Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hm, rzeczywiście, w Polsce 270 KM jak na nasze drogi to absolutne minimum :cool1:

Przecież tyle mamy możliwości, żeby je w pełni rozwinąć, co nie ?

Zdrowaś

K.

ale nie mylmy pojęć - ja obiektywnie stwierdzam że diesel 170KM w B8 jedzie przeciętnie i nie w porównaniu z moim silnikiem tylko w porównaniu ze 140KM diesel B7. więc mam podstawy przypuszczać że 143KM jedzie jeszcze słabiej.

a co mojego silnika i Twojej ironii to uwierz mi że można je w pełni rozwinąć.

Opublikowano

Hm, rzeczywiście, w Polsce 270 KM jak na nasze drogi to absolutne minimum :cool1:

Przecież tyle mamy możliwości, żeby je w pełni rozwinąć, co nie ?

Zdrowaś

K.

ale nie mylmy pojęć - ja obiektywnie stwierdzam że diesel 170KM w B8 jedzie przeciętnie i nie w porównaniu z moim silnikiem tylko w porównaniu ze 140KM diesel B7. więc mam podstawy przypuszczać że 143KM jedzie jeszcze słabiej.

a co mojego silnika i Twojej ironii to uwierz mi że można je w pełni rozwinąć.

Ani chybi, będziesz mnie musiał osobiście przekonać :wink4:

Zdrowaś

K.

Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych fotek:

dsc05717forum.jpg

dsc05724ledyyy.jpg

dsc05721forum11111.jpg

Opublikowano

No rzeczywiście to białe to jednak ma coś w sobie, prezentuje się przynajmniej wyjątkowo. :hi:

Opublikowano

ładnie sie biała prezentuje

Opublikowano

gratki za wybór autka :good: fele lux i tak jak mowia koledzy jesli zdecydowales sie juz na biale auto to najlepsza opcja zeby je robic w stylu black & white wszystko ;]

Opublikowano

Super kolorek !

Co do mocy, to ile byś nie miał, to zawsze i tak za mało. Jak kupiłem swoje 354KM to przez pierwszy tydzień było oooooo jak za***rdala, a teraz, po 3-tygodniach, już mocy brakuje ... przydało by się jeszcze ze 200KM więcej ...

Opublikowano
  • Autor

Witam

mam pytanko.. :)

A mianowicie stoję przed zakupem sprężyn obniżających moje autko (w serii jest zbyt duży prześwit...kiepsko to wyglada;/)

Cały czas sie zastanawiam które wybrać :confused4:

Czy H&R przód 30/45 tył

lub Eibach przód 35/30 tył

Jestem kompletnie zielony w tym temacie;/

Z góry dziękuje z pomoc w rozwianiu wątpliwości

Opublikowano

Witam

mam pytanko.. :)

A mianowicie stoję przed zakupem sprężyn obniżających moje autko (w serii jest zbyt duży prześwit...kiepsko to wyglada;/)

Cały czas sie zastanawiam które wybrać :confused4:

Czy H&R przód 30/45 tył

lub Eibach przód 35/30 tył

Jestem kompletnie zielony w tym temacie;/

Z góry dziękuje z pomoc w rozwianiu wątpliwości

No panie kolego, to pytanie na forum techniczne, więc rozsądnie ostrzegam - uważaj z takimi tematami tutaj, bo się moderatorstwo zdenerwuje i Cię jeszcze gotowe wypunktować za "bałaganienie"

Pozdrawiam

Zdrowaś

K.

PS. A skoro już pytanie padło - poszukaj kolegi vario-tech, on te sprawy ma w małym.

Paluszku, oczywiście :polew:

Opublikowano

No panie kolego, to pytanie na forum techniczne, więc rozsądnie ostrzegam - uważaj z takimi tematami tutaj, bo się moderatorstwo zdenerwuje i Cię jeszcze gotowe wypunktować za "bałaganienie"

A niby za co? Przecież to jest jego temat o jego aucie, ma prawo do takich pytań w tym temacie :) Lepiej tu niż ma takie pytania zadawać u kogoś innego w temaciku, albo jak chciałby założyć kolejny taki temat w dziale technicznym (bez szukania podobnego - a jest takich masa) :wink4:

