Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Moja Audiczka


Pawci_o

Rekomendowane odpowiedzi

Alusy są Markusie :) tylko się nie świecą :P

nowe foto :

C3.JPG

Dziś wymiana sinembloka w prostym wahaczu po lewej stronie i dwóch górnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolego masz taki sam silniczek jak moj jak ci sie on sprawuje i ile Ci pali na 100? :hi:

\

Z silnika jestem bardzo zadowolony, jak znajde chwile czasu to zrobie mu logi zeby miec pewnosc ze wszystko jest dobrze,

Jeśli chodzi o spalanie to średnio 5-6l na 100 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie audi :> mechanik u którego robiłem rozrząd stwierdził że silniki 1Z były jednymi z lepszych silników diesla jakie montowano w Audi :> ja swoje kupiłem początkiem lutego i trochę już w nim dłubałem ale jeszcze parę rzeczy zostało. Kiedyś wrzucę foty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie audi :> mechanik u którego robiłem rozrząd stwierdził że silniki 1Z były jednymi z lepszych silników diesla jakie montowano w Audi :> ja swoje kupiłem początkiem lutego i trochę już w nim dłubałem ale jeszcze parę rzeczy zostało. Kiedyś wrzucę foty :wink4:

Czekamy na foty ja tez mam jeszcze sporo w planach do zmian w autku ale po mału do przodu.

no u mnie troche wiecej a co ilr tys obr zminiasz biegi bo ja nie moge swojej wyczaic jak najlepiej zeby malo palila

a ja z silnika tez jestem zadowolony

Kolego różnie z tymi biegami ale staram sie przy nie wiecej niz 3 tys... czasem równo przy 3 a czasem to przy 4,5 :)

Nie zwracam uwagi na to poprostu czasem sytuacja wymaga przyciśnięcia :)

Silniki 1Z sa najlepsze najtrwalsze najwytrzymalsze :)

Teraz szukam zakładu który mi przyciemni szybki z o 30 % :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna audiczka, lampy z tyłu jak u mnie, ale powiem szczerze, że na jasnym kolorze wyglądają lepiej :wink4:

Jakieś mody na podniesienie mocy planujesz? turbinka jakaś + program? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromny plus za pełny bak paliwa :kox: nie rozumiem jak mozna miec diesela i jezdzic na rezerwie, jak to niektorzy robią... :thumbdown:

haha u mnie wskazówka nie przekracza połowy! chyba ,że jade nad morze to 2x do roku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawie na rezerwie, a nie podnosząca się wskazówka to różnica :P Mi w mojej raz załączyła się rezerwa na może 5 sekund i zgasła, a i tak jechałem akurat na stacje żeby zatankować, a blisko rezerwy też niekiedy mam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co do cen paliwa to jakaś paranoja gdzie te czasy kiedy :ON: kosztował około 3zł/l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub jakieś fajne pokrowce na siedzenia.

Pokrowce bym sobie darował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety paliwo nie jest tanie i jak mówicie ma być jeszcze droższe..

Ja sporo jeżdżę i uważam że jak mam jechać 2 lub 3 razy w miesiącu i tankować po 10, 20 litrów, to wolę pojechać raz w miesiącu i zatankować do pełna.

Kolejna sprawa to moi jak i mojej narzeczonej rodzice mieszkają dość daleko, moi około 210 km, a jej około 70 od miejsca w którym obecnie przebywamy, i już się zdarzyło, że dzwonił telefon i trzeba było siadać i jechać, w takich sytuacjach nie muszę myśleć jeszcze o tankowaniu :)

[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 20:03_________________________________________________

Do 1z to tylko program nic więcej ;)

Kolego a turbinka od AVN ze zmienną geometrią łopatek nie podniesie mocy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podneisie ale koszt !!!! turbina, kolektor, sterowanie, i wszystkie inne rzeczy !!!! to z 3tys ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe foto:

Sepia.jpg[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 14:21_________________________________________________fota z akcji wymiana skrzyni biegów na DVS, CPC się wysypała a dokładniej synchronizator 5 i zjadł mi tryby od 2 i 3 ..

dodatkowo czekają na założenie lusterka w kolorze nadwozia, oba duże, tylko wkłady muszę dokupić niebieskie, a sferyczne podgrzewane :)

jak zmienię to porobię foto i umieszczę tutaj :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za odwagę za wjechanie na ten najazd :hi:

Audiczka spoko... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za odwagę za wjechanie na ten najazd :hi:

Audiczka spoko... Pozdrawiam!

bardzo porządny kanał mojego szwagra:)

audiczka pomału pięknieje :) [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 08:42_________________________________________________Takie fotele zakupiłem od Kolegi klubowego:

F.jpg

Wypiorę je i będę zakładał, przy okazji założę osłony słupków tylnych z lampkami i jak starczy czasu przed weselem to podświetlenie nóg.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 19:55_________________________________________________Lusterka wymienione na duże i w kolorze nadwozia, dodatkowo zmienione siedzenia z 2002 roku, no i zaślepiony EGR, autko przejechało ponad 5000 km, zawiozło mnie i żonę do Szwajcarii tam pojeździło i przywiozło nas do domu.

jak się ogarnę to wrzucę foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...