Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ja nawet byłbym chętny na takie bo jak kolega pisze... brak zaplecza technicznego + mieszkanie w bloku robi swoje... Jak znajdzie się parę osób można by zamawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja nawet byłbym chętny na takie bo jak kolega pisze... brak zaplecza technicznego + mieszkanie w bloku robi swoje... Jak znajdzie się parę osób można by zamawiać

Koledzy trzeba by jeszcze sprawdzić ten trop o bułgari, może byśmy coś tańszego znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 3 osoby już by było ? :) Dało by się to podłączyć pod ori włącznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A4 b5 94-98 FRONT GRILLE + FOG LIGHTS LAMPS SET | eBay

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

Czyli 3 osoby już by było ? :) Dało by się to podłączyć pod ori włącznik ?

Wszystko się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do mrogala i mówił, że odezwie się jutro a pisałem do niego o schemat podłączenia pod ori gniazko, dokładniejsze wyjaśnienie podłączenia przekaźnika, także czekamy a wszystko będzie jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w orginale wogole jest przekaznik :decayed: chyba nie... wszystko jest w wlaczniku.....

Przekaźnik jest, ale zdaje się do rozłączania przeciwmgłowych po właczeniu mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w orginale wogole jest przekaznik :decayed: chyba nie... wszystko jest w wlaczniku.....

Przekaźnik jest, ale zdaje się do rozłączania przeciwmgłowych po właczeniu mijania.

? chyba cos pokreciles tak dziala instalacja do dziennyh a nie do halogenow przeciwmgielnych.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ? Toż halo ma działać właśnie jak mijania są włączone

To co robimy ? Zbieramy więcej chętnych na te halo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w orginale wogole jest przekaznik :decayed: chyba nie... wszystko jest w wlaczniku.....

Przekaźnik jest, ale zdaje się do rozłączania przeciwmgłowych po właczeniu mijania.

? chyba cos pokreciles tak dziala instalacja do dziennyh a nie do halogenow przeciwmgielnych.....

Tak, tak, pomyłka. :decayed:

Miałem na mysli sytuacje odwrotną, czyli nie można włączyć przeciwmgłowych bez mijania. I to realizuje przekaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wlasnie jest wlasnie teraz sprawdzilem, jest przekaznik tylko po to zeby nie mozna bylo wlaczyc hallo bez swiatel, czyli w sumie nie potrzebny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja, ja potwierdzam chęć zakupu a podłączenie to kwestia jak kto chce. Teoretycznie powinny świecić jak świecą mijania. Podłączenie to nie problem, na forum było.

Pytanie: kto ma konto na ebay'u, mógłby zebrać kasę i zamówić???Bo ja szczerze mówiąc w życiu nic tam nie kupowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, ja też noga w tej sprawie. CHĘTNY też jestem na zakup, jutro odwiedzę wątek bo teraz lulku trzeba a rano do kamieniołomów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaźnik musi być bo bez przekaźnika będziesz często zmieniać włącznik gdyż będą sie wypalać styki , światła przeciwmgielne w przedlifcie będą świecić tylko na światłach mijania ale robimy mały myk i będą też świecić na światłach pozycyjnych , w polifcie halo świecą na światłach pozycyjnych i mijania

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

u mnie jest podłączone tak

Na włączniku halogenów masz ponumerowane piny i tak :

Pin 1 cienkim kablem łączysz z cienkim kablem niebiesko szarym w kostce tylnych przeciwmgielnych i tam też to jest pin 1

Pin 2 cienkim kablem łączysz z cienkim kablem brązowym w kostce tylnych przeciwmgielnych i to jest pin 2

Pin 5 grubym kablem łączysz z kablem szaro zielonym kablem w kostce tylnych przeciwmgielnych pin 5

Pin 6 gruby kabel puszczasz na przekaźnik

Przekaźnik typu 541 z 4 pinami , powinien być 12V i 40A

Pin 86 do niego podpinasz ten kabel od włącznika

Pin 85 do niego podpinasz kabel masowy

Pin 87 ten kabel puszczasz na zasilanie halogenów i ciągniesz go przez puszke ECU do halogenów

Pin 30\51 tu podłączasz stały plus czyli główne zasilanie , ja puściłem z listwy pod przekaźnikami tam są takie śruby M6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaźnik musi być bo bez przekaźnika będziesz często zmieniać włącznik gdyż będą sie wypalać styki , światła przeciwmgielne w przedlifcie będą świecić tylko na światłach mijania ale robimy mały myk i będą też świecić na światłach pozycyjnych , w polifcie halo świecą na światłach pozycyjnych i mijania

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

u mnie jest podłączone tak

Na włączniku halogenów masz ponumerowane piny i tak :

Pin 1 cienkim kablem łączysz z cienkim kablem niebiesko szarym w kostce tylnych przeciwmgielnych i tam też to jest pin 1

Pin 2 cienkim kablem łączysz z cienkim kablem brązowym w kostce tylnych przeciwmgielnych i to jest pin 2

Pin 5 grubym kablem łączysz z kablem szaro zielonym kablem w kostce tylnych przeciwmgielnych pin 5

Pin 6 gruby kabel puszczasz na przekaźnik

Przekaźnik typu 541 z 4 pinami , powinien być 12V i 40A

Pin 86 do niego podpinasz ten kabel od włącznika

Pin 85 do niego podpinasz kabel masowy

Pin 87 ten kabel puszczasz na zasilanie halogenów i ciągniesz go przez puszke ECU do halogenów

Pin 30\51 tu podłączasz stały plus czyli główne zasilanie , ja puściłem z listwy pod przekaźnikami tam są takie śruby M6

nie musi byc zadnego przekaznika, ten wlacznik jest do tego przystosowany, przeczytaj pare postow wyzej do czego jest przekaznik w ukladzie przeciwmgielnych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zapalasz długie to halogeny gasną?
Normalnie gasną ale ja mam zrobione że nie gasną bo mam założonego Hida i mam tak zrobione żeby nie gasło

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

20120524461.th.jpg Z tego co kojaże to poeinien być , do tylnych jest to i do przednich też powinien być , ale to moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym schemacie nie jest uzyty orginalny wlacznik! przez co dokladasz nie potrzebnie przekaznik.... ale z twojej rozpiski powyzej wynika ze jest na ori....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn masz zrobione tak, jak opisałeś wyżej?

Mi chodzi o to, żeby halo świeciły niezależnie od tego jakie światła mam zapalone, na postojówkach, mijania i długich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrob tak jak kolega opisal powyzej ale tylko do tego punktu

u mnie jest podłączone tak

Na włączniku halogenów masz ponumerowane piny i tak :

Pin 1 cienkim kablem łączysz z cienkim kablem niebiesko szarym w kostce tylnych przeciwmgielnych i tam też to jest pin 1

Pin 2 cienkim kablem łączysz z cienkim kablem brązowym w kostce tylnych przeciwmgielnych i to jest pin 2

Pin 5 grubym kablem łączysz z kablem szaro zielonym kablem w kostce tylnych przeciwmgielnych pin 5

Pin 6 gruby kabel puszczasz na hallogeny, a drugi pin z hallo do masy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...