Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moje 1.9 Hybrid B6+B7 ; ]


hardy

Rekomendowane odpowiedzi

Autko sprowadzone z Francji. Na razie zero modyfikacji jezeli chodzi o silnik, ale sa plany jezeli potencjal bedzie ; )

Oczywiscie zmiana kolek na 17, moze 18.

Na razie wrzucam tylko 4 fortki, ale jak sie uporam z srodkiem do konca, dostarcze nowych ; )

3.jpg

1.jpg

2.jpg

4.jpg

Przerobka wykonana przeze mnie z mala pomoca lakiernika, magika : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne autko.... ale ta przeróbka jakoś mi nie pasuje... Sadze ze B6 ma ładniejszy przód niż b7

Wrzuć jakieś zdjęcia wnętrza.

Dla Mnie osobiscie b7 ma ladniejszy :kox:

No ale takie przerobki to hm...

Kwestia gustu mi osobiscie nie podchodza..

Szkoda autka..

Mimo ze lepiej to wyglada niz w B5 :good:

Dorezaj tyl troezaj troszke.. Zeby te lampy tylne wcisnac klape zmienic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mam mieszane uczucia... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze gdyby taka kombinacja wyszla z rak audi, inaczej byscie na to patrzyli. Ja osobiscie wole taka modyfikacje niz zabawa z jakimis "super zderzakami" od S`ki, brewki, progi itp.

Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie/gust ; )

Ja jestem w pelni zadowolony z rezulatatow :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm :mysli: jak już rezałeś to mogłeś założyć mu Bix i zderzak ze spryskami :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden woli kredki, drugi mazaki. Mnie sie nei widzi. Chyba ze wyrezasz tył... wtedy chyle czoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie widzą mi się takie mody ... :mysli:

ale gratki za ładnie wykonaną robotę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem po pierwszej fotce że pomyliłeś działy B6<>B7 :decayed: i podejrzewam że każda osoba która zna modele A4 pomyśli że miałeś dzwona albo brakło kasy na B7 dla mnie beznadziejna :thumbdown: (ale to moje zdanie a to Twój samochód :) ) jeśli tobie się podoba to oki :good: kup sobie halogeny jeszcze :good: daj dokładkę z tyłu w kolor i progi bo się strasznie gryzie :) i mogłeś już dać zderzak przedni o slin :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem po pierwszej fotce że pomyliłeś działy B6<>B7 :decayed: i podejrzewam że każda osoba która zna modele A4 pomyśli że miałeś dzwona albo brakło kasy na B7 dla mnie beznadziejna :thumbdown: (ale to moje zdanie a to Twój samochód :) ) jeśli tobie się podoba to oki :good: kup sobie halogeny jeszcze :good: daj dokładkę z tyłu w kolor i progi bo się strasznie gryzie :) i mogłeś już dać zderzak przedni o slin :gwizdanie:

zderzak s line no i bixenon pod to jak ktos juz wyzej napisal... Ja tez bym nie mieszal B6 z B7.. ale o gustach sie nie dyskutuje :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze gdyby taka kombinacja wyszla z rak audi, inaczej byscie na to patrzyli. Ja osobiscie wole taka modyfikacje niz zabawa z jakimis "super zderzakami" od S`ki, brewki, progi itp.

Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie/gust ; )

Ja jestem w pelni zadowolony z rezulatatow :cool1:

Z Brewkami sie zgadzam bo to Wioska remiza bazar :sick3:

Szkoda ze nie dasz sie namowic na ten tyl ciekawe jakby wygladala :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie... jakbys dorobil tył to bys był pierwszym na forum a moze i w Polsce który wyrezał bude b7 z b6tki :D :D :D a wtedy to juz by była gruba sprawa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie... jakbys dorobil tył to bys był pierwszym na forum a moze i w Polsce który wyrezał bude b7 z b6tki :D :D :D a wtedy to juz by była gruba sprawa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Oj masz racje bym kazdego dnia sie z nim wital bardzo glosno :wink4:

A tak serio ciekawiej by to wygladalo no ale jego autko i jego sprawa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze nie zrobie nic z tyłem bez ciecia cwiartek, a taka opcja nie wchodzi w gre. Przy przerabianiu przodu nie bylo nic wstawiane czy ciete poza blotnikami.

Poza tym tyl b7 jest kiepski, jak juz mialbym kombinowac to od a6 tej nowszej ; ]]]

Jak juz pisalem zderzaki od esek nie wchodza w gre, przynajmniej u mnie. Bawia mnie modyfikacje w tym kierunku, gdzie pod maska 110 lub 130 ; ]

O progach bede myslal, bo tez mi nie pasuja ale na razie chce sie skupic na mocy. Z tego co widze na forum to te silniki avf maja mozliwosci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyrezasz tyl to bedzie latwiej sprzedac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i tak, ale zaloze sie z Toba o twoja czworke, ze znajdzie sie "napaleniec", ktoremu podobac bedzie sie taka konfiguracja. :gwizdanie: :gwizdanie:

Auto robilem z mysla dla siebie, wiec nic nie jest robione byle zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...