Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słaba jakość dźwięku zestawu głośnomówiącego w A5 8T


SzymekElo

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, auto to a5 t8 2010 ale to blizniacze modele, w srodku wiekszosc taka sama!

MMI 3G Basic

Zestaw głośnomówiący audi a5 t8 2010, mega fajnie łączy mi się to z telefonem i chciałbym zostawić fabryczny, aczkolwiek średnia jest jakość dźwięku (slabo slysze rozmowce, on mnie dobrze), obstawiam że moduł bluetooth jest stary i ta jakosc dzwieku po prostu taka jest, czy da się może go jakoś wymienić żeby nie rezygnować z tego zestawu wbudowanego w auto? Inna opcja to jakis Parrot itd. ale na tym sie nie znam, fajnie jakbym mogl zostawic to co mam tylko cos wymienic w nim, zeby jakosc byla fajna!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po prostu należy pogłośnić dźwięk rozmowy - w A4 B6/B7 podczas rozmowy wystarczy poprzez MF zwiększyć głośność, tak jakby chciało się powiększyć głośność radia - sądzę że w A5 będzie podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

może po prostu należy pogłośnić dźwięk rozmowy 

niestety jak dam głosniej to dalej dzwiek jest sredniej jakosci, tylko glosniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuj na innym telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to tez nie pomoglo, ewidentnie ten modul bluetooth jest 15 letni i jakosc dzwieku nie jest wybitna, znacie kogos kto sie tym zajmuje albo da sie to ogarnac samemu? Czy zostala mi opcja kupic Parrota czy cos w tym stylu? A i glosniki graja dobrze, jak puszczam muzyke z transmitera BT to jest bardzo dobra jakosc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz, że Twój rozmówca słyszy Cię dobrze... więc nie bardzo mi to pasuje na problem z modułem bluetooth...

być może masz coś w ustawieniach "namieszane" albo problem z głośnikami... od dawna tak masz?..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto kupione w styczniu, a tego bluetootha ogarnalem dopiero teraz i taki juz jest dzwiek

zeby bylo jasne, glos drugiej osoby jest zrozumialy, no ale daleko temu do poziomu zebym nie musial sie skupiac mocno na tym co slysze

jak wszedlem w MMI w "tel" to nie ma tam za bardzo zadnych ustawien dzwieku itd.
 

Edytowane przez SzymekElo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywasz czasem w Rybniku?.. może na miejscu udało by się zobaczyć co nie tak jest z Twoim zestawem...

do porównania będziemy mieli na miejscu A5 też z 2010roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bywam w Rybniku ale nie jest to daleko, jeśli znasz sie na tym troche to moznaby podskoczyc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie dlatego, że to niedaleko zapytałem czy bywasz w tych okolicach...

głównie chodziło mi o to, abyś mógł porównać jak to wygląda w bliźniaczym aucie...

a czy uda Ci się pomóc na miejsu?.. tego obiecać nie mogę... najpierw chciałbym zobaczyć

(posłuchać) to o czym piszesz... podłączymy tester, posłuchamy i zobaczymy co dalej...

 

ps.

to jest tylko luźna propozycja... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze odezwe sie na priv za niedlugo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...