6365011040e4419e3b43e9a7e3ce37b5.jpg

Opublikowano

A tu się coś takiego stało,  i na razie nie mam błędów,  co z tym zrobić?

20250124_110409.jpg

Opublikowano

Spróbować wyczyścić. Jak nie da rady to szyba do wymiany.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam.

Pojawiło się ; Audi pre sens: usterka.

Udaj się do serwisu.!

Blad- B200F F1.

Czy oznacza to awarie kamery?

Opublikowano

Wrzucamy zawsze pełny auto-scan, a nie kody błędów, zdjęcia czy wycinki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.