Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B7 2.0T FSI - czy warto za tą cenę?


TG76

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Spodobał mi się ten egzemplarz - pytanie do Was, czy warto?

WWW.OTOMOTO.PL

OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle w Polska

 

Generalnie nie chce z gazem, więc tylko benzyna i to mi tu pasuje. Chcę Q i hak - więc jest ok. Nie ma skór :( 

 

Co sądzicie? Na co ewentualnie zwrócić uwagę? Może ktoś z okolic i by pomógł w oględzinach (oczywiście za stosowną gratyfikacje :)

 

Edytowane przez TG76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta cena to okazja dla ciebie? nie wydaje mi się, widziałem ładne tfsi z 2008r w budzie B8 za 25k już naprawdę ok tylko TFSI nikt nie chce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz. Właśnie dopiero wchodzę w A4 dlatego pytam. A czemu nikt nie chce TFSI? Rozumiem, że od A4B8 biorą olej i są problemowe, ale jeszcze w A4B7 podobno silnik był bardzo ok.

Rozwiń proszę co jest nie tak. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie zapomnij o ładnej b7. Rok temu szukałem namiętnie i dałem sobie spokój. A ta z ogłoszenia to po zdjęciach widać, że wycirus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do 20 tys. Nieda się kupić a4b7 czyli w najlepszym wypadku 17 letniego auta , to znaczy że trzeba szukać innej marki a nie przepłacać za stary samochód tylko dlatego że jest to Audi w quatrro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2024 o 17:50, matbruk napisał(a):

Jeśli do 20 tys. Nieda się kupić a4b7 czyli w najlepszym wypadku 17 letniego auta , to znaczy że trzeba szukać innej marki a nie przepłacać za stary samochód tylko dlatego że jest to Audi w quatrro .

źle to napisałeś, to co ma kupić golfa IV? po prostu trzeba dołożyć kasy a nie narzekać że nie ma co kupić, nie te czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2024 o 00:19, Archiwum napisał(a):

TFSI nikt nie chce

W zeszłym roku sprzedawałem ,co dzień kilka telefonów, pierwszy oglądający kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, krzychuG napisał(a):

W zeszłym roku sprzedawałem ,co dzień kilka telefonów, pierwszy oglądający kupił.

Świadomy wad tego silnika? Czy nieświadomy?

 

22 godziny temu, andrewb25 napisał(a):

źle to napisałeś, to co ma kupić golfa IV? po prostu trzeba dołożyć kasy a nie narzekać że nie ma co kupić, nie te czasy

Są granice dokładania kasy , z pewną suma robi się to po prostu absurdalne za stare auto , które będzie w niedalekiej przyszłości objete zakazami , ustawami i dodatkowymi podatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...