Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Kompleksowa wymiana wielu części


pjngwjn

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Od niedawna jestem posiadaczem a4.

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_adr_standard_a4_18_ale_zabojcza_maszyna_foty_swiezak-t78108.0.html;new

Na sam początek zdecydowałem się kupić:

- chrom na szyby zew.

- wymiana kierownicy (i tutaj pytanie. do a4 96rocznik to jaki to powinien być rozmiar tego wieloklinu?, bo ja się kompletnie nei znam ...) Rozglądałem się

między trójramiennymi, ale na allegro to w większości bez air baga .. ew. komplet droższy i to sporo... może lepiej sobie obszyć to za około 120-150zł?

- przyciemka szyb (apropo - znacie dobry punkt w Łodzi ?)

- takie rzeczy jak welurowe dywaniki to nie wspominam :P

- może później zmienię oświetlenie wnętrza na krwistą czerwień ... bo teraz jest takie wyblakłe czerwone ..

- takie rzeczy jak alu, jakieś elem. obnizające to na razie nie wchodzą w grę ze względu na brak funduszy ...

chciałem w takim razie spytać o tą kierownicę i o tą przyciemkę szyb, jak wspomniałem wcześniej ...

Sorki za prostactwo, ważne że przekaz był w miarę zrozumiały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania używając opcji :szukaj: wszystko to jest już na forum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie masz funduszy to nic nie rob, jesli chcesz zrobic cos z niczego to zrobisz jedynie wioche a nie samochod, szyby mozesz przyciemnic za jakies 150zl oczywiscie folia z allegro u jakiegos magika w salonie za przyciemnienie szyb folia z atestem trzeba zaplacic 450-600zl, obwodki szyb 100zl lecz nie do kazdego koloru a4 to pasuje, kierownice sam znajdziesz na allegro obszycie kosztuje ok 120-150zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...