Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

co do nadkole to trzeba troche uwazac jak sie kupuje na allegro bo chca za nie duzo wiecej kasy niz w aso, jakis czas temu w aso koszt 130zl nowka a na allegro 200 + przesylka za urzywke, ale tak jak kolega wyzej pisze mozna samemu zmodyfikowac stare nadkole jest opis jak to zrobic w warsztacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal nie myślałeś o tym żeby zrobić tak jak to jest np w Passacie.Kiedy otwierasz auto to halo by Ci się zapalało.Chodzi mi dokladniej o podobny sposób działania lampki w podsufitce :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal nie myślałeś o tym żeby zrobić tak jak to jest np w Passacie.Kiedy otwierasz auto to halo by Ci się zapalało.Chodzi mi dokladniej o podobny sposób działania lampki w podsufitce :mysli:

ee tam nie chce mi sie, po co zreszta ?

zmieniam na BolidMlodzieżyWiejskiej 535 wiec nie bede grzebal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t94373.0.html;highlight=odprowadzania

chyba ze chodzi o cos innego ale ta opcja napewno jest w pasku pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zainteresowanych. Przedstawiam moją wersję wydarzeń. A zaczęło się od tego:

ori Bosch z przeciwmgielnymi w kloszu

6b513675bf9137e0m.jpg

następnie przyszła zmiana na takie:

0e2d19e6c7c781bam.jpg

ale że po halogenach mi kabelki zostały to se zamontowałem:

b1e0a5cdc822b268m.jpg

świeciło jak cholera, a że innym po oczach też i mało estetycznie mi to wyszło to nadeszła kolejna zmiana na:

4936ede95b3f720bm.jpg

a że bardzo ładnie świeci i wygląda jak z fabryki... to się narazie ostało i chyba już tak zostawimy:

3ae63418a05c9f70m.jpg

Ileż to opcji tworzenia mamy przy naszych czterech kółkach... :)

Pozdrawiam

Na prośbę kolegów wklejam namiar na Helle z Alledrogo . Ja osobiście nie pamiętam u kogo i za ile je kupiłem.

http://moto.allegro.pl/item785690367_halogeny_do_audi_a_4_a4_hella_gratis.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o allegro to od dluzszego czasu tylko ten jeden koles je sprzedaje, pozatym to co zalozyles to swiatla do jazdy dziennej a nie halogeny, i mozesz spotkac sie z krytyka na forum....... ale ja mam takie same i jestem z nich zadowolony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt piękne to one nie są ale to chyba SĄ halogeny. W swoim aucie miała takie Angela, o ile dobrze pamiętam.

Ledy do jazdy dziennej to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt piękne to one nie są ale to chyba SĄ halogeny. W swoim aucie miała takie Angela, o ile dobrze pamiętam.

Ledy do jazdy dziennej to co innego.

zdania sa podzielone w tej kwestii jak i w kwestii ledow.... dosc przydatna jest w tyl swiatelkach dolaczona instrukcja montazu kabli (co trzeba rozkrecic, i ktoredy maja isc) zwlaszcza jak ktos mial predzej lampki valeo, mozna ja znalesc na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kolega dropsone ma w zupełności rację - to są dedykowane do a4b5 światła do jazdy w dzień ( najmocniej świecą do przodu, nie na boki jak halogen) Nie twierdziłem że jest inaczej. Dopisałem tą wiadomość w tym wątku jako pochodną tematu. A tak na marginesie co bardziej Wam się przydaje na co dzień? Halogeny czy światła do jazdy w dzień? PS. lampki posiadają homologację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma ktos te halogeny zalozone moze http://moto.allegro.pl/item805484204_halogeny_lampy_przeciwmgielne_audi_a4_1994_98.html koledzy z benzyniakow maja problem z glowy a my z IC musimy kombinowac

nie musimy wystarczy że przeczytamy wątek Mrogala, i wiemy wszystko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajne kolego,ale ta szpachla raczej odpadnie albo popęka,ona nie jest do plastiku :no:

są specjalne,takie czarne

no i szpachla do tej pory trzyma sie idealnie :tongue4::naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na Allegro za grosze znalazłem komplet halogenów z A6 (C6) rzeźbił już ktoś takie do B5?

Co myślicie, Ori halogeny grubo poniżej 100 zł, chłopak chyba nie wie co sprzedaje, albo ewentualnie Valeo part no.89210094 - te są mocno uniwersalen występują w różnych samochodach? Powiedzcie jak widzicie możliwośc montażu tego ustroistwa? W miarę możliwości odpuśćcie odp. w formie "weź ori" :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z zaczepami, są identyczne?

Halogeny to ciekawa sprawa, raz przypadkowo kupiłem halogeny do a4 /miały też pasować do a6 i nie pasowały, trzeba było przerabiać uchwyty. Jak się później okazało były z amerykańskiej a4.

Niestety, muszę napisać najlepiej kup ori i dodatkowo uważaj żeby nie kupić tych z USA bo nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wersje USA to wogóle dziwne były, polift wychodził ze zderzakiem z przedliftu a majcym halogeny :gwizdanie:

audia4479.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos to mam halogeny z 2lifta, nie maja uchwytow jak by ktos potrzebowal cos do zezbienia to moge za pare groszy ja odsprzedac razem z zarowkami chyba h1 jak cos to pisac na pw[br][br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 18:11__________________________________________________________________________________________________ea22b4e41718629am.jpg e7388cd85a71263em.jpg 6976f342a52538ffm.jpg 60f62f5191935d80m.jpg e07f37d7e3562bbem.jpg 73f0a0115bb43963m.jpg [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 18:19_________________________________________________tu sa razem z kratkami z przedlifta ale jadna kratka jest rozwalona dlatego jak ktos by chcial razem to moge wyslac razem a jak same hallogeny to same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...