Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji


ajax

Rekomendowane odpowiedzi

gleba -40mm nie oznacza betonu :cool1:

no ale gleba -40mm to nie gleba :polew:

17 cali i jakieś -40mm bedzie bardzo dobre rozwiazanie na polskie drogi i ja sie nad takim rozwiazaniem zastanawiam

tylko u mnie bedzie chyba gwint tzw. tani gwint który daje wiecej komfortu niz markowy beton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylo z tego co ja wiem to S4 stoi juz o -20mm nizej jak ori A4 wiec springi do S4 -40mm beda chyba w zeczywistosci -60mm,o ile sie nie myle :mysli: Auto bardzo fajne tylko szkoda ze nie Avant :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylo z tego co ja wiem to S4 stoi juz o -20mm nizej jak ori A4 wiec springi do S4 -40mm beda chyba w zeczywistosci -60mm,o ile sie nie myle :mysli: Auto bardzo fajne tylko szkoda ze nie Avant :naughty:

Wlasnie tez mi sie wydaje, ze juz stoi nizej ... dlatego nie chce jeszcze bardziej obnizac.

To ja sie tutaj pol roku a sedana zabijam a Ty mi takie rzeczy piszesz?! :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma inny gust,dla mnie licza sie only Avanty :) Jak pozbede mojego to tez bede kupował S4 :) Ja na twoim miejscu nie zakladajac 18'' nie zmienial bym fel w S4 na zadne inne bo ta sa superowe wytrzymale i przedewszystkim ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to Suli powiedział : ''sedanem lodówki nie przewieziesz'' hyhy :decayed: i wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz doczytalem ty robisz 4tys km miesiecznie? :blink: To ty chyba zaprzyjaznisz sie na stacji beznynowej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak 3k-4k bankowe. Stacje mam zaprzyjazniona :) A spalanie nie jest takie tragiczne.... jak krecilem moje 1.8T to wychodzilo 2 litry mniej o.O Tylko jak w miasto wjade to roznica jest kosmiczna.... i nie moge nad noga zapanowac zeby tak gazu nie meczyla!

Dzisiaj perypetii ciag dalszy :D Uszczelka pod pokrywka poci olej ( strona kierowcy) . Kapnelo na kolektor i troszke dymu bylo. Sie przestraszylem, ze to spod glowicy dymi, na ulicy robilem diagnoze czy mi uszczelki nie dmuchnelo :P BYlem juz u mechaniora, bo jeszcze scos zaczelo stukac.... napinacz lancucha do wymiany :gwizdanie:

Z mechaniorem mialem przeprawe bo najpierw powiedzial, ze mi scos stuka a nie w samochodzie, ale po dokladnych ogledzinach wyszlo na moje :P Juz powiedzial, ze po serwisie pewnie go niezle pogonilem i zaczyna wychodzic co go boli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi ciezko bylo zamontowac bo zdjecia pod roznymi katami byly ale pokaze co wyszlo :

c02796720a25fe08med.jpg

74fbdd41ecc60a6amed.jpg

56ffc0c89fa3b1e3med.jpg

Na moje oko to czarne prezentuja sie bardzo ladnie. Nie widac wtedy,ze felga za mala jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w sumie faktycznie po co ruszac kola ? wdg mnie szkoda kasy zostaw to w ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w sumie faktycznie po co ruszac kola ? wdg mnie szkoda kasy zostaw to w ori...

Ori wygladaja ladnie IMO ale jest jeden problem... sa troche zniszczone i to mi sie nie podoba. Je chcialem na zime zostawic :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item635711405_5x112_5x100_4x100_17_rh_vw_golf_passat_opel.html ?

A i taka rada odemnie : TYLKO oryginalne felgi ... RH , BBS , RONAL itp... Chyba ze zaraz chcesz miec kwadratowe :) Wiem co mowie : mialem np brock'i i momentalnie dostaly bic :/ BBS w takij stanie zdjalem w jakim zalozylem... Moje teraz 19" ronalka z RS6 tez strasznie mocne sa...

Miałem 18ski Ronala.. niestety u mnie już nie były tak twarde ;([br]Dopisany: 19 Maj 2009, 15:55_________________________________________________

Felgi ciezko bylo zamontowac bo zdjecia pod roznymi katami byly ale pokaze co wyszlo :

c02796720a25fe08med.jpg

74fbdd41ecc60a6amed.jpg

56ffc0c89fa3b1e3med.jpg

Na moje oko to czarne prezentuja sie bardzo ladnie. Nie widac wtedy,ze felga za mala jest :wink4:

Jak dla mnie to tylko czarne felgi zaprezentowane w ostatnim zdjęciu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wreszcie ese ktoś kupił bo trochę czasu była wystawiona na allegro :naughty:

I ta właśnie mi się najbardziej podobała bo czarny sedanik na niezłej skórze :kox:

Oby Ci długo służyła i uważaj z ciśnięciem bo czasem Q nie pomoże :wink4:

Co do felg to uważam ze 18" były by w sam raz i na pewno dało by się jezdzić bo w końcu nie żyjemy na jakimś kaukazie żeby mieć fele na dużych balonach :decayed:

Kolega z forum jezdzi na 19" po całej Polsce i ani razu nie prostował felg :gwizdanie:

Z tych wyżej to proponuję 3 wzór czyli czarne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak zachecacie a wujek ma po A6 ori 18" chyba wzor RS4 :gwizdanie: Hmmm zaloze, pojezdze i moze dam sie skusic! :good:

Oby Ci długo służyła i uważaj z ciśnięciem bo czasem Q nie pomoże

Powiem szczerze, ze juz raz sie przejechalem... zakret ostry, 120 na zegarze i woda na polowie jezdni a z naprzeciwka TIR. Pomyslalem sobie : "przynajmniej nikogo nie zabijesz idioto!"

Ale tak powaznie to uciekla mi d*pa, jechalem na 4 biegu i jeszcze troszke mocy mialem - gaz do dechy i wyszedl :gwizdanie: Chyba kazdy musi sie sam spocic za kierownica, zeby nie przeginac w przyszlosci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety przy mocach pod 300 koni traci sie respekt do predkosci... I nagle sie okazuje ze jedzie sie gdzies zdecydowanie za szybko ... Wiem cos o tym... :thumbdown:

A felgi jak najbardziej zarzuc i posmigaj chwile ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sprawdz jak chwile jak się na nich pojezdzi a pózniej zdecyduj a jestem przekonany że zostaniesz przy 18" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie w ogole zmiana w towim przypadku nie ma sensu, masz za***ista felge, mocna, oryginalna i chcesz zmienic na jakis nadziew :/

Juz mowilem, ze felgi beda albo ORi albo renomowanej firmy. Obecne sa zniszczone, wiec nawet jezeli mam pozostac przy tym wzorze to kupie drugi komplet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...