Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Można , nigdzie w przepisach nie jest sprecyzowana barwa przednich halogenów

Jest sprecyzowana. Mogą być białe lub żółte. :wink:

Jeśli dobrze pamiętam to to co napisałeś tyczy sie świateł mijania albo coś pokręciłem . Gdzieś na forum było dokładnie opisane

Od kilku lat nie można miec żółtych mijania. Wszystko jest opisane w warunkach dopuszczenia do ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak powinny swiecic halo, bo moja wala tak centralnie z metr przed auto i tak troche wkolo oswietla, ale do przodu nie widze zeby cos dawal, zza kierwonicy to praktycznie nic nie widze zeby dawaly :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś w mgłę :decayed: Bo od tego są halogeny a nie do doświetlania sobie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem, ale mgly tak nie ma na zamowienie zeby sprawdzic, a pytam bo moze cos trzeba podregulowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo nie swieca na odleglosc, daja mocny snop swiatla tuz przed autem. To po to zebys byl widoczny a nie zebys widzial, ogolna regola jest ze im wiecej swiatla tym bardziej odbija sie od opadu i trafia w twoje oczy. Wiecej swiata - mniej widzisz.:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valeo dużo ładniej wygląda z Twoim kolorem:wink: A co do halo to daj zdjęcia z bliska, zobaczymy jak Ci to wyszło:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przerywa to przepłuwu powietrza do IC ? w tdi

wycinia sie poprzeczki w kratce i odchyla gume do ic i jest ok, a jak by bylo zle to jakie by byly dolegliwosci braku doplywu powietrza do ic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyciąłem w kratce otworki tak jak jest zaznaczone na czerwono i założyłem kierownice powierza do icka od polifta i nie ma problemu z chłodzeniem

20120412406.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tym halo od skody ? co trzeba przerobić bo wyglądają podobnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyciąłem w kratce otworki tak jak jest zaznaczone na czerwono i założyłem kierownice powierza do icka od polifta i nie ma problemu z chłodzeniem

http://s30.postimg.org/glbzvubul/20120412406.jpg

auto po modach czy nie ,jak nie to ok ,u mnie troche dłubniety i jak troche przysłoniłem w te upały temp w dolocie 55st ,a było 45 wiec 10 st robi róznice w mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt w upalne dni auto troche słabnie , Może po założeniu nadkola od esy sie trochę poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zrobic koledzy to na kratkach poliftowych wtedy jest prościej i ladniej :)

No ale kratki poliftowe są większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej dociac kratki z polifta jest miej roboty i ladniej to wyglada

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

kolego podaj meila to ci przesle foty jak u mnie to wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...