Czy H&R przód 30/45 tył

Że niby tył chcesz bardziej obniżyć czy co? :blink:

lub Eibach przód 35/30 tył

To zestawienie mi się bardziej podoba :good:

P.S. Masz piękne autko :notworthy:

Opublikowano

Czy H&R przód 30/45 tył lub Eibach przód 35/30 tył

Mnie sie wydaje ze decyzja nalezy do Ciebie. Wszystko zalezy od tego po jakich drogach jezdzisz, jak jezdzisz :), jaki przeswit i jaka glebe lubisz. Ostatnia kwestia dotyczy szerokosci i wysokosci opon na jakich jezdzisz/bedziesz jezdzil i oczywiscie felgi :)

Bo jak to mowia w Norwegii, gust jest jak tylek, kazdy ma swoj:)

Od lat sam obnizajac auta nie patrze na to co mowia inni. Sugeruje sie wlasnie tym co napisalem wyzej. Dla mnie najlepiej spisuje sie gwint regulowany.. W Norwegii na lepszych drogach zazwyczaj nizej, po Polsce wyzej itp. Na zime wyzej na lato w dol na maxa :) Gewinde rules.. Jedyny minus regulowanego gwintu to ze za kazdym razem po regulacji powinno sie robic kontrole zbieznosci. Jak sie kat kamber zwali to opony na szrot :(

Opublikowano

byl juz taki temat wystarczy wpisac A4 B8 w szukajce, albo oglądnac temat kolegi Kuredu :wink4:

ja bede bral regulowany jak juz bede mial $, a jak nie to sprezyny same Eibacha najprawdopodobniej

Opublikowano
  • Autor

Własnienie wiem czemu h&r zrobil takie zestawienie;/

chyba jednak eibach;)

Opublikowano

Własnienie wiem czemu h&r zrobil takie zestawienie;/

chyba jednak eibach;)

good choice :good:

Opublikowano

ładny, ładny........tylko ten kolor :cool1:

Opublikowano

ładny, ładny........tylko ten kolor :cool1:

pogadaj z Makkim na temat tego koloru to Ci wyjasni :wink4:

Kolor jest za***isty nie ma co :kox: :kox: Furacz tez.

Motorek moze troche jak dla mnie za slaby jak na tyle piniesy ale TObie ma wystarczac !!

Opublikowano

Hm, rzeczywiście, w Polsce 270 KM jak na nasze drogi to absolutne minimum :cool1:

niestety tak jest albo masz bardzo mocne auto ok 300 lub wiecej koni (ok 200KM na tone wagi) i jezdziesz szybko i bezpiecznie :cool1: albo masz mniej i jezdzisz grzecznie z innymi w ruchu i wogule swojej mocy nie wykorzystujesz wtedy lepiej miec dielsla 1.9-2.0 bo malo spali

zeby nie bylo OT B8mka sliczna i fajna wersja tylko szkoda ze nie Quattro (to jak by namiastka Audi)

Opublikowano

B8 2.0 CR 170 KM wogóle nie jedzie :( szczególnie Q więc może lepiej, że nie ma Q, osobiście widziałem hamowanie takiej B8 w Q i miała 170 z groszem i 350 Nm i "stała" w miejscu w porównianiu z moim 166 KM i 375 Nm FWD ale to tak po za tematem :) ten silnik jest dziwnie nerwowy i jak bym dał tą kasę za ten efekt to był bym :wallbash:

Opublikowano

Hm, rzeczywiście, w Polsce 270 KM jak na nasze drogi to absolutne minimum :cool1:

niestety tak jest albo masz bardzo mocne auto ok 300 lub wiecej koni (ok 200KM na tone wagi) i jezdziesz szybko i bezpiecznie :cool1: albo masz mniej i jezdzisz grzecznie z innymi w ruchu i wogule swojej mocy nie wykorzystujesz wtedy lepiej miec dielsla 1.9-2.0 bo malo spali

zeby nie bylo OT B8mka sliczna i fajna wersja tylko szkoda ze nie Quattro (to jak by namiastka Audi)

no nie wiem... moze zadko jezdze zadko jestem w kraju i mam tylko ponad 180km ...ale majac Vectre 2.2dti 125 km robilem roszady na drodze i mieszalem w tabeli :polew: :polew:...

Wszystko zalezy od drivera :wink4:

Opublikowano

a mi tam narazie lux sie jezdzi B8 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.