Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

A nie lepiej okrągfłe dzienne LED zamiast przeciwmgłowych?

Każdy wstawia to co chce i co uważa. Porządne ledy z homologacją niestety trochę kosztują.

Kosztują dajmy na to 200 zł, ale pracuja kazdego dnia. Przeciwmgłowe używamy bardzo sporadycznie i pewnie w połowie przypadków włączamy, bo włączamy - jak by ich nie było to też nie bylo by źle. Tak uwazam, ale oczywiscie kazdy zamontuje co uważa, ze będzie dla niego lepsze, jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mezalians kratki ze zderzaka od a4 i skody felicji:grin:

póki co jeden i jeszcze nie podłączony

jeszcze chyba zakleje ten plasterek miodu ale to kiedys przy okazji

wsjv.jpg

etbt.jpg

qkes.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, paput, dobry mod, masz kies fotostory?

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, paput, dobry mod, masz kies fotostory?

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Popieram, fajnie wyszło.

jeszcze panowie nie ogrnąłem bo dopiero pierwsze halo wpadło, póki co będę jeździł cyklopem:decayed:

przznam ze sporo jest rezania, docinania szlifowania:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie wyszło, jak już poskładasz do kupy wszystko to zrób fotki z bliska:wink:

spoko, jak sie ogarnę to może cos cyknę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem zderzak z halogenami, ale mam pytanie, bo na desce mam dwa włączniki świateł przeciwmgłowych jeden włącza tył, a drugi nic czyli może mam instalację pod halo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales pewnie przeciwmgielne w lampach ori, sprawdz kostke lamp czy nie masz nieuzywanego pinu.

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a faktycznie, bo jak zmieniłem lampy na tzw. po lifcie to po włączeniu świateł zaczął się właśnie świecić jeden włącznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kupiłem halo z polifta, brakuje mi instalacji do podłączenia, włącznika halo i lewej małej krateczki :kwasny: Najbardziej wkurza mnie to że tyle rezania będzie z tymi kratkami :kwasny: Ma ktoś na sprzedaż kratkę lewą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam duzo roboty... Ciagniesz plus od bezpiecznika do przełącznika, z przełącznika do halo, mase ciągniesz w najblizszy punkt badz w minus do kostki lamp. A plastyka z kratkami szybko pójdzie, to sie tylko wydaje ze tyle babrania ;)

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już znalazłem instalację w kostce :D tylko podłączyć i mam nadzieję, że będzie świeciło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę chociaż jestem jeszcze w połowie drogi. Zmotywowany 12 stronami tematu postanowiłem wziąć sie do pracy i stworzyć halogeny. Wydawało mi sie wszystko proste dopóki nie zacząłem robić :) Żeby nie było za łatwo to jeszcze zakupiłem kratki i halo z b6 bo taniej. bo kilku dniach wycinania spawania szpachlowania zaczyna nabierać kształtów

Zdj_cie051.jpg

jeszcze czeka mnie wykończenie, zdjęcie jeszcze przed szlifowaniem :)

mam jeszcze pytanie jak mocujecie halogen do kratki? początkowo chciałem do zderzaka ale to jeszcze więcej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szykuje się kolejna seria chętnych na te halo z Bułgarii?? bo byłbym chętny;p

Ja chłopakom ściągnąłem tę halo z Bułgarii. Kiedyś też się zastanawiałem nad nimi. Ale jak je zobaczyłem na żywo. To chyba bym ich nie założył. Kratka jeszcze by uszla w tłumie ale sam halogen d*py nie urywa... Jeżeli dało by się go wymienić na coś innego to jeszcze by uszlo ...

Bo świecą conajmniej kiepsko. Nie ma wogóle ułożenia światła. Świeci to jak chcę i gdzie chcę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...