Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALL] Demontaż Zderzaka Tylnego AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co wiem to można trochę prościej wystarczy kanał ale skorzystałem z podwórka u Szwagra. Nie było tak strasznie i wszystko zajęło nam około godzinki w obie strony. Wklejam linki do zdjęć bo coś nie bardzo mi idzie z wstawianiem obrazków.

1. Zaczynamy od odkręcenia śrub z nadkoli

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ccb26ae3dc1b8f7.html

2. Następnie lekko odchylamy zderzak aby zeskoczył ze ślizgaczy (nie ma z tym jakiejś naginki - schodzi gładko)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ccb26ae3dc1b8f7.html

3. Następnie podchodzimy do rozkręcenia bocznych mocowań chromowanych zaczepów w bagażniku aby móc odchylić lekko tapicerkę pod którą znajdują się śruby po prawej i lewej. Śruby są po prawej i lewej.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ed3d657d3a85fdd.html

4. Jak śruby odkręcimy to powinna się wysunąć szyna z całym zderzakiem

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d37ca01bd95793a9.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4c1d291055543004.html

5. Odkręcamy po 2 imbusy na których wisi belka zderzaka - prawa i lewa strona

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e9882c1001fef5b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ffcf0bf73122d24.html

6. No i zderzak zdjęty

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97154eb372a87e20.html

w razie pytań śmiało pytajcie. Mogę podesłać oryginalne foty w lepszej rozdzielczości i więcej e-maliom.

Opublikowano

w razie pytań śmiało pytajcie. Mogę podesłać oryginalne foty w lepszej rozdzielczości i więcej e-maliom.

o dobry temat kolego przyda sie gdy bede rezal parkowanie z tylu :good:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Sprawdzę niebawem będę się znowu za niego brał.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

a czy trzeba zdejmowac zderzak zeby zdemontowac oryginalny hak? kluczyki niestety nie wchodza wiec samego ucha zdjac sie nie da.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego mam lekko przesunięty zderzak w lewo. Czy po poluzowaniu tych śrub w bagażniku uda mi się to wyprostować. Dodam że mam montowany nie oryginalny hak . Kupiłem auto po tym zabiegu i coś się przestawiło kolesiowi, lecz nie zwracał na to uwagi a mnie to wkurza.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

o przyda się, dzięki kolego ;)

  • 2 lata później...
Opublikowano

Mi też się przyda dzięki za wstawkę :hi:

Opublikowano

oj przyda się przyda, zaraz będę lakierował zderzaczek bo rys jest pare, przy okazji zespolę dokładkę ze zderzaczkiem :decayed:

Opublikowano
Kolego mam lekko przesunięty zderzak w lewo. Czy po poluzowaniu tych śrub w bagażniku uda mi się to wyprostować. Dodam że mam montowany nie oryginalny hak . Kupiłem auto po tym zabiegu i coś się przestawiło kolesiowi, lecz nie zwracał na to uwagi a mnie to wkurza.

Samo poluzowanie śrub w bagażniku niewele daje, dopiero wysunięcie zderzaka i poluzowanie śrub na odbojniku wchodzącym w podłużnice daje jakieś pole manewru lub przypadku haka to ewentualnie poluzowanie śrub (ampuli) we wzmocnieniu zderzaka, ustawienie i dokręcenie.

Opublikowano

mi się już przydało jest po wymianie troszkę było zabawy z tymi 2 śrubami schowanymi w schowkach ale ogólnie poszło gładko

  • 4 lata później...
Opublikowano

gną

Dnia 7.05.2009 o 21:58, voy74 napisał:

Z tego co wiem to można trochę prościej wystarczy kanał ale skorzystałem z podwórka u Szwagra. Nie było tak strasznie i wszystko zajęło nam około godzinki w obie strony. Wklejam linki do zdjęć bo coś nie bardzo mi idzie z wstawianiem obrazków.

1. Zaczynamy od odkręcenia śrub z nadkoli

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ccb26ae3dc1b8f7.html

2. Następnie lekko odchylamy zderzak aby zeskoczył ze ślizgaczy (nie ma z tym jakiejś naginki - schodzi gładko)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ccb26ae3dc1b8f7.html

3. Następnie podchodzimy do rozkręcenia bocznych mocowań chromowanych zaczepów w bagażniku aby móc odchylić lekko tapicerkę pod którą znajdują się śruby po prawej i lewej. Śruby są po prawej i lewej.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ed3d657d3a85fdd.html

4. Jak śruby odkręcimy to powinna się wysunąć szyna z całym zderzakiem

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d37ca01bd95793a9.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4c1d291055543004.html

5. Odkręcamy po 2 imbusy na których wisi belka zderzaka - prawa i lewa strona

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e9882c1001fef5b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ffcf0bf73122d24.html

6. No i zderzak zdjęty

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97154eb372a87e20.html

w razie pytań śmiało pytajcie. Mogę podesłać oryginalne foty w lepszej rozdzielczości i więcej e-maliom.

mam pytanie chcę założyć czujnik parkowania elektromagnetyczny i zastanawiam się w którym miejscu go przykleić. A do ciebie pytanie czy tą metalową belkę przykręconą do zderzaka idzie odkręcić bo pod nią wsadził bym tą tasiemkę.

Edytowane przez davidovv

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 15.03.2017 o 21:34, davidovv napisał:

gną

mam pytanie chcę założyć czujnik parkowania elektromagnetyczny i zastanawiam się w którym miejscu go przykleić. A do ciebie pytanie czy tą metalową belkę przykręconą do zderzaka idzie odkręcić bo pod nią wsadził bym tą tasiemkę.

Cześć, odkpuję temat po ponad roku ale mam pytanie. Zamontowałeś te czujniki? :P Jutro popołudniu będę montował czujniki z kamerką i zastanawiam się w którym miejscu montować ponieważ czujniki mam w kolorze srebrnym a kamerkę czarną.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.