Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednie lampy. Czy będą pasować..? [B5 97 2.8 Quatro]


Pikolo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie czy te lampy będą pasować, czy też będzie trzeba zrobić małą skrobankę blachy tak jak przy innych reflektorach. Sprzedawca niepodaje żadnego info na ten temat.

Chcę wymienić standartowe na coś ładniejszego ale niemam zbytnio czasu na jakiś większy projekt. Chcę ściągnąć stare i założyć nowe.

yhst_5006790027353_1945_197151807.jpg

yhst_5006790027353_1945_66482931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pasowac.

Ciąc blachę trzeba tylko w przypadku lamp zespolonych.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niebyłem pewien czy to są dwu częściowe czy jedno. W tych sprawach jestem laik, bo A4 mam od paru dni.

Moje A4 jest czarne i pytanie które będą ładniej wyglądały te lekko przypalane czy te drugie?

Może jakieś sugestie..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jest czarny i obawiałem się że, jak założę te pierwsze to wszystko będzie za czarne.

Nigdy niewidziałem ich na żywo jak to wygląda, ale skoro uważacie że, będą lepsze to właśnie te zamawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jest czarny i obawiałem się że, jak założę te pierwsze to wszystko będzie za czarne.

Nigdy niewidziałem ich na żywo jak to wygląda, ale skoro uważacie że, będą lepsze to właśnie te zamawiam.

bardzo dobry wybór :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem kupiłem go parę dni temu i muszę go troszkę przerobić i dozbroić.

Na początek wymieniam lampki przednie, tylnie i kierunki po bokach, a dozbrajam go tylko narazie w zmieniarkę ori do radia Delta CC.

Czuję się jak dziecko które zaczyna pierwszą klasę bo praktycznie nic na ten temat wcześniej niewiedziałem, przynajmniej o tej marce. Dzięki wszystkim którzy tworzą to forum mogę zaoszczędzić dużo czasu no i nerwów których i tak jest za dużo na te czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...