Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolegą grzechuszyk robimy zakup halogenów z ebay'a. Ktoś jeszcze może jest chętny ?

AUDI A4 b5 94-98 FRONT GRILLE + FOG LIGHTS LAMPS SET | eBay

pokażcie jak to na aucie wygląda bo wydaje mi sie ze nie za bradzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolegą grzechuszyk robimy zakup halogenów z ebay'a. Ktoś jeszcze może jest chętny ?

AUDI A4 b5 94-98 FRONT GRILLE + FOG LIGHTS LAMPS SET | eBay

pokażcie jak to na aucie wygląda bo wydaje mi sie ze nie za bradzo

Proszę bardzo. Sam mam mieszane uczucia:whistling: - wiadomo ori to,to zapewne nie jest.

Na usprawiedliwienie dodam, że kratki te są tak tylko na szybko włożone bez żadnego dopieszczania :naughty:( w zestawie jest po 3 wkręty w celu zamocowania) inaczej trzymać się nie będą :facepalm:.

Szkoda że producent tego "zamiennika" nie zastosował tych łapek jak w ori ( ok. kto by chciał dla pewności , niech wkręca wkręty , ale tu z założenia jest, że ma być wkręt i :kwasny: h…..j

2ufu0zc.jpg

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2ufu0zc.jpg

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

daj dokładniejsza fotę zeby można było powiększyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he nie to że nie chcę , ale mam jakieś problemy z wrzuceniem fotki ( kilkakrotnie próbowałem, aż dopiero mi się to jedno zdjęcie udało wkleić)

Obiecuję, że jak zamontuję już tak na 100 % to dam fotkę z bliska itd. Ta fota miała być tak tylko podglądowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he nie to że nie chcę , ale mam jakieś problemy z wrzuceniem fotki ( kilkakrotnie próbowałem, aż dopiero mi się to jedno zdjęcie udało wkleić)

Obiecuję, że jak zamontuję już tak na 100 % to dam fotkę z bliska itd. Ta fota miała być tak tylko podglądowa .

bo z daleka nawet nieźle wygląda ciekawe jak z bliska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratka jak kratka nawet ujdzie ale ten halogen to szału nie robi. Jak by dało tam konkretnego halogena wsadzić to by nawet uszło. Podłączcie i włączacie w nocy jak to święci. Bo jak w domu podłączyłem to tak sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha panowie co kupili te halogeny. Niewiem czy któryś z was ma tdi albo benzynę z turbo ale pamiętajcie o tym żeby wam się intercooler nie udusił bo te kratki nie mają wycięc do wlotu powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na lepszą fote z powiększeniem

I coś się doczekać nie możemy :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nieźle wygląda z daleka. Ja mam wolnossącą benze więc mi "duszenie" nie grozi. Co do montażu to faktycznie, te łapki by się przydały. Jeszcze nie montowałem u siebie tego bo zima przyszła że można zająca lepić ze śniegu w te święta wielkanocne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest srednica tego reflektora?

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest srednica tego reflektora?

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Średnica szkła wynosi 60 mm, jak jest w ORi - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goofer i jak te halogeny się prezentują na aucie?? jak one świecą wogóle.

Dajcie jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiem narazie, leżą w piwnicy i czekają na lepszą pogodę + czas na położenie instalacji bo u siebie nie miałem przedtem halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos ma zamontowane halogeny nie do kratek bezposrednio a do zderzaka na mocowaniach..? jakies foty ewentualnie jak to rozwiazal mile widziane bo nie chce metoda prob i bledow ustawiac i kminic zeby to poprawnie swiecilo:) ...bo widze tutaj tylko foty efektu koncowego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...