Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Select Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, krótkie pytanie o auta używane sprzedawane w ramach Audi Select Plus, czy warto?

Znalazłem np. takie A4:

Roczne TDI z przebiegiem około 30 kkm

Roczne TDI z podobnym przebiegiem

Roczne TFSI - przebieg 9 kkm

Roczne TFSI z przebiegiem 30 kkm

 

Pozdrawiam

 

K.

Opublikowano

oglądać trzeba jak wszędzie ale na pewno dostaniesz gwarancje więc ryzyko mniejsze niż w komisie

przebiegi małe więc nie powinno być niespodzianek

Opublikowano

Gwarancję na to, że i tak odbijesz się od drzwi w razie problemów ? Dzisiaj więcej zyskasz podpisując umowę właśnie z komisem jak z ASO. Do tego mimo niskich przebiegów stronił bym od aut serwisowanych w polskich ASO bo mimo przebiegu załóżmy 60 000 km, to auto miało maks 3 wymiany oleju.

Opublikowano
4 minuty temu, Langista napisał(a):

Dzisiaj więcej zyskasz podpisując umowę właśnie z komisem jak z ASO

no bez przesady. Zawsze w ASO bedzie mimo wszystko wieksza pewnosc.

Opublikowano
9 minut temu, Langista napisał(a):

Gwarancję na to, że i tak odbijesz się od drzwi w razie problemów

nie ma co generalizować, znam przypadki że ASO bez problemów wymienia uszkodzenia w ramach programu Select Plus

 

Opublikowano
12 minut temu, Langista napisał(a):

Dzisiaj więcej zyskasz podpisując umowę właśnie z komisem jak z ASO

gdzie takie komisy są? :)

osobiście wolę kupić w programie Select niż w komisie

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
13 minut temu, RALF76 napisał(a):

gdzie takie komisy są? :)

osobiście wolę kupić w programie Select niż w komisie

tez mam takie samo zdanie :) Takie komisy to gdzie?

Opublikowano
6 godzin temu, KonradA napisał(a):

Cześć, krótkie pytanie o auta używane sprzedawane w ramach Audi Select Plus, czy warto?

z tych co wskazales ja jestem za ostatnia pozycja :)

Opublikowano
W dniu 22.03.2024 o 09:43, Langista napisał(a):

Gwarancję na to, że i tak odbijesz się od drzwi w razie problemów ? Dzisiaj więcej zyskasz podpisując umowę właśnie z komisem jak z ASO. Do tego mimo niskich przebiegów stronił bym od aut serwisowanych w polskich ASO bo mimo przebiegu załóżmy 60 000 km, to auto miało maks 3 wymiany oleju.

Trzy wymiany na 60 tys . To jest średnio co 20 tys . Więc nie jest źle . Ja akurat z ASO nigdy nie miałem problem ów .

Edytowane przez matbruk

Opublikowano

nie ma tragedii... można się zainteresować, podpytaj o bezwypadkowość/malowanie - ASO tego nie ukrywa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.