Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8] 20V- instalacja gazowa, zwykła czy sekwencja?


krzysiekfido

Rekomendowane odpowiedzi

chce kupic z tym silnikiem auto i nie wiem czy wymagana jest sekwencja, czy nie koniecznie.

[ Komentarz dodany przez: szogun0: 07-04-2007, 15:37 ]

Zapoznaj się proszę z regulaminem i przywitaj w dziale Newbie, on jest najbardziej odpowiedni do tego.

Ze względu na okres świąteczny pozwalam na dalsze pisanie w temacie pod dwoma warunkami:

- zmiana nazwy tematu na odpowiedni, zgodny z zasadami,

- przywitanie się w Newbie

[szogun0]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=114603 - najlepszym wyborem będzie sekwencja. W postach, które Ci podałem masz polecane instalacje. Powodzenia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co oszczędzać. Sekwencja pracuje najbardziej stabilnie. Trzyma zadane nastawy. Zwykłe instalacje nie są tak stabilne, np. mogą podać zbyt ubogą mieszankę do komory spalania, towarzyszy temu wyższa niż normalna temperatura spalania i może Ci wypalić zawory. A naprawa głowicy nie jest tania.

Ja mam sekwencję i chodzi super. Jedyne problemy jakie miałem to z winy syfiastego gazy jaki mamy na naszych stacjach. Te problemy to zatykające się elektrozaworki i zatykający filtr fazy ciekłej. Raz padły mi wtryskiwacze gazu ale miałem to jeszcze na gwarancji i mi bezpłatnie wymienili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
dla mnie LPG w takim aucie to nie dla mnie taka jest moja opinia na ten temat ale jak kto lubi

kolego ale tutaj się nie rozchodzi o to kto co myśli. Mieliśmy doradzić jaką instalację i tyle. Poza tym odgrzebujesz temat z trzech tygodni temu, który umarł śmiercią naturalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne problemy jakie miałem to z winy syfiastego gazy jaki mamy na naszych stacjach. Te problemy to zatykające się elektrozaworki i zatykający filtr fazy ciekłej. Raz padły mi wtryskiwacze gazu ale miałem to jeszcze na gwarancji i mi bezpłatnie wymienili.

Tankuj shella najczystszy gaz z wszystkich gazów . A co do instalki to radze tylko i wyłącznie sekwencje nie ma co oszczędzać bo skutki tego są potem nieciekawe a tak bedziesz zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

ej ej ej panowie, po co się rozpisujecie? Ten temat jest stary a kolega krzysiekfido, odkąd go założył nie pojawia się na forum więc i tak nie przeczyta tego.

Temat chyba do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...