Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T3 Competition 2.0T Q Akebono 375/330 RS"20" Gwint ST

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 7.05.2025 o 09:08, NervaR napisał(a):

Bedzie niżej ?Wrzucam gwint AP ?

Dołóż i kup coś sensowniejszego. AP różnie siada i z czasem skrzypi jao stary tapczan. Kup lepiej Eibacha. Niebo lepszy 

Opublikowano
  • Autor

Hmm to jest chyba najtrudniejszy wybór w życiu ? Wybór padł na AP bo jest to bardzo miękki gwint, agresywnych spasów nie będzie i zależy mi na komforcie mimo wszystko. Myślałem jeszcze nad ST regulowanym, ale cena dużo wyższa

14 godzin temu, kamelus_ napisał(a):

Dołóż i kup coś sensowniejszego. AP różnie siada i z czasem skrzypi jao stary tapczan. Kup lepiej Eibacha. Niebo lepszy 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, NervaR napisał(a):

Hmm to jest chyba najtrudniejszy wybór w życiu ? Wybór padł na AP bo jest to bardzo miękki gwint, agresywnych spasów nie będzie i zależy mi na komforcie mimo wszystko. Myślałem jeszcze nad ST regulowanym, ale cena dużo wyższa

 

Eibach i KW też mega komfortowy

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, kamelus_ napisał(a):

Eibach i KW też mega komfortowy

Dobra namówiłeś :) Biorę ST z regulacją twardości, to samo co KW v2 tylko bez Inoxa

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze potrzebna zawiecha ale już coś widać ?IMG_20250510_171856.thumb.jpg.470ec70f88282952e56e6b30df0a1050.jpgIMG_20250510_171911.thumb.jpg.fa1ecef4fe63191a9e9b07e5895ac03e.jpg

Opublikowano

Eeee ładnie panie ? tylko niżej, zdecydowanie niżej i oponkę czarnidłem smaruj, fajny efekt będzie ;) 

Opublikowano

No powiem Ci siadły te fele ??

Opublikowano
  • Autor

Gwint za 8 tygodni...??

Opublikowano

Jakiej firmy zamówiłeś?

Opublikowano
42 minuty temu, Gorczyk napisał(a):

Jakiej firmy zamówiłeś?

Pisał, że ST.

Opublikowano

Będę w Lipcu w Lęborku to muszę podjechać i zobaczyć na żywo. @lewiatan1989 jego auto już widziałem w BT.

Ale wtopa teraz patrzę, że twoje też było.:notworthy:

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
14 godzin temu, Rob@k napisał(a):

Będę w Lipcu w Lęborku to muszę podjechać i zobaczyć na żywo. @lewiatan1989 jego auto już widziałem w BT.

Ale wtopa teraz patrzę, że twoje też było.:notworthy:

Przyjechał kozą na zimówkach, to mogłeś nie zauważyć ze było ?

 

Ale nowy setup robi robotę, muszę też na żywo zobaczyć...

Opublikowano
12 minut temu, MaTeo85 napisał(a):

Przyjechał kozą na zimówkach, to mogłeś nie zauważyć ze było ?

Całkiem możliwe, w sumie coś tam wystawało z pod śniegu :polew:. Do lipca będzie na dole.

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, Gorczyk napisał(a):

Jakiej firmy zamówiłeś?

St z regulacją twardości, odpowiednik kw v2

 

Spoko chłopaki na razie nie było na co patrzeć za bardzo. Dobra seria z akebono, ale pomału to się zmienia ?

Edytowane przez NervaR

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Update 1 posta

 

Czekam na gwint :kox: jeszcze miesiąc ... 

I niestety auto szersze niż myślałem :OMG:

 

IMG_20250604_144313.thumb.jpg.a089ac99e34b63722d7b9eee4336a9cb.jpg

 

@lewiatan1989 ma aerograf to podziałamy, a jak będzie dalej lipa to pomaluję na nowo po sezonie. Na razie podpicowane markerem olejowym i jak ktoś nie wie to nie widać ( niestety ja wiem :polew: )

 

Edytowane przez NervaR

Opublikowano

Pobawimy się i będzie Pan zadowolony 😅

Opublikowano

Aj aj, udaj głupiego i na kobietę zwal 🤣

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niespodzianka, dostałem szybciej 😁

 

IMG_20250625_120317.thumb.jpg.5d3f68d7eea17493ec6f423e1e325cbd.jpg

 

Nocka w garażu spędzona i ...

 

IMG_20250628_103301.thumb.jpg.2a74a3f4468eafde884a80fa80fee39f.jpg

 

Ustawiony dość nisko. Jest sztywniej ale elegancko wybiera nierówności. Twardość ustawiłem na 1/3 regulacji. Dystanse 10/15.

Teraz to wygląda jak powinno :evil:

 

IMG_20250627_230106.thumb.jpg.d02cb0e5142f5e8f4f7a01833697761e.jpgIMG_20250627_212253.thumb.jpg.556b3be848e02ede8cf3b3250368dfb1.jpgIMG_20250628_032040.thumb.jpg.52849aec2f1dc83cde89773b01afaf41.jpg

Edytowane przez NervaR

Opublikowano

Teraz to wygląda dobrze. :oklasky:

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.