Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

ja próbowałem wyrezac z a6 c5 halogeny soczewkowe i kratki z tych halo jednak kupa, halo troche za duze i nie da rady nic z tym zrobic ;(

no to dobrze że to napisałeś, bo też nad nimi kminiłem :gwizdanie:, ale jak mówisz że lipa to odpuszczam temat :gwizdanie: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img0629small.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tak to wyglada. dodam tylko ze halogany maja pelna regulacje w kazda strone wiec mozna sobie regulowac jak kto chce;)

Sorry za kotleta ale WESEM naprawdę super świecą ja mam takie prostokątne nieduże zamontowane podobnie i świecą wyjątkowo milutko.... U mnie w wątku wszystko widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A próbował ktoś może wpasować halogeny z kratkami od b6?? bo tak sie nad tym zastanawiam tylko niewiem czy jest duża różnica w wyglądzie kratek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A próbował ktoś może wpasować halogeny z kratkami od b6?? bo tak sie nad tym zastanawiam tylko niewiem czy jest duża różnica w wyglądzie kratek...

jest duza roznica....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wyczytałem że do zderzaka przed liftem pasują halogeny z kratkami od poliftowej wersji usa. czy ma ktoś może numer tych części, ewentualnie jakieś fotki jak to dokładnie wygląda, porównanie z naszymi poliftowymi.

Będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko fajnie tylko ze halo praktycznie niedostepne, bardzo ciezko je upolowac w pl a koszt 2 halogenow w aso ok 900zl do tego male kratki ok 150 i duze tez pewnie z tyle samo....... potem poszukam numerow bo mam napewno bo kowi mi przesylal[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 11:43_________________________________________________1400 za komplet w aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko fajnie tylko ze halo praktycznie niedostepne, bardzo ciezko je upolowac w pl a koszt 2 halogenow w aso ok 900zl do tego male kratki ok 150 i duze tez pewnie z tyle samo....... potem poszukam numerow bo mam napewno bo kowi mi przesylal[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 11:43_________________________________________________1400 za komplet w aso

Aha fajnie... :wallbash: to za taka kasę to mam zderzak od rs :blink: tyle kasy za kawałek plastiku... masakra to już chyba bym wolał coś zrezać na swoich kratkach tak żeby zderzaka nie zmieniać, wiadomo chęci duże koszty jeszcze większe a budżet ograniczony :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie to wszystko kosztowalo moze z 250zl takze kto szuka nie bladzi wlasnie zrobilem sobie samemu takie halo w sumie nawet nie czytalem ale podobnie wszystko zrobilem, jedyny problem w 1.8t ze sa alarmy z prawej strony i trzeba przestawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie to wszystko kosztowalo moze z 250zl takze kto szuka nie bladzi wlasnie zrobilem sobie samemu takie halo w sumie nawet nie czytalem ale podobnie wszystko zrobilem, jedyny problem w 1.8t ze sa alarmy z prawej strony i trzeba przestawiac

ale ty masz 99 czyli polift juz? przeciez do tego zdezaka nie mam problemu zalozyc hallo, co do sygnalow to ja tez musialem ten dolny przekladac na gore :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Ilift czyli mam zderzak ze spryskami ale nie mam miejsca na halogeny musialem ciac i dostosowac troche ten plastik od halogenow ta obwodke bo inna jest w II lifcie ta kratka troche bylo roboty pozniej moze wrzuce zdjecia o co chodzi, ja dolnego sygnalu nie przekladalem przesunalem go troche ale juz na stale musialem halo polaczyc z kratkami

o u mnie tak wygladalo:

kratkak.jpg

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 16:23_________________________________________________kat kratki u mnie jest wiekszy niz w zderzaku po II lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego po drugim mini lifcie, przed 99 w zderzakach miały spryski było ich mało ale też trzeba było rezać pod halo bo lampy są Valeo z halo w środku nie spotkałem zderzaka po 99 bez halo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ciekawy opis :) jutro przychodza halogeny i biore sie do roboty zobaczymy co z tego uda sie wyrezac :) czy tez bedzie taki efekt jak u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo pięknie Ci to wyszło...mojemu kuzynowi muszę polecić ten wątek :wink4:

i jeszcze jedno pytanie...nie pęka Ci ta szpachla :) :?:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 14:29_________________________________________________tylko, że ja to mu pospawam spawarą do plastiku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spawania tych kratek spawarka do plastiku to musisz uwazac bo ten plastik bardzo sie deformuje pod wlpywem ciepla :/

a wiem wiem...różne już spawałem rodzaje plastiku i początki były tragiczne :wallbash::polew: , ale teraz... :gwizdanie: :wink4:

...a szczególnie kratki, cienki plastik mają :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...