Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbina / hydro turbina / dwie turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie czy da się wstawić do audi a4 B8 1.8 tfsi dwie turbiny ? A drugie pytanie czy nie lepiej hydro turbinę? Aby podnieść trochę mocy?

Opublikowano
8 minut temu, ciuciu87 napisał(a):

Pytanie czy da się wstawić do audi a4 B8 1.8 tfsi dwie turbiny ?

Ciekawe jak?

 

8 minut temu, ciuciu87 napisał(a):

A drugie pytanie czy nie lepiej hydro turbinę?

Chyba chodzi o turbo hybrydowe?

8 minut temu, ciuciu87 napisał(a):

Aby podnieść trochę mocy?

Na trochę mocy wystarczy sam soft.

Opublikowano
  • Autor

Mape już mam wgrana. Pytaniem na pytanie .. potrzebuje konkretnych odpowiedzi 

Opublikowano

Wszystko się da, kwestia zasobności portfela i wyobraźni i kreatywności. 

Pokaż proszę tą Hydro turbinę Może to jakaś specjalna wodna turbina,  która będzie sama schładzała powietrze i nie będzie potrzeba żadnego IC.

Opublikowano

Na bank chodziło o hybrydę. Co do dwóch turbin, można ale koszta znacząco przewyższą wartość auta, to robi się w wozach na wyścigi o mocy 1000 km, jedno turbo ładuje od niskich obrotów a potem drugie ładuje przy wysokich.

 

Koszta ogromne bo na taki boost już trzeba mocno dłubać w silniku.

Opublikowano
34 minuty temu, Langista napisał(a):

Na bank chodziło o hybrydę. Co do dwóch turbin, można ale koszta znacząco przewyższą wartość auta, to robi się w wozach na wyścigi o mocy 1000 km, jedno turbo ładuje od niskich obrotów a potem drugie ładuje przy wysokich.

 

Koszta ogromne bo na taki boost już trzeba mocno dłubać w silniku.

No co ty, przecież fabryczne samochody też mają doładowanie sekwencyjne.  A nie mają 1000 koni i nie jeżdżą na wyścigi?

Opublikowano
3 godziny temu, ciuciu87 napisał(a):

Mape już mam wgrana. Pytaniem na pytanie .. potrzebuje konkretnych odpowiedzi 

Jakie pytanie taka odpowiedź. 

Hybryda, duży ic, pewnie wydajniesza pompa wysokiego ciśnienia, wydech i będzie moc jak silnik zdrowy. 

Edytowane przez przem8

Opublikowano

Spytaj swojego tunera jak to się robi chyba że on nie wie bo tylko wgrywa softy. Pewne gotowiec wgrany , wgrywacz nie wie jak zrobic więcej więc każe turbo albo najlepiej dwie montować, a trzecią na dachu będzie więcej pompowała bo jest wysoko ?. Zaczynasz od du...y strony i dlatego takie pytania zadajesz. 

Opublikowano
3 godziny temu, morelo napisał(a):

No co ty, przecież fabryczne samochody też mają doładowanie sekwencyjne.  A nie mają 1000 koni i nie jeżdżą na wyścigi?

V-ki mają twin-turbo, rzadziej już biturbo, ale to inna sprawa bo tu chodziło głównie o rzędowe, a ja jeszcze nie spotkałem rzędówki z twinem dla poprawy wydajności, gdzie autorowi na bank po głowie biturbo do rzędówki chodziło. Jedno i przede wszystkim drugie rozwiązanie tak komplikuje chociażby konstrukcję kolektora wydechowego, że nikt by się tego raczej nie podjął.

 

Abstrahując, tunerowi na bank chodziło o hybrydę, która też nie pomoże bo większą hybryda podniesie tylko temperaturę w dolocie, także razem z tym większy intercooler obowiązkowo, potem zabawa z wtryskami i pompą paliwa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.