Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moja A4


peteair

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dokładnie mam tam przyciski którymi się zmienia wyświetalnie np. spalania.

dzięki za info [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 15:35_________________________________________________Witam.

Panowie jeśli wpadlbym na pomysl żeby z mojej a4-ki wycisnąć jeszcze troche mocy to czy daloby rade wrzucić lepszą turbine? i cz ten zabieg wogóle miałby sens? Mam AFN-a z chipem na 136KM ale chce więcej mocy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie jeśli wpadlbym na pomysl żeby z mojej a4-ki wycisnąć jeszcze troche mocy to czy daloby rade wrzucić lepszą turbine? i cz ten zabieg wogóle miałby sens? Mam AFN-a z chipem na 136KM ale chce więcej mocy.

pozdrawiam

oczywiscie ze jest taka mozliwosc, mozesz wrzucic turbo np od AWX. wiecej info znajdziesz w dziale technicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądałoby... inaczej... poproś o VT żeby Ci ktoś zrobił to będziesz wiedział mniej więcej jak się będzie prezentowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie szukać dobrych felg?[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 15:12_________________________________________________Witam wszystkich.

Po perypetiach auto chodzi lepiej. Wycięty katalizator i wymieniona plecionka wydechu a także załatana dziura w dolocie oczywiście w warsztacie u Rogala. Auto zyskało wigor ale szarpanie w zakresach 1800-2000 obrotów nie ustało. Następny pomysł to wymiana poduszek silnika. Jeśli macie kolejne pomysły co to może być piszcie.

pzdr

[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:43_________________________________________________Panowie.

Polećcie jakieś felgi do mojej A4 powoli się przymierzam do zakupu ale chciałbym żeby to były felgi Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co tu polecać :) Przemyśl rozmiar jeszcze :wink4: 17 czy 18'' :gwizdanie: Bo jeśli 18'' to masz znacznie większy wybór, bo w 17'' nie każda felga wygląda korzystnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Life is brutal ... :decayed:

Plasteliny mit faktycznie funkcjonuje na forum.

Jeden sezon przejeździłem na plastelinie i prostować nie trzeba, więc ... no risk, no fun :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peteair powklejaj tu zdjęcia tych które Ci się spodobały jak oglądałeś na forum, a my Ci powiemy które brać :> I nawet ktoś Ci zrobi VT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co pokazałeś z forum to 18'' I głównie dlatego wyglądają tak korzystnie. I z nich ori tylko te ostatnie występują w rozmiarze 17'' i średnio wyglądają... jeśli ten wzór to tylko 18''. Podobne do tych topora w rozmiarze 17'' ori (to tylko takie jak moje :decayed:) i nie wyglądają źle na B5 :good: Ale potrafią się znudzić :naughty: I z czasem chce się +1 rozmiar :gwizdanie: Chociaż jak na 17'' wyglądają bardzo korzystnie :wink4: Te pierwsze to model RS6 i one tylko 18'', mniejsze jak znajdziesz to plastelina - podróbki.

Te z allegro... podróbki - przynajmniej 2 pierwsze, bo 3 momo, 1 nie występuje w 17'' z tego co kojarzę (jako ori felga), 2 opisalem wcześniej, 3 może być ok, ale to nie jest ori Audi i ten wzorek w 17'' też może być słaby, chociaż kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozglądać się za 18"? Właśnie na allegro ciężko znaleźć oryginalne. poza tym nie stać mnie na razie żeby wywalić całą kasę jednorazowo[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 15:50_________________________________________________Witam.

Jakie wycieraczki polecacie? Bo mam teraz valeo silencio i szczerze mówiąc to jakoś za tą cenę nie widzę tej jakości.

pzdr[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 19:53_________________________________________________Witam.

Koledzy co myślicie o tych felgach?

http://www.netcar.pl/felgi/aluminiowe/oz/OZ+SUPERTURISMO+GT,,,,,,,,,,,,,,,5x112,498,0,5-0,115525118,szi.html

Rozstaw śrub jest ok ale nadal pomimo studiowania rysunków nie wiem o co chodzi z tym ET felgi. Wzór taki chcę kupić rozmiar 17" i chce żeby ranty opon były mniejwięcej z nadkolami równe. Pomożecie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą byc, bierz z et35 to minimum a wiecej niz et45 wymaga dystansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam ET45 i koła są troche schowane pod nadkola a ja chce żeby były równo

no to pisze przecież weź et35 :gwizdanie: tylke ta felga fajna bedzie ale w min. 18tce, jeśli myslisz o 16tce to nie kupuj, 17 no ujdzie na siłe :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...