Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patrzyłeś w programie audi select? Auta używane przy salonach. Będzie drożej ale łatwiej coś znajdziesz , często sa to auto które wracają na salon po najmie długoterminowym. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.09.2025 o 17:20, matbruk napisał(a):

Patrzyłeś w programie audi select? Auta używane przy salonach. Będzie drożej ale łatwiej coś znajdziesz , często sa to auto które wracają na salon po najmie długoterminowym. 

Nie nie patrzyłem.  Zaraz zobacze czy cos jest i jak to cenowo wygląda 

Opublikowano
  • Autor

Na fb od dłuższego czasu gość wstawia 

M.FACEBOOK.COM

Accédez aux publications, aux photos et plus encore sur Facebook.

 

 

Co myślicie o tym ?

Opublikowano

Zdjęcia kiepskiej jakości, ale jeżeli dobrze widzę, to nie ma matrix oraz nie ma ACC.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Zdjęcia kiepskiej jakości, ale jeżeli dobrze widzę, to nie ma matrix oraz nie ma ACC.

Po vinie sprawdze? 

Opublikowano

Tak, albo niech Ci zdjęcie lampy i lewych manetek przyśle.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.09.2025 o 14:28, Muskel1 napisał(a):

Tak, albo niech Ci zdjęcie lampy i lewych manetek przyśle.

Mam vin . Wiesz moze kto na forum rozkoduje?

Opublikowano
1 minutę temu, Dragon7820 napisał(a):

Mam vin . Wiesz moze kto na forum rozkoduje?

Tu masz temat na forum:whistling:

Wrzcasz tam sam VIN i nic więcej.

https://a4-klub.pl/blogs/entry/1-dekoder-vin-audi-grupy-vag-oraz-innych-marek-dane-techniczne-oraz-wyposażenie/page/67/

 

Opublikowano
  • Autor

Dzieki poszło czekam 😉

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.09.2025 o 10:19, Dragon7820 napisał(a):

Na fb od dłuższego czasu gość wstawia 

M.FACEBOOK.COM

Accédez aux publications, aux photos et plus encore sur Facebook.

 

 

Co myślicie o tym ?

Gdyby ktoś chciał ja oglądać to szkoda zachodu . Opis nie zgadza sie z wyposażeniem. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.09.2025 o 14:28, Muskel1 napisał(a):

Tak, albo niech Ci zdjęcie lampy i lewych manetek przyśle.

Słuchaj a tu sa matrixy i aktywny ?

Messenger_creation_494A7E03-7341-4F85-A4E8-392EF5649C10.jpeg

Messenger_creation_E6E935CF-A007-4963-AFE1-768C38C02BF0.jpeg

Opublikowano

Ani jedno ani drugie. 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Ani jedno ani drugie. 

Czyli w obu audi kręcił.  Ta szara sprzedał a ta chciał za 76tys pogonić a wystawił za 87tys

Opublikowano

Tutaj opis się zgadza. Szkoda, że

auto nie posiada CarPlay/Android Auto, będzie trzeba doposażyć bo jest przydatne.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Tutaj opis się zgadza. Szkoda, że

auto nie posiada CarPlay/Android Auto, będzie trzeba doposażyć bo jest przydatne.

Ale ogólnie Co mysisz ? Ciekawe ? Jak ten silnik ? Tam jest s tronik ? Dla mn8e chyba plus ze od pierwszego właściciela.  

Opublikowano

Wszystkie B9 2.0 mają s-tronic. 

Przebieg dosyć wysoki. 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Wszystkie B9 2.0 mają s-tronic. 

Przebieg dosyć wysoki. 

No może i trochę tak ale w granicach 85 tys naprawdę Ciężko cos znaleźć.  Już nawet na fb wysyłali mi z 2016 z gorszym wyposażeniem I identycznym przebiegiem .  Naprawdę znalezc cos to tragedia. Miałem wymagania matrix I virtal i s line to nawet ciężko to znalezc . Ja może po prostu mam pecha 🤣

Opublikowano

Z takim budżetem nie dziwne.

Opublikowano
W dniu 20.09.2025 o 14:54, Muskel1 napisał(a):

Ani jedno ani drugie. 

 

Zobaczyłem tą lampę i zgłupiałem, to występowały w polifcie takie lampy co miały u góry te pojedyncze ledy i nie były Matrixem ? Widzę u Siebie w lampie dwa większe projektory (tutaj na zdjęciu są mniejsze i coś obok), jak jadę jak jest ciemno bez "długich" doświetla mi drogę a w rozkodowaniu wyposażenia mam 8G4 - Matrix-Beam. Rozumiem że mam Matrixa ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.