Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja ślicznotka


a4qatroo

Rekomendowane odpowiedzi

czytaj ze zrozumieniem...

napiszę Ci to prościej :wallbash:

widziałeś Audi A4 B5 młodsze od Audi A4 B6?

pomyśl troche to nie boli :wink4:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 17:39_________________________________________________poza tym jak dla mnie b6 w podstawowej, najuboższej wersji brakuje bardzo wiele dlatego wole b5 na wypasie zrobić... zresztą to nie tylko moje zdanie tylko wielu tego pokroju zapaleńców....

i odpuść już sobie bo OT się robi

To TY czytaj ze zrozumieniem, nie pisałem nic o B5 młodszym od B6.

Napisałem : ''Co do planów - policz ile Cię to wyniesie i jaką A4 po sprzedaży tej co masz i dołożeniu byś wtedy kupił.''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czym napisałeś coś młodszego... a mówimy o a4 prawda?

dlaczego tak bardzo Cię boli że ludzie potrafią włożyć w b5 i po 20-30tyś? i jaki masz interes w tym by do tego tak deprymować?

jeżeli kolega ma ochote zrobić sobie autko pod siebie to tylko i wyłącznie "in plus" dla niego :good:

nie sztuką jest kupić gotowe na wypasie i wydać 40 kółek... nie jeden woli kupić autko za 20tyś i włożyć drugie tyle właśnie po to by się z nim w pełni utożsamiać... poza tym gotówka czasem wpływa jednorazowo a czasem cyklicznie...

wiem z własnej autopsji że 100x większą frajdę sprawia rezanie po kolei wszystkiego by zrobić możliwie najlepszą wersję niż kupienie takiej gotowej... tym bardziej jeżeli ktoś ma do tego choć nie wielkie zdolności i potrafi to nadrobić włożonym sercem to szacunek...

zapraszam do wątku mojego hmm... chociażby nowak_zg, topor, iverson, szymas czy hawaj... wtedy może zrozumiesz...

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtarzam - nie pisałem "coś młodszego" - to Ty napisałeś.

Jeśli chodzi o wkładanie kasy, której nigdy się nie odzyska - jeśli to lubicie - w porządku.

Forum m. in. służy do wyrażania swoich opinii, i ja swoją wyraziłem.

Fajne, w dość pospolitym kolorze Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem moim przyjaciele ze ja wole zrobic wszystko samemu.. pokupowac i miec nowe i wiem ze bedzie ladnie i solidnie a moge kupic identyczna taka jak chce z niej zrobic za 21 w tym samym roku co moja a nie chce wole wlozyc w nia swoj czas i kase i miec z tego satyswakcje ze mam indywidualna wersje a co do moich bixenonow to byly zakladane w protektorze w wejherowie i mam na nie homologacje wiec nie ma obaw ze kogos krzywdze na drodze :D[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 03:46_________________________________________________495b51354e772e9cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podniesiona na komputerze do 140 koni

:mysli: możesz mi to opisać i dać wykres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki wykresu nie mam ale opisze ci...

mieszkam na cetniewie a obok mnie mam elektryka samochodwego... i na komputerze pokładowym mojego audi podniósł ja na mocy... jak będę na hamowni to dam wykres bo jeszcze nie byłem ale podobno mówili mi ze powinna a tyle miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedzcie czy chce dobrze zmodefikowac moja audi i napiszcie co o niej myslicie... smiało :D[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 19:32_________________________________________________audi juz jest czarna i ma nowe lkampy... niebawem dołoże fotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tego chipa bez wykresu niechce mi sie wierzyć :no: no ale skoro masz...

A co do autka czekamy na aktualne fotki :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...