Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Coś szumi przy ok 1600-2000 obr.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od jakiegos czasu jak przyspieszam powoli to slysze jakby szum, jakby cos bulgotalo lub delikatnie syczalo troszke ( ciezko jest opisac ten dziwny dzwiek ) przy ok 1600 obr/min az do ok2000-2100 potem jakby ustaje ( nie wiem czy juz silnik glosniej chodzi i tego nie slysze )

Dzieje sie to przy powolnym przyspieszaniu przy szybkim nic takiego nie ma

Auto odpala normalnie, nie kopci, oleje, filtry, rozrzad, pompa wody, plyny wymienione, spalanie w normie, przyspiesza normalnie, nie szarpie

Na kompie 0 bledow

Wtryski?? Turbo? :embarrassed:

Z gory dzieki za odpowiedzi

Opublikowano

u mnie jest to samo .gdy zmieniam bieg np 2 na 3 i powoli przyśpieszam to słychać takie buczenie.występuje to między 1700 1900 obrotów.Jak dojdzie do ok 2100 buczenie ustępuje.Pytałem sie koleżki mechanika i powiedział że to może być osłona pod silnikiem .To znaczy gdy dodaje sie gazu powoli osłona od silnika wpada w rezonans i wydaje taki dziwny dzwięk.U mnie z samochodem tez wszystko jest ok ale Mnie też to wkurza i w ten weekend wjade na kanał i zobacze jak ta osłona jest zamocowana.Pozdro

Opublikowano

Witam od jakiegos czasu jak przyspieszam powoli to slysze jakby szum, jakby cos bulgotalo lub delikatnie syczalo troszke ( ciezko jest opisac ten dziwny dzwiek ) przy ok 1600 obr/min az do ok2000-2100 potem jakby ustaje ( nie wiem czy juz silnik glosniej chodzi i tego nie slysze )

Dzieje sie to przy powolnym przyspieszaniu przy szybkim nic takiego nie ma

Hmmm piotreki postaraj się bardziej sprecyzować Twoje objawy, bo ciężko jest określić co to jest... Możliwości jest mnóstwo.

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

nagraj filmik - może wyłapiesz...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sprawdz napinacz wałka wielorowkowego.U mnie były takie same objawy i to wlaśnie było przyczyną :przebiegly:

Opublikowano

sprawdz napinacz wałka wielorowkowego.U mnie były takie same objawy i to wlaśnie było przyczyną :przebiegly:

Chyba paska wieloklinowego...

Opublikowano

oczywiście paska.Sorki za pomyłkę :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

zwiazane to jest z rozrzadem ?! bo tak wlasnie po wymianie rozrzadu jakbym zauwazyl to ale nie wiazalem tego z tym buczeniem, szumieniem...

Podjade do mechanika i sprawdze ta rzecz

Opublikowano

Mam również delikatne buczenie ale przy 2000 do 2400 tak około...

może wydech ma dziureczkę;p bo osłony nie mam :hi:

Opublikowano

sprawdz napinacz wałka wielorowkowego.U mnie były takie same objawy i to wlaśnie było przyczyną :przebiegly:

Chyba paska wieloklinowego...

wieloklinowego lub wielorowkowego, to to samo :cool1:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 13:22_________________________________________________przyczyna dzwiekow moze byc rowniez uszkodzona plecionka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.