Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

czy ktoś wie jaki jest kolor kabla ktory jest do halogenów w oryginalnej instalacji do lamp bosh z halogenem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosch2valeo.jpg

Z tematu wymiany lamp na II lift, opisane są wszystkie kable prócz tego od halogenów. Także znasz kolory 7 przewodów, a ten ósmy jest właśnie od halogenów. Nic tylko maskę do góry i szukać tego kabla którego nie ma na schemacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest taki że kupiłem auto z przełożonymi lampami z polifta nie wiem czy w orginale było valeo czy bosh, jeden kabelek mam wolny prawdopodobnie bialy z zielonym paskiem więc wydaje mi się że to jest ten od halogenów. Zaoszczedziłbym dużo pracy jakbym mogł sie tylko wpiąć w orginalna instalacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz w konsoli przycisk od halogenów? Jeśli tak to włącz je i sprawdź sobie miernikiem na którym kablu masz prąd we wtyczce:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo w ori lampach bylo rzadką opcją na europach z tego co sie orientuje, na skandynawach i angolach bylo w standardzie. Zejde rano to wam powiem kolor bo teraz... sy2e2eju.jpg:grin:

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

Kolor kabla w wiązce do halo to zielono - biały jest on tuż obok brązowej masy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz w konsoli przycisk od halogenów? Jeśli tak to włącz je i sprawdź sobie miernikiem na którym kablu masz prąd we wtyczce:wink:

przycisk mam ale też był zmieniany ponieważ mam całą konsole polift więc tak naprawde nie wiem co tam w środku jest grane. Miernikiem sprawdzałem ale bez żadnego skutku.

a musze skończyć bo zimno sie zaczyna robić i kratki przerobione już czekają na montaż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z fajną alternatywą dla oryginalnych świateł przeciwmgielnych - halogeny soczewkowe przeciwmgielne dostępne na allegro za ok. 70 zł - na zdjęciu może to tak dobrze nie wygląda, ale w rzeczywistości jest całkiem fajnie :wink:

Nie znam szczegółów dotyczących montażu, bo to nie moje auto (spotkane przypadkowo na parkingu).

3613457477.jpeg

C360_2013-10-16-17-34-24-581.jpg

C360_2013-10-16-17-40-43-963.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogen czy co tam to pikuś. Można zamontować JAKIKOLWIEK. Najwazniejsza jest rzeźba kratek i ona robi robotę (lub nie robi jak w powyzszym przypadku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakis gwerty od tych halo ... heh sam nie ogarne takiej plasteliny a do przedliftowych kratek nie da sie tego spasowac zeby po oczach nie biło fuszerka yhh tragedia moje halo beda na deal za 100 zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szukam wszędzie informacji i może tu mi się uda ją znaleźć

wiecie może Panowie czy poliftowe hallo z kratkami i całym tym bajzlem będą pasowały do przedliftowej wersji? nie chcę nic rezać bo mam 2 lewe ręce do tego więc wolę wydać parę zł więcej i mieć gotowca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie pasowało. Dlatego wszyscy albo rezają j.w. albo montują cały zderzak z polifta + ślizgi.

---------- Post dopisany at 06:33 ---------- Poprzedni post napisany at 06:30 ----------

i poprawka kolego slaviozo, Gwerty nie robi halogenów tylko przerabia lampy na bixy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie może Panowie czy poliftowe hallo z kratkami i całym tym bajzlem będą pasowały do przedliftowej wersji?

Nie zastanowiło cię nawet przez chwilkę po co ludzie kombinowali by pod górkę, gdyby można po prostu zamontować reflektory? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może powiem dla czego nie pasują: poliftowe kratki są większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedlifty miały opcję przednich lamp halogenowych ale były to lampy montowane w reflektorach przednich a nie osobne światła w zderzaku tak jak w polifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera... a czy w ogóle przedlifty miały hallo? bo jak coś to poszukam poszperam i coś może uda mi się upolować

hallo z wersji us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki przeglądam własnie ebaja i echo a dużo jest zabawy z zamontowaniem poliftowego zderzaka? bo już mi taka myśl świta w głowie bo z tego co się orientuję to takie elementy jak lampy i kilka innych elementów karoserii śmiało można montować bez specjalnego przerabiania tych części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne mocowania i inne błotniki z tego co kojarzę, zderzak nie będzie idealnie przylegać do błotnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...