Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szmoc przybędzie po grupowej majówce :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

a co ze szmocą??

POWERED BY DYNOSOFT (Wrocław city)- 17.05.2010r godz.9:00 :naughty:
Opublikowano

a co ze szmocą??

POWERED BY DYNOSOFT (Wrocław city) - 17.05.2010r godz.9:00 :naughty:

Zobaczę co u H4mm3Ra wyjdzie po czipsie i chyba też się przejadę :>

Opublikowano

Ja czas przyszly to nie powered :naughty:

Opublikowano

a co ze szmocą??

POWERED BY DYNOSOFT (Wrocław city) - 17.05.2010r godz.9:00 :naughty:

Zobaczę co u H4mm3Ra wyjdzie po czipsie i chyba też się przejadę :>

u H4mm3Ra już wyszło :P

Opublikowano

a co ze szmocą??

POWERED BY DYNOSOFT (Wrocław city) - 17.05.2010r godz.9:00 :naughty:

Zobaczę co u H4mm3Ra wyjdzie po czipsie i chyba też się przejadę :>

u H4mm3Ra już wyszło :P

Czekam na info dot. spalania :tongue4:

Opublikowano

a co ze szmocą??

POWERED BY DYNOSOFT (Wrocław city) - 17.05.2010r godz.9:00 :naughty:

Zobaczę co u H4mm3Ra wyjdzie po czipsie i chyba też się przejadę :>

u H4mm3Ra już wyszło :P

Czekam na info dot. spalania :tongue4:

a no tak :) Bartku ja tez będę myślał ekonomiczniej jak będę musiał w "wózek" zainwestować :D

Opublikowano

:naughty: S-Line silver pearl :naughty:

7db8396bc874b85emed.jpg1009feb45ab440b0med.jpg

48ab6093c926d9aamed.jpg00af78e9157b0c4fmed.jpg

2a0edb8bedd98381med.jpga6a3830e9bd752demed.jpg

5be387462f5572ffmed.jpg3c218a30e3930778med.jpg

c23f10e0bea60340med.jpg4280738d1b66a4d6med.jpg

3b6b7195362b1f61med.jpghttp://www.fotosik.pl/video/36314c1ee1ff8e1d.html

no wiec chyba tyle fotek wam styknie & krotki filmik video :gwizdanie:

p.s. czy mozna zgłosić furke do kalendarza na 2011r ?? :mysli:

Ledy robią robotę ;)

Opublikowano

szkda że muszę moje maleństwo sprzedać-też tak mogła wyglądać ;( ;(

Opublikowano

Hmmm :kwasny: musisz? szkoda...

Opublikowano

szkda że muszę moje maleństwo sprzedać-też tak mogła wyglądać ;( ;(

Nie ma co szlochać - zabierałeś się jak pies do jeża, więc i za 10 lat by tak nie wyglądała :dziura::polew:

Opublikowano

Całkiem fajne autko.

Opublikowano

sorry za OT

szkda że muszę moje maleństwo sprzedać-też tak mogła wyglądać ;( ;(

Nie ma co szlochać - zabierałeś się jak pies do jeża, więc i za 10 lat by tak nie wyglądała :dziura::polew:

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: TY nie dobry :polew:
Opublikowano

Siemasz Kristof- :>

Sorry za wtope :decayed:

Opublikowano

Krzychu - tak sobie myślę, że... jeśli chesz zostac przy ciemnych felach - zrób czarną optykę (wywalić chrom, czarna ramka wokół szyb i całe czarne grile na froncie). Będzie gitara :good:

Opublikowano
  • Autor

Krzychu - tak sobie myślę, że... jeśli chesz zostac przy ciemnych felach - zrób czarną optykę (wywalić chrom, czarna ramka wokół szyb i całe czarne grile na froncie). Będzie gitara :good:

wiem wiem Bartek że wtedy z pakietem black fajnie by wygladała ale juz mam dość heh (sciagac pakiet chrom, znowu kupować listwy , grille, itp, mogłem od razu tak zadziałac podczas malowania i modowania auta :confused4:) musi byc tak jak jest, teraz ciekaw jestem jak tam motor sie sprawi na wizycie w DYNO :mysli: (ostatni mod na ten rok) a ty Bart kiedy chipsa wrzucasz :naughty: ?? [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 16:57_________________________________________________po wizycie w dyno wykreciło sie ze 128 na 155 kucy :confused4:

mały filmik http://www.fotosik.pl/video/6353f49f5f9853e5.html

jutro wrzuce wykres i filmik dobrej jakosci, pozdro!

Opublikowano

Fajnie, że trochę więcej ale mały przyrost nie? Co może być tego przyczyną?

Opublikowano
  • Autor

Fajnie, że trochę więcej ale mały przyrost nie? Co może być tego przyczyną?

motorownia , wszystko zalezne jest od wydajnosci motoru (jego kondycji) u mnie w serii bylo 128, niektorzy maja w serii 145 (jak Koval :>) zeby bylo wiecej mocy- trzeba mody , a to już chyba nie jest oplacalne (koszt ok 5000zł zeby dobic do 180-185kucy u mnie) pozdro!

p.s. dzis umieszcze wykres

Opublikowano

No ale czemu taka slaba seria? Logowali auto?

Opublikowano

Tak to już Michu jest - jeden dostanie zajebistego bonusa (HUGO, lukaszr) i im się jeszcze ładnie zakręci, drugi będzie miał bona, ale słabo pójdzie po sofcie, a trzeciemu nie utrzyma serii. Trzeba pamiętać, że autko ma nalatane ponad 200k i nie wiadomo, jak traktował ją poprzedni właściciel. Ja bym też bardzo chciał żeby mirass wytrzepał mi z 380Nm, ale motorownia najważniejsza :wink4:

Z tego co wiem, to już pompki nie wyrabiały na więcej.

Kris - a dopytałeś dokładnie chłopaków co było przyczyną ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.