Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup A4b8


prz-buk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie rozglądam się za kupnem A4b8 w kombi oczywiście szukam w benzynie jakie silniki polecacie co będą współpracować z gazem a pytam o gaz bo jednak troszku km .robię i dlatego chciałbym zagazować czy polecacie jakiś motor for tego zakupu na jaki kod zwrócić uwagę przy kupnie .Będę bardzo wdzięczny za podpowiedź i doradzenie.Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, prz-buk napisał(a):

jakie silniki polecacie co będą współpracować z gazem a pytam o gaz bo jednak troszku km .robię i dlatego chciałbym zagazować

Żadne. Bezpośredni wtrysk, koszt instalacji pewnie teraz ponad 6tys. spalanie średnio 2l beny +10lpg, zanim się zwróci to zrobisz generalny remont pieca przez wadę olejową albo rozleci się rozrząd 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, prz-buk napisał(a):

Witam serdecznie rozglądam się za kupnem A4b8 w kombi oczywiście szukam w benzynie jakie silniki polecacie co będą współpracować z gazem a pytam o gaz bo jednak troszku km .robię i dlatego chciałbym zagazować czy polecacie jakiś motor for tego zakupu na jaki kod zwrócić uwagę przy kupnie .Będę bardzo wdzięczny za podpowiedź i doradzenie.Pozdrawiam 

 

prosisz sie o problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To generalnie jaki silnik polecacie typowo do A4b8 skoro mówicie że nie opłaca sie benzyniaka ładować w gaz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko disle w b8 i to też nie wszystkie, niektóre też mialy problemy z poborem oleju. Jest gdzieś temat obszerny o tym na forum. 

Najlepiej szukać takiego 2.0tdi 150KM z końca produkcji, bo juz nie ma problemów z pompą cr.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z wtryskami koszt też pewnie duży jak coś siadzie w dieslu generalnie pytam bo nigdy Diesla nie miałem zawsze benzyna tylko więc nie wiem co lepsze jak dojdzie do jakiejś naprawy a czy generalnie na duże kilometry co ja robię to czy takie auto się opłaca 🤦‍♂️🤦‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było zostać przy b6 w 1.8t. Jak się kupuje takie auto trzeba liczyć się z kosztami. Średnio te samochody mają po 300tys przebiegu więc yebnąć może wszystko z dnia na dzień. Może warto zmienić markę, będzie taniej i trwalej? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nowsze audi to już sa wydatki i auta generalnie się nie sprawdzają no obecnie to mam jeszcze swoją z tym niezawodnym silnikiem 1.8t tylko już się robi duży przebieg a też wiecznie silnik nie będzie kręcił do pół miliona może wytrzyma 😬😬😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